Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דודג' קליבר, מישהו ניסה/מכיר?

kobos
שימו לב! השרשור הזה בן 6260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=132144

בהמשך לשרשור הנ'ל, הוצע לדודי הרכב הזה.

למישהו יש חוות דעת עליו, איך הוא באמת(לא מבחינת שטח או משהו), נוח,אמין,תצרוכת דלק וכ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי עליה בחו"ל (יש גם מבחן באתר של אוטו). זו בעצם מכונית משפחתית עם מנוע 2.0 ל' שמתחרה בכל האחרות (פוקוס 2.0, מאזדה 3, רנו מגאן וכן הלאה).

היא מאוד גדולה ומרשימה מבחוץ אבל בפנים המרווח לא גדול משל רוב המתחרות. המנוע טוב וגם התיבה הרציפה, אבל היא יכולה לעצבן בהאצות ארוכות. הנוחות בסדר גמור, התנהגות הכביש גם אבל ההיגוי פשוט גרוע. הגרסה שמגיעה לארץ מאוד פשוטה מבפנים ונראית לא איכותית במיוחד.

בקיצור, זו אופציה ולא מכונית רעה בכלל, אבל לא לכל אחד.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי טיפולים אני בספק אם מישהו יוכל לספר לך. היבוא רק התחיל ולא נראה לי שיש בארץ מישהו שכבר הספיק להגיע לטיפול.

באשר לרכב עצמו, לא נהגתי אך התרשמתי מקרוב והרכב נראה מבחוץ כמו רכב יקר הרבה יותר (לי הוא הזכיר קצת וולוו XC90) אבל מבפנים הפלסטיקה פשוט מזעזעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלארקסון אמר שהם מכינים את זה (פלסטיקים) משאריות של חיילי ג'י איי ג'ו.

אני חושב שהוא לא צחק.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מעבר לפלסטיקה המזעזעת, כפי שזה נראה גם בתמונות באתר היבואן, יש למשהו מידע קונקרטי לגבי הרכב, קבוצת רישוי, מחירים, האם כבר קיים למכירה בארץ? המלצות ?מישהו ביצע נסיעת מבחן על הרכב ויש לו insight לגביו?

כמו כן עפ"י נתוני היצרן הרכב עומד על צריכת דלק של 12+ ק"מ לליטר, נראה לי קצת מוזר לרכב 2000 אמריקאי וכבד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קלארקסון אמר שהם מכינים את זה (פלסטיקים) משאריות של חיילי ג'י איי ג'ו.

אני חושב שהוא לא צחק.

דניאל.

והיפנים/סינים/קוראנים מכינים חלקי פח למכוניות ממעקות בטיחות ותמרורים. אני לא צוחק. וגם אם גנבו כאן למישהו סובארו פשע/אסקורט/רנו 4/דה שבו, אז רוב הסיכויים שהיא תחזור בתור פרונט של יונדאי או משהו...

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הבעיות הגדולות של האמריקאיות היא סחירות ושמירת ערך.

אם מאפיינים אלו חשובים לדודך אז זו לא המכונית.

צריכת דלק של 12 ק"מ לליטר נשמעת קצת מוגזמת אבל תרשה לי לספר לך שהמנועים של קרייזלר/דודג/פלימוט/איגל באמת חסכוניים. הנאון למשל, עם מנוע 2.0 צרכה פחות דלק מסוזוקי 1.3. אצל אותו נהג ובאותם תנאי נסיעה. מדהים לא?

בנוגע לטיפולים...אז הם קצת יותר יקרים אבל מחירי הביטוח הנמוכים מפצים על כך.

סה"כ אופציה מעניינת למי שלא רוצה להיות כמו כולם ומוכן לשלם על כך במחירי השוק.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע הבנזין של הקליבר פותח במשותף עם יונדאי ומיצובישי, כשיונדאי היא האחראית הראשית על הפיתוח. מכאן שניתן למצוא מנועים כמעט זהים (למעט הבדלים זניחים) גם בדגמי יונדאי ומיצובישי.

מנוע הדיזל של הקליבר, שלצערי אינו נמכר בארץ, הוא לא אחר ממנוע ה-2.0 TDI הנפלא של קונצרן VAG והוא בעל 140 כ"ס.

בסה"כ הרכב חביב ובעל מספר גימיקים נחמדים, אבל איכות ההרכבה מתאימה לרכב מלפני 10 שנים ויותר. חבל.

גם המחיר שבו הרכב נמכר בארץ גבוה לטעמי, במיוחד אם משווים אותו למיצובו ולמחירו בשוק הביתי שלו, ארה"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיכות הרכבה באמת על הפנים, זה לא חדש.

גם ההתנהגות לא משהו, לפי מבחני הרכב שערכו לה.

ניב

התנהגות הכביש סבירה בהחלט ביחס לציפיות ולמיצוב. לא שזה משנה - הרכב לא אמור לספק שום הנאה מנהיגה, פשוט להשרות אווירה בטוחה (וזה מה שהוא עושה).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודש יצא לי לשכור בארה"ב דודג' קליבר ליומיים ואני יכול להגיד שזה הרכב הכי גרוע שאי פעם נהגתי עליו, פשוט זבל.

ועוד נתנו לי אותו כ"שדרוג" בלי תוספת מחיר במקום הפוקוס 2 ליטר ששכרתי בהתחלה.

אני חייב לציין שאין לי מושג לגבי סוג המנוע, גיר ושאר החלקים ואני מתייחס רק לנהיגה בו.

קיבלתי אותו כמעט חדש, 7000 ומשהו מייל על הלוח שעונים,מיכל דלק מלא, לא עברתי איתו יותר מ 50 מייל כבר נדלקה לי נורה כתומה בלוח שעונים (הכלאה בין צורה של נורת שמן לנורת מנוע), בדקתי בספר רכב והיה כתוב משהו בסגנון: "שאם הנורה ההיא מופיעה אז זה קשור לתערובת דלק וכנראה שהכל בסדר, אבל אם זה מפסיק וחוזר הרבה פעמים להכניס את האוטו למוסך".

בנוסף לזה הזמן תגובה של המנוע ללחיצה על דוושת הגז פשוט לא הגיוני, עשיתי בדיקה ולחצתי על הגז כשהייתי על 30 קמ"ש בערך עד למטה מהר והרמתי את הרגל חזרה מהר, כשהרגל שלי הגיעה למעלה המנוע נזכר להגיב (הרגל שלי כבר לא לוחצת על הדוושה) ולמשך שניה הוא האיץ.

חוץ מזה לאוטו אין בעיה לפתח מהירויות אבל הדבר האחרון שאני יגיד עליו שהוא זריז, גם ההגה והשדה ראייה לאחור לא משהו.

ממה יש להתלהב מהאוטו הזה? מזה שיש לו מאחורה עוד אפשרות חיבור למצט סיגריות או מהחיבור חשמל מתחת למשענת יד לנהג או אולי מזה שהוא יושב גבוה? בגלל סיבות כאלה לא קונים אוטו!

כשהחזרתי את האוטו לסוכנות השכרה וסיפרתי להם על הנורה שנדלקת ונכבת לסרוגין הם התעלמו ואפילו לא רשמו את זה.

קיים סיכויי קטן שיכול להיות שבאמת היתה תקלה מסויימת והאוטו התנהג לא כמו שהוא באמת צריך אבל אם זה ככה מי רוצה אוטו עם תקלות כבר מהרגע שהוא חדש?

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...