Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'ימיני או טריוס?

Barmudes
שימו לב! השרשור הזה בן 6050 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתלבט לגבי רכישת ג'יפ קטן עד 60K,שיהיה 4X4 אמין וחסכוני,אם הוא מטוס גם טוב :)

לפי מה שראיתי עד עכשיו יש את הג'ימיני של סוזוקי ואת טריוס של דייהטסו,מי מהם עדיף? האם יש עוד אפשרויות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש יכולת שטח אז ללא ספק סוזוקי ג'יפ מעולה כול עוד אתהל א צריך הרבה מקום אם אתה רוצה רכב ליום יום אני הייתי הולך על טריוס יותר מרווח והחדש בכלל מדהים אבל אני ממליץ לך לחפש בסכום זה משפחתית רגילה חבל לבזבז אל מיני שניראת כמו ג'יפ בסכום זה תקבל רכב הרבה יותר מפנק אלא אם כן אתה צריך את היכולות הג'יפיות האלה

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם קטנים,חסכוניים, 4X4 ואמינים בסה"כ. מטוסים שניהם לא.

צריך יותר אינפורמציה מה אתה מחפש בשביל להפנות אותך.

מנהל תחום אופנועי שטח בחברת HM-MOTO, יבואנית אופנועי SHERCO, AJP וRIEJU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטריוס הוא רכב שבילים, הג'ימני יקח אותך גם מעבר לשבילים כי הוא רכב שטח אמיתי בעל שלדת סולם, הילוך כוח וסרן קדמי חי.

השאלה היא מה אתה צריך ולאיזו מטרה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש בעיקרון רכב/ג'יפ שיהיה טוב גם לרדת איתו קצת לחוף הים,לא משהו רציני,שתהיה לו קלאסה כמו שיש על ג'יפ,שיהיה משהו חסכוני ואמין,אם יש רכבים כאלה שהם לא ג'יפים אשמח לשמוע,לפי התגובות אני חושב שהג'ימי יותר לכיוון שלי,אבל אם אוכל לקבל עוד טיפים ומידע אשמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הפוך, הטריוס יותר לכיוון שלך.

בשביל חוף הים (שאסור לנסוע בו בכלל ואתה תחטוף קנס גבוה אם תסע, ובצדק...) אתה לא צריך יותר מזה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, שני הכלים המוזכרים, אינם ראויים להקרא "ג'יפ". הם לא מיוצרים על ידי היצרן המתאים ובמדינה המתאימה, למרות שהג'ימני מיובא על ידי היבואן של "ג'יפ".

במחיר של 60K תקנה משומש, ולכן זה יהיה הדגם הקודם של הדיהטסו. שמור ממנו מרחק כמו מפצצה !

הסוזוקי עדיף מכל הבחינות, גם בכביש !

הטריוס הוא כלי הרכב הצר ביותר שנמכר בשנים האחרונות, והוא גם גבוה (לדעתי אפילו יותר מהסוזוקי).

מנוע 1300 של הטריוס עןבד קשה מאוד על מנת להזיז את הרכב, וזה גורם לו לזלול דלק כמו מטורף, ולגמוא חיים בגיל צעיר מאוד (פחות מ 100,000 ק"מ).

הג'ימני אמנם לא מטוס, אבל הוא כלי סולידי בהרבה מהטריוס, וצפוי לראות עמידות טובה בהרבה בגיל של כמה שנים.

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי (לאישתי) גימיני.

הגימיני נסחרים הרבה מעל המחירון.

קשה למצוא אחת שלא עברה חיים בשטח.

לגימיני רק 3 דלתות, והרכב ממש פצפון.

איכות נסיעה מזעזעת בכביש (מומלץ להחליף בולמים)

יכולת שטח טובה.

ביטוח זול ואמינות מדהימה.

אם זה רק בשביל לרדת לים...חבל לך על הכסף תקנה פרייבט כי בכל מקרה אסור לרדת לים.

