Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בולם זעזועים קידמי יצא ממקומו בקסנטיה

yaron1
שימו לב! השרשור הזה בן 6209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי קסנטיה אהובה מודל 96 מנוע 2000 אוטומטית , היום כאשר נכנסתי לחניה בולם זעזועים קידמי יצא ממקומו

פגע במכסה המנוע ועיקם אותו , זה מחזה מחריד . תנו עצה איך יוצאים מהנזק הזה "בחיים"

תודה

ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נתחיל בכותרת כפי ששמת בוודאי לב, עברה שדרוג ולהבא אני מקווה שתנהג לפי הכללים ותפתח נושא עם כותרת אטרקטיבית ואינפורמטיבית.

שנית, לענייננו, סע לפחח לקבל הצעת מחיר על תיקון הפח ולמוסך מכונאות לקבל הצעה על החלפת בולם והחלקים הרלוונטים אליו (תושבת, מייסב החלקה וכו').

אם תעלה תמונה של הנזק נוכל להיות יותר עיניינים לבעיה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את המקרה שלך ואמרתי לעצמי שזה לא פעם ראשונה שאני שומע משהו דומה.

חיפוש בגוגל נתן את התוצאה הבאה מתוך תגובה לכתבה ב- YNET בנושא ריקול של רכב אחר (סניק):

"....דבר כזה קורה ויפה שהיבואן הזמין את הרכבים לבדיקה ולהחלפה. מנגד ידוע שיבואנים רבים

יודעים על תקלןת ברכבים, מדווחים על כך למוסכיהם המורשים, אך ביום פקודה, כשרכב כזה מגיע למוסך עם התקלה, איש לא אומר לו שהתקלה מוכרת ונובעת מפגם. כך קרה לי ברכב של יצרן צרפתי אחר, שבמהלך בלימה, נקעה גומיה של בולם זעזועים, הבוכנה שלו פרצה למעלה ועיקמה מכסה מנוע. ליבוא ן ידועים מקרים דומים, אך הוא בחר שלא להודיע ללקוחותיו לבצע בדיקה/החלפה בתוך כ- 60,000 ק"מ . כן המדובר ב"קסנטיה" ................... "

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכן בעיה ידועה קרא שירשור ערוך בנושא

http://www.frenchcarforum.co.uk/forum/viewtopic.php?t=19386&sid=e357e09e1d0c4cc9b30ef317b5a092ec

תחליף גם את התושבת של הבולם השני ורצוי אצל מוסך שיודע מה שהוא עושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חופשים וקרעים בתושבות עליונות של בולמ"ז אינה "מחלה" ו/או תקלה מפגם יצור, זהו בלאי שנוצר כמו כל בלאי אחר.

רכבים רבים נפסלים על "מחלה" זו - קליאו, לנטרה, כמעט כל תוצרת VAG, קנגו, 323 לדורותיו ועוד.

לך תגיד למר ישראלי כי יש צורך לבצע טיפול מונע הכולל הח' תושבות כאשר אין חופש ו/או קרע בתושבת, הרי את הבולמ"ז עצמם הוא מתקשה להחליף גם כשהם תקולים והרכב משייט לו.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני שומע על דבר כזה,בטח ובטח בכניסה לחניה.

עלית על איזו מדרכה מהר או משהו כזה ?

יכול להיות שהבולם לא ניזוק ואין צורך להחליף ( אבל לא ממש בטוח)

כרית בולם מקורית עולה בסביבות ה300 שקל וחליפי איכותי חצי מזה בערך.

מקווה שתשקיע ותחליף זוג כבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מחלה די ידועה בקסנטיה.

פשוט זה קורה עכב בלאי של הבולם/בומבה ושאר הירקות ההידרואלים שיש שם.

מכסה מנוע - מנסיון אפשר אצל -פחח ליישר אותו במחיר זעום (כי המכה היא המקום אחד)

ויש להכנס למוסך שמבין בצרפתיות ולהחליף את שני הצדדים (בולם אולי בומבה ואולי גם בומבה מרכזית )

זה קרה לי וזה מפחיד מאוד אבל לא אסון.

מאיפה אתה אולי אמליץ לך על מוסך שמבין בזה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל בכותרת כפי ששמת בוודאי לב, עברה שדרוג ולהבא אני מקווה שתנהג לפי הכללים ותפתח נושא עם כותרת אטרקטיבית ואינפורמטיבית.

