Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצבר לפיגו 607

לאון1984
שימו לב! השרשור הזה בן 4960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חבר׳ה!

הלך לי מצבר ברכב.המצבר בנוכחי היה 58 אמפר. מישהו שמתעסק במצברים אמר לי שהמצבר הזה בכלל לא מתאים לרכב הזה ואני צריך 72 אמפר.

מישהו יודע מה באמת אני צריך לשים?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתון החשוב במצברים הוא כושר ההתנעה שמשמעותו הוא האמפרז' שהסטרטר מקבל בעת ההתנעה. למצבר צריכה להיות יכולת לסובב את הסטרטר בקצב טוב גם אם ההתנעה קשה ולוקחת זמן ממושך.

הקיבולת באמפר שעה זה נתון משני אלא שבדרך כלל ככל שהקיבולת גבוה יותר גם האמפרז' שהמצבר נותן בהתנעה גדולה יותר.

אם המצבר הנוכחי שירת אותך יפה תקופה ארוכה והרכב הניע גם בהתנעות קשות אין סיבה לקנות מצבר גדול יותר שיעלה יותר יקר ויהיה יותר כבד במשקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם על התגובות.

קניתי כבר מצבר (כי בכל זאת יום שישי ולא רציתי להתקע כל הסופ״ש בלי רכב) שהוא 55 אמפר וכושר ההתנעה ,אם אני מבין מה הכוונה ,הוא 350.

המצב הקודם היה 58 אמפר וכושר התנעה 380.

לפי מה שאמרו לי כמה אנשים אין כבר 58,זה או 55 או 60/62.

ה60 הוא גבוה פיזית וזה לא מתאים ו62 לא מצאתי של שנפ (זה מה שחיפשתי כי זה מה שידוע לי כמשהו טוב).

ה72 אמפר בכלל הרבה יותר גדול ולא נכנס.

אז למרות שכבר קניתי,תעזרו לי לצאת מהבלבול הזה חחחח. מעניין אם קניתי משהו מתאים או שצריך להחליף אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצברי 58 אמפר ו 62 הם זהים כמעט לגמרי.

מצבר 55 אמפר יהיה חלש לרכב שלך מכיוון שהדרישה היא למצבר 72 אמפר.

לא ניראה לי הגיוני ש72 אמפר לא נכנס פיסית מכיוון שזה המצבר שמתאים לרכב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאני אבדוק ביום ראשון בחברה מה באמת צריך להתאים. אם זה ה72 והוא אמור איכשהו להדחס שם אז אני רק יכול לקוות שהמוכר יסכים להחליף לי אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצבר אחורי או קדמי ? (ברוב ה 607 יש 2 מצברים)

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה 607? :-P

לדעתי ייכנס לך 72A, אצלי יש כזה ב C5 ואני מרגיש איתו הרבה יותר נוח. שווה לדעתי את ההשקעה.

שבת שלום

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

ב 607 אמור להשתמש במינימום 70AH

אתה יכול להסתמך על אתר ורטה http://www.varta-automotive.com

מצבר כזה יתן את הקיבול הנחוץ למערכות החשמל הרבות של רכב יוקרה ויהיה לו (ברוב המצברים) את זרם ההתנעה הנחוץ למנוע.

מצטער... דפקו אותך.

המצבר חלש וההשלכות יהיו אורך חיים מקוצר ואמינות נמוכה

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר העניין הזה..

בכל מקרה זה שקניתי ממנו זה אותו אחד שאמר בהתחלה שצריך 72. הוא הביא איתו את שניהם וראה שלא מתאים.יש מצב שזה לדגם עם המנוע 3000? שלי 2200.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

האורך של מצבר 72AH (במקרה של שנפ וולטא) ומצבר 74AH (אם זה וורטה) הוא 278 ממ

שאר המידות זהות למצבר 55 (עומק 175, גובה 190)

תבדוק את המגש עליו מונח המצבר ותראה בעצמך כמה מקום יש.

אשמח לשמוע עידכון

בכל אופן באתר של וורטה מומלץ מצבר 74 לכל סוגי המנוע

טלרון מצברים בע"מ, המעיין 7 מודיעין.

טלפון 1-700-700-130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Rhaviv תודה על כל הפירוט. אני מחכה שעסקים יתחילו להפתח ,בטח בסביבות 8:30-9:00 ואז אתקשר להוא שקניתי ממנו ואבקש להחליף.

על כל מקרה אני גם אבדוק מה ממליצים בפג׳ו,מעניין לשמוע.

אני אעדכן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מקודם אצל הבחור שקניתי ממנו,שם לי את ה72 והוא באמת גדול מדי,נדחס בקושי במקום שיש לי ברכב,הפלוס נהייה צמוד לבודי של הרכב ואין גישה לנורות של הרכב,המכסה לא נפתח במידה וצריך להחליף נורה. מה שמוזר עוד שגם בפיג׳ו אמרו 70 אמפר. איך אני פותר את כל הבלאגן הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...