אם זה בשביל טיולים רצינים גימיני.

אם זה בשביל פוזה טריוס.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת ככה איכות הנסיעה והרכב באמת לא כזה מלהיב,יש אפשרות להביא איזה פרייבט נחמד שייתן לי ביצועים טובים דומים?

ממש ירד לי החשק לפי התגובה האחרונה,לא נשמע מלהיב,והטיריוס הבנתי בעייתי בשנתון יותר נמוך,יש הצעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה בשביל פוזה טריוס.

איזה פוזה יש לטריוס ?

אין לו, הוא מכוער, צפוף נורא, וחלש.

הג'ימיני עדיץ מכל הבחינות, גם אם הבחור לא מתכוון לעזוב את האספלט בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"שתהיה לו קלאסה כמו שיש על ג'יפ". איזה קלאסה יש על ג'יפ?

ברוב המקרים אם אתה חושב שיש לך פוזה בג'ימני או טריוס אתה טועה. הטריוס הוא אוטו "כוסיות".

הג'ימני מדהים אבל לא מתאים לך, מהרגע הראשון בו קראתי את ההודעה שלך אני רואה שהוא לא מתאים. הג'ימני אוטו קטן, לא נוח, לא יפה במיוחד ורוב האנשים שיראו אותו לא יחטפו שוק מ-"הקלאסה" שלו.

מצד שני, הג'ימני הוא חיית שטח אמיתית. במחיר נמוך אתה קונה רכב עם פוטנציאל שיפורים ענק לשטח אשר יניבו ביצועים שלא יביישו סופות משופרות וישתינו על לנדקרוזרים שעולים 300 אלף בקשת.

תאמין לי, אם אתה קונה רכב שטח רק בשביל החוף, אתה לא תרד בתדירות גבוהה. כל פעם שאתה יורד לחוף אתה צריך לשטוף את הרכב מחול מלח ושאריות אחרות, ובשביל החוף זה פשוט לא שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 הרכבים שציינת נסחרים מעל המחירון.

הג'ימיני יתאים ל"מעלה זיק"

הטריוס לעליה על מדרכות (לא גבוהות מדי)

נוחות הנסיעה של הג'ימיני בכביש היא מתכון מנצח לכאבי גב, בשטח הוא ישפיל (כמעט) כל רכב שטח סדרתי.

הטריוס לעומתו פורסם בזמנו תחת הסלוגן "העיר זה השטח שלו" וכך פני הדברים.

אם ברכב "פוזה" חשקה נפשך ולבך נכסף לרכב בעל הנעה כפולה שיתפקד גם על חוף הים, חפש לך אימפרזה טורבו.

או לחילופין, דגם הGX בעל ההנעה הכפולה יספק את ה"סחורה".

מחפש ווספה לחלקים\חלקים לווספה לטובת פרוייקט.

כשאין סוס, גם חמור טוב. (רק שלא יהייה פרד)

לא בשביל כולנו הנשימה הבאה מובנת מאליה- לחץ לפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

יש לי ג'ימני ידני כבר שנתיים, הסב לי אושר רב, לא היתה לי לרגע התלבטות לגבי ג'יפון אחר כי כל האחרים לא ראויים לתואר בטח לא בגלל שהרזרבי יושב על הדלת מאחורה.

אם יש לך ספק אז הסר ספק!

אם היית רוצה ג'יפ לא היית חושב על פרייבט, קח בחשבון שהנ"ל צורכים ממוצע של 11 לליטר ביום טוב עם רוח גבית כל שאר ההוצאות הן כמו כל פרייבט 1300.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 הרכבים שציינת נסחרים מעל המחירון.

הג'ימיני יתאים ל"מעלה זיק"

הטריוס לעליה על מדרכות (לא גבוהות מדי)

הגימיני, בשביל לעלות את זיק דורש מיגונים, הגבהות, נעילות וצמיגים.

גימיני סטנדרטי לא עולה את זיק.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6050 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...