Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו זה ברור - פיג'ו 205 היא הקטנה החמה ביותר בשוק המשומשות

Tzvika-Pick
שימו לב! השרשור הזה בן 6761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסקר שערך ידידנו "לוי יצחק" בעבור "ידיעות אחרונות" עולה כי, פיג'ו 205, ששיווקה בארץ הפסיק עוד בשנת 1999 היא הסופר-מיני המבוקשת ביותר בשוק המשומשות הישראלי.

מתוך הנתונים בכתבה עולה כי במהלך השבוע האחרון של ספטמבר והשבוע הראשון של אוקטובר הוצאו למכירה 17 מכוניות פיג'ו 205, ונמכרו מתוכם 15.

ה205 גברה על מתמודדות צעירות ויפניות ממנה, כמו היאריס, הסוויפט והשרייד, אבל גם על אירופאיות אחרות כמו האונו, הפולו והאחות הגדולה - 206.

לא ברור מהסקר כמה מה205 היו GTi, אבל כנראה שמדובר במספר זניח :wink:

אגב, עפ"י הסקר המכוניות הפחות מבוקשות הן האיגניס של סוזוקי והC3 של סיטרואן.

בנוסף, 104 פיאט פונטו ו 67 יונדאי גטס הוצאו למכירה בשבועיים ההם.

האם מר ישראלי נוטש את הגטס האפורה לטובת צרפתיה משובחת, עם מיטב הפלסטיקה וההיגוי מבית ג'אן דה-לה-חרטא?

או שמחירי הדלק העולים גמרו את המזומנים בכיס, וכל מה שאפשר לקנות זה צרפתיה חבוטה וזולה?

יכול להיות שנראה את הZX או ה306 מככבות בסקר הבא? :roll:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משהו חדש ש ה 205 מבוקשת ,בכלל לא קשור לתקופה האחרונה.קראתי כבר לפני שנתיים וחצי ,סקר שאומר שהישראלים מגדירים את ה 205 כרכב הכי זול לאחזקה ,הרבה לפני כל השאר.

יש בזה משהו,כי החלקים זולים ,יש מלא חלקי חלוף בפירוקיות,או קי גם האונו ככה ,אבל היא הרבה פחות אמינה באופן יחסי.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה, מהבנה של הנתונים בצורה שיטחית ברור שתבין שה-205 היא מכונית מבוקשת - אך למרות זאת, צריך לדעת איך לנתח את הנתונים הללו.

על כמות כל כך קטנה (ולטווח כל כך מצומצם של זמן) לא עושים סקר ביקוש.

לראיה, שים לב לכמות המכוניות האחרות שפורסמה בשבועיים הללו ביחס לכמות המכוניות שפורסמה ל 205 ("104 פיאט פונטו ו 67 יונדאי גטס הוצאו למכירה בשבועיים ההם").

בנוסף, דיי קשה להשוות מכונית ששווה פרוטות ביחס למכוניות יקרות ממנה בהרבה (יאריס וכד'), הצרכנים מתייחסים לפרמטרים ולנתוני הבדיקה בצורה הרבה יותר דקדקנית מאשר מכונית זולה שווה 10-20 אלף שח.

בקיצור, סתם פרובוקציה של לוי יצחק בשביל למלא עוד טור בידיעות אחרונות.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שהמחירון שקובע את מחיר הרכב שלי ושלך, מבוסס על פרובוקציות כמו הנ"ל...

קשה לי להאמין שאחוזי ההצלחה גבוהים מהיאריס.

אני מניח ש 15 מתוך 17, זה אחוז הצלחה גבוה יותר מאשר 2 יאריסים מתוך 3 כאשר זהו בכלל רכב שלא מפורסם כמעט בלוחות, וסביר להניח שאם אחת מתוך 3 לא נמכרה, זה כי יש לה שאסי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שהמחירון שקובע את מחיר הרכב שלי ושלך, מבוסס על פרובוקציות כמו הנ"ל...

קשה לי להאמין שאחוזי ההצלחה גבוהים מהיאריס.

אני מניח ש 15 מתוך 17, זה אחוז הצלחה גבוה יותר מאשר 2 יאריסים מתוך 3 כאשר זהו בכלל רכב שלא מפורסם כמעט בלוחות, וסביר להניח שאם אחת מתוך 3 לא נמכרה, זה כי יש לה שאסי.

זה בדיוק העניין, אייל.

יאריס בלי שאסי במצב טוב לא נשארת יום אחד בלוח.

לעומת זאת, אנשים שהולכים לקנות מכונית ב 10-20 אלף שח שייצורה תם בעשור הקודם, לא מסתכלים בצורה היסטרית על שאסי או קצה שילדה- יותר חשוב שהרכב במצב טוב ותוחזק כראוי.

מעל לכל - גם גרוטאות נמכרות, הכל תלוי במחיר.

מכוניות כמו ה 205 נמכרות לרוב מתחת למחירון, הרבה מתחת.

רוב האנשים שבבעלותם מכוניות זולות כמו 205 לא יפרסמו בעיתון, זה יקר מאוד !

אז מה קורה ?

חלק מצומצם שמנסה למכור הרבה זמן עם מודעות ולא מצליח, מפרסם בעיתון בשביל להיפטר מהאוטו במחיר זול - העיקר שיעוף. חלק אחר מפרסם בעיתון כי הוא תמיד פרסם בעיתון וזה עבד לו.

בכל מקרה, כל מי שמחפש או חיפוש בעבר יאריס יודע שהשוק של האוטו הזה הוא מעל ומעבר למילה "מטורף", מכונית טובה פשוט לא שורדת יממה מרגע הפרסום !

לומר שה-205 היא הקטנה החמה ביותר בשוק המשומשות על סמך סקר קצר ומצומצם כמו זה - זו לדעתי שטות ממדרגה