שנית, לענייננו, סע לפחח לקבל הצעת מחיר על תיקון הפח ולמוסך מכונאות לקבל הצעה על החלפת בולם והחלקים הרלוונטים אליו (תושבת, מייסב החלקה וכו').

אם תעלה תמונה של הנזק נוכל להיות יותר עיניינים לבעיה שלך.

לא שמתי לב לשינוי שביצעת בכותרת , כפי שאתה רואה אני חדש בפורום אבל תודה עבור הערתך

חג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכסה מנוע חטף זבנג רציני, אני לא בטוח שיש טעם בניסיון לתיקון ולא בטוח שיהיה מי שירצה להתעסק בזה. מדובר, לפי תמונות בלבד, במכה דיי רצינית - אני הייתי מחליף את המכסה מנוע.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מחלה די ידועה בקסנטיה.

פשוט זה קורה עכב בלאי של הבולם/בומבה ושאר הירקות ההידרואלים שיש שם.

מכסה מנוע - מנסיון אפשר אצל -פחח ליישר אותו במחיר זעום (כי המכה היא המקום אחד)

ויש להכנס למוסך שמבין בצרפתיות ולהחליף את שני הצדדים (בולם אולי בומבה ואולי גם בומבה מרכזית )

זה קרה לי וזה מפחיד מאוד אבל לא אסון.

מאיפה אתה אולי אמליץ לך על מוסך שמבין בזה....

הרצליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרית הבולם הלכה, אכן תקלה די נפוצה בקסנטיה.

שזה קרה אצלי, לפני שנה לערך, שילמתי על כרית באזור ה-1000 ש"ח במורשה, אני לא חושב שיש תחליפי בחלק הזה, מכיוון שהכרית היא גם התושבת של הבומבה. מומלץ להחליף גם את הצד השני באותה הזדמנות, מכיוון שסביר להניח שגם לו יש בלאי לא מועט.

הנס הגדול הוא שאצלי זה קרה כשמכסה המנוע היה מורם (הנעתי רכב אחר בכבלים, אני נשבע :lol:) וכך לא נגרם שום נזק, ועדיין השארתי יותר מ-2000 שקל במוסך. תכין גם קרשים, מכיוון שלרכב במצבו הנוכחי יהיה די קשה לעלות על גרר. ממך "נחסך" הויכוח שלי עם סיקסט לגרור את האוטו עם מכסה מנוע פתוח...

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חופשים וקרעים בתושבות עליונות של בולמ"ז אינה "מחלה" ו/או תקלה מפגם יצור, זהו בלאי שנוצר כמו כל בלאי אחר.

רכבים רבים נפסלים על "מחלה" זו - קליאו, לנטרה, כמעט כל תוצרת VAG, קנגו, 323 לדורותיו ועוד.

לך תגיד למר ישראלי כי יש צורך לבצע טיפול מונע הכולל הח' תושבות כאשר אין חופש ו/או קרע בתושבת, הרי את הבולמ"ז עצמם הוא מתקשה להחליף גם כשהם תקולים והרכב משייט לו.

עמית, אני אמנם מסכים איתך בנוגע לכל מוסר התחזוקה של הרכבים בישראל, אבל יש כלל ידוע בתעשיה שאומר שאחד הקווים המנחים בתכנון מוצר אמור להיות "תכנון מונע-אסון"

ברכב, מוצר שנחשב לאחד המורכבים ביותר, המתודה הזו אמורה להיות מיושמת על אחת כמה וכמה.

בולם זעזועים שפורץ את התושבת שלו מתאפשר לו לעלות למעלה ולפגוע במכסה המנוע הוא כשל תכנוני מדרגה ראשונה.

גם לי היתה רנו, ואני מכיר את המחלה המפורסמת של תושבות בולמים עליונות שמתות בטרם עת, אבל מעולם, כולל מעולם, לא יצא לי לשמוע על תושבת שנפרצה ובולם "עף" למעלה.

תאר לך מה עלול היה לקרות אם זה היה במהלך נסיעה מהירה? באמצע סיבוב?

אפשר כמובן להאשים את מוסר התחזוקה הישראלי בזירוז הנזק, אבל עם העובדה שיצרן מאפשר לכזה כשל לקרות מראה על ליקוי אמיתי.

[תכנון נכון, לצורך הענין, יהיה כזה שגם במקרה של כשל מוחלט של החלק, לא ייגרם נזק מהותי או כזה המסכן חיים - וזה לחלוטין לא המקרה. אם יש פה אנשים שעוסקים בתחום אני מאמין שהם יוכלו להוסיף עוד בנושא]

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6209 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...