Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פלאגים ללאנטיס. זקוק להתייעצות

katlani
שימו לב! השרשור הזה בן 6742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ובכן מאז שאנשים פה ירדו על BOSCH שהם לא טובים ליפניות ובלה בלה בלה עברו בינתיים 20K מאז ההחלפה האחרונה ואני רוצה להחליף במהלך השבוע פלאגים.

לא שהמנוע מזייף או שיש בעיות כלשהן (הBOSCH עושים אחלה עבודה למען הסר דאגה מליבכם)

מדובר בלאנטיס מודל 2000 BJ מנוע 1840 עם 120K

אבקש שתסבירו לי מה ההבדל בבשקה בין כל סרייה לסרייה של פלאגים ומה ההבדל בין המספרים

(פלאג חם יותר קר יותר ומה מומלץ יותר)

להלן האופציות:

NGK :

1. BKR6E-11

2. BKR5E-11

DENSO :

1. K16PR-U11

2. K20PR-U11

CHAMPION :

1. RC8YC4

2. RC10YC4

או שאולי עדיף פשוט ללכת למוסך של מאזדה שיביאו לי פלאגים מקוריים מהשם שמים בחברה (על גבי הפלאג רשום MAZDA)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה אתה מצטט כזו הודעה ארוכה שמופיעה מעליך ?

במאזדה ישימו לך פלאגים של DENSO בעטיפה שכתוב עליה MAZDA, לתשומת ליבך.

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע!

השאלה היא איזה DENSO הם ישימו

ואני עדיין מחכה לתשובות בקשר למה דעתכם על מה תשים והבדלים בין המספרים וחום וקור מה מומלץ יותר ומה פחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

הפלג המתאים לרכב שלך לפי הוראות יצרן הוא BKR5E-11.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שאף אחד פה לא יכול לתת לי תשובה

אני רוצה לדעת מה לקנות ולהוסיף לידע הכללי ככה שאני מחכה על קוצים...

כאמור מי יודע מה ההבדל בין הפלאגים בהודעה מעל?

איך אני יודע איזה פלאגים לשים? קרים יותר? חמים יותר? מה הקטע בעצם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שאתה תוך שעה ותשע דקות מקפיץ את ההודעה מחדש ותוך כדי גם שולח לי ה"פ באותו העניין.

תוסיף גם סבלנות לידע הכללי שלך, באמת שזה ישתלם.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבלנות יש

הקטע הוא שאני צריך ללכת לישון (אני כמו הסבתות) כי אני קם לעבודה ב 3 בבוקר ואז לבסיס

וב3 בבוקר בעבודה אני צריך לדעת איזה פלאג להגיד למנהל שלי להביא לי כי הוא עובד בחנות חלקי חילוף

זה למה אני ממהר... אם המצב היה אחרת באמת שלא היה אכפת לי לחכות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תשובה אבל זאת סתם סטייה מהת'רד.

אני בטוח שזה לא מעניין אף אחד מוטי

אז מה שנשאר לי לעשות זה לחכות בסבלנות (ויש לי מעל ומעבר) לתשובות ולימוד בהקשר לשאלותי

תודה מראש ולילה טוב חברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשרשור הנ"ל:

אחי קנה מזדה 323F הצורה החדשה שנת 99 מנוע 1800 סמ"ק,וברצוננו לבצע טיפול 10K לרכב וכשבאתי לחנות לקנות פלאגים המוכר נתן לי את הפלאגים הבאים NGK-ZFR5F-11 למרות שמצאתי באוטודאטה שהפלאגים שאני צריך זה NGK-BKR5E-11,אבל המוכר עמד על שלו וטען שזה NGK-ZFR5F-11 הפלאגים שאני צריך ולא מה שכתוב באוטודאטה והוא בטוח בזה ב 1000%,האם מישהו יכול לאשר את גרסתו כדי שאני אוכל להיות עם לב שלב בטיפול שאני הולך לעשות?

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשרשור הנ"ל:

אחי קנה מזדה 323F הצורה החדשה שנת 99 מנוע 1800 סמ"ק,וברצוננו לבצע טיפול 10K לרכב וכשבאתי לחנות לקנות פלאגים המוכר נתן לי את הפלאגים הבאים NGK-ZFR5F-11 למרות שמצאתי באוטודאטה שהפלאגים שאני צריך זה NGK-BKR5E-11,אבל המוכר עמד על שלו וטען שזה NGK-ZFR5F-11 הפלאגים שאני צריך ולא מה שכתוב באוטודאטה והוא בטוח בזה ב 1000%,האם מישהו יכול לאשר את גרסתו כדי שאני אוכל להיות עם לב שלב בטיפול שאני הולך לעשות?

ב 1800 זה בד"כ BKR ולא ZFR.

הרבה מוכרים לא יודעים בדיוק איזה פלאג מתאים לאיזה רכב, לכן חשוב לבדוק ולנהוג לפי הוראות היצרן.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...