Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C5 2.0 2002 בנזין - קיים פילטר דלק?

mamram
שימו לב! השרשור הזה בן 4729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני מחפש את פילטר הדלק ב- 2002 C5 2.0 בנזין

מוסכניק אמר לי שלא קיים דבר כזה בדגם הנ"ל ובספר של Haynes מוזכר פילטר דלק רק לדגם הדיזל

אני רוצה להחליף לאחר 44K, אולי זה חלק אחד עם משאבת הדלק שמתחת לכסא האחורי?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם במשאבת דלק קיימת יציאה אחת ? (רק צינור דלק אחד מתחבר אליה ?)

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שיש פילטר דלק ,אתה מפרק את המכסה הגדול מתחת לאוטו במרכזו והפילטר יושב בול בין הכיסאות הימני קדמי לאחורי ימני .

והפילטר בא עם שתי צינורים משתי הצדדים עם קליפסים כאלה .

8).................citroen C5 2002 Sx2000.................8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שיש פילטר דלק ,אתה מפרק את המכסה הגדול מתחת לאוטו במרכזו והפילטר יושב בול בין הכיסאות הימני קדמי לאחורי ימני .

והפילטר בא עם שתי צינורים משתי הצדדים עם קליפסים כאלה .

זה חלק ממשאבת הדלק? כי אם כן אני כבר אחליף את כל המשאבה, יותר קל להרים את הכסא האחורי מלפתוח למטה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש 2 צינורות, יש פילטר דלק.

מטרת הצינור החוזר היא לאפשר לווסת לחץ דלק לווסת את הלחץ אחרי הפילטר דלק ובכך לשמור על לחץ קבוע ותקין גם אם המסנן קצת נסתם במשך הזמן.

חפש את מסנן הדלק מתחת לרכב, בצד ימין, באיזור שמתחת למושב האחורי.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה איציק, באמת ראיתי שישנו סימון "חץ" על ראש כל צינור, אחד לכיוון מעלה והשני לכיוון מטה ותהיתי מה זה

יפה.

הצינור שיוצא ממנו דלק הולך למסנן דלק, ומהיציאה של המסנן דלק קיים פיצול - צינור אחד הולך לחליל מזרקים והשני חוזר חזרה לווסת דלק המותקן בתוך המכלול של משאבת הדלק. המטרה בכל העניין היא לשמור על לחץ דלק תקין של 3.5 באר בחליל מזרקים - כל זאת לאחר הסינון של הפילטר דלק. במידה והפילטר דלק נסתם קלות, עדיין ישמר לחץ תקין של 3.5 באר כי הווסת מותקן לאחר הפילטר ולא לפניו.

שים לב שאם אתה מחליף את מסנן הדלק, אל תמשוך בחוזקה את הצינור כי אתה עלול לגרום לנזק-שבר ביציאה של מכלול המשאבה. עדיף שתנתק את הצינור החוזר מהמשאבה ואז תתעסק עם המסנן (ואל תשכח לחבר אותו חזרה לאחר סיום העבודה).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חלק ממשאבת הדלק? כי אם כן אני כבר אחליף את כל המשאבה, יותר קל להרים את הכסא האחורי מלפתוח למטה :-)

הבעיה שאתה לא יכול לעשות את זה מלמעלה עם פירוק הכיסא אתה חייב לפרק מלמטה

8).................citroen C5 2002 Sx2000.................8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה טובה:

אם הרכב בן 9 שנים והמנוע עובד טוב לא הייתי נוגע בשום דבר שם. אתה תתחיל לגעת שם אתה תשבור אייזה פלסטיק יבש או תקרע צינור ומשהו סתם לא יסגר טוב או שאטימה כלשהי תשתחרר ותתחיל עם בעיות של ריח דלק ברכב במקרה הטוב, נזילות במקרה הגרוע ודליקה במקרה הכי קיצוני.

במכוניות ישנות בכלל וב C5 בפרט מה שעובד לא נוגעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4729 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...