Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התאמת סרן אחורי של קורסה לטיגרה

Aditi
שימו לב! השרשור הזה בן 5909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשית קצת סלט, לא הקורסה ולא הטיגרה באות עם 4X4.

תיבת ההילוכים F28 (מוקטרה או קליברה 4X4) לא תתאים למנוע ה 1600 אפילו אם אתה עם מנוע X16XE.

גם אם תשתיל מנוע C20XE (שאליו התיבה מיועדת), השתלת הסרן האחורי של הקליברה בקורסה לא ממש אפשרית.

אם יש לך את החלקים בארץ (F28 וסרן אחורי וכל הפרונט) וכבר שילמת עליהם (מה שאני בספק רב), אתה מסתכל על פרויקט של איזה 20K ש"ח ואני עדין מאוד.

עם עלות החלקים אתה בטח עובר את ה 30K ש"ח.

אולי פשוט תסביר לי מה אתה מתכנן לעשות ואני אוכל להכווין אותך בצורה טובה יותר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

אני רוצה להרכיב בטיגרה מאחור במקום בלימה של תוף להרכיב דיסק בלימה.

עכשיו מידת הגאנט זה 15 אינץ ומרווח ברגים 4*100.

אז אני צריך שגם מאחור התאמה למידות הקידמיות.

בטיגרה לא צריך להחליף סרן אחורי בשביל לבצע את זה. (כמו בסיויק לדוגמא )

הבנתי שכל הסרן של קליברה (הבסה ל4X4) יחייב בגיר, והזמנה של חלקים מחו"ל והעליות יעברו את ה 30K.

והמנוע שלי לא יעמוד בזה. עקב המשקל שאני מוסיף והכוח שזה ידרוש.

עכשיו יש אסטרה GSI שאכן עם דיסק בילום מאחור ובמידות שאני צריך (15 אינץ ארבע ברגים והמרווח 100)

שניתן למציאה בארץ. (קשה אבל אפשרי.)

ויש את קליבה c20xe שהוא גם 4*100 15 אינץ. שגם יתאים אבל קשה מאוד למציאה.. (רק מחו"ל)

כל הפרויקט הזה אפשרי, וניתן להוצאה לפועל.

משאבת ברקס אני יצטרך להחליף.

סרן אין צורך המקורי של הרכב נשאר.

ומהאסטרה GSI או C20XE, אני צריך את כל הבית בלם, קליפרים, דיסקי בלימה,

הצינורות לא יהיו שזורים.

ולכל הפרויקט הזה יש לי כרגע בסביבות ה 7.5K, לדעתך אני יצטרך עוד ?

וזהו בגדול..

הצעות ? כל שהם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמצא את הטלפון, אני מאוד אשמח אם תמסור לי כי מחקתי אותו בטעות.

חפש בפורום מועדון אופל בחור בשם פבל (בעל GSI שהורדה מהכביש ושוקמה), יש לו בטוח את הטלפון שלו רק שממני הוא קצת מתעלם :shock:

כל פורומי הרכב בעולם שמתעסקים באופל תמימי דעים שהסבה לדיסק אחורי בקורסה/טיגרה היא בזבוז זמן וכסף.

קח דוגמא פה .

אם אתה מתעקש לבצע את זה, הנה הסבר קצר לאופן ההסבה.

את "קיט ההסבה" אתה קונה בגרושים פה, את החלקים להסבה אתה לוקח מווקטרה B שקיימות כידוע לך בארץ בכמויות גדולות מאוד אז אל תסבך את עצמך עם קליברות 4X4 ו F28, זאת עבודה קלה וזולה לביצוע.

מותר לי על הדרך לעניין אותך בקיט תושבות להשתלת V6 3000? בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר אמרתי לך שאתה תותח.. ?!

ותודה רבה על העזרה :p

את החלקים להסבה אתה לוקח מווקטרה B שקיימות כידוע לך בארץ בכמויות גדולות מאוד אז אל תסבך את עצמך עם קליברות 4X4 ו F28, זאת עבודה קלה וזולה לביצוע.

מותר לי על הדרך לעניין אותך בקיט תושבות להשתלת V6 3000? בבקשה.

Bagira, תודה שוב פעם, ואם תוכל לפרט לי בדיוק איזה חלקים אני אמור להשיג בדיוק מווקטרה ? פירוט של כל החלקים הנחוצים להוצאת הפרוייקט בפועל בשמם המלא שיבינו אותי על איזה חלק מדובר.

ואני על הדרך רוצה גם שהחוטים לא יהיו שזורים,

ואיזה משאבת ברקס אני יצטרך ?

איזה חיבור בדיוק הולך לבלם יד ?

ובקשר לפבל, בחיפוש. כשאני ישיג את הטלפון אני ישלח לך גם.

ובקשר לקיט של המנוע, - כל דבר בזמנו, וביומו. יום יבוא ואני יתיעץ איתך על השתלת מנוע. מבטיח. :p

המכונאי שלי אמר לי דבר נכון ודיי אפשרי לחלוטין.

במקום לחפש אסטרה GSI או ווקטרה אפשר פשוט לקחת את כל הבית בלם והקליפרים והדיסיי בילמה מטיגרה אחרת (כל החלקים הקידמים שלה) ולהרכיב לשלי מאחורה.

זה יכול להתאים ? או שזה מסבך תעניין ? ואם כן אז למה ?

אשמח לכל תשובה..

רק מבקש מכם שכל מי שלא בטוח במה שהוא אומר שלא יגיב. אני צריך ממש מקורות ובסיס על העניין.

עדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הקומבינה הזאת ועצם העובדה שמעולם לא פגשתי בה בפורומים בחו"ל גורמת לי לחשוב שהיא לא כ"כ אפשרית/קלה לביצוע אבל אם המכונאי שלך בטוח שהוא יכול, שילך על זה, ברור שאם לקראת אמצע/סוף העבודה הוא יראה שזכה בילתי אפשרי הוא יצתרך להחזיר לקדמותו וללא כל חיוב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הקומבינה הזאת ועצם העובדה שמעולם לא פגשתי בה בפורומים בחו"ל גורמת לי לחשוב שהיא לא כ"כ אפשרית/קלה לביצוע אבל אם המכונאי שלך בטוח שהוא יכול, שילך על זה, ברור שאם לקראת אמצע/סוף העבודה הוא יראה שזכה בילתי אפשרי הוא יצתרך להחזיר לקדמותו וללא כל חיוב שלך.

יניב,

מספיק אופל, תתחיל לשחק בב.מ.וו... :)

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע הזוי הרעיון הזה.

מה שבטוח,אמברקס לא יהיה לך,קאליפר אחורי עובד שונה מקדמי,לא יהיה אפשר לחבר לו אברקס.

אתה מתכוון להנדברקס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ידוע, ואפילו ברור!

פשוט הוא הציע, ואני בודק את זה אם הדבר אכן אפשרי.

גם אני לא ניתקלתי בשום פרויקט כזה בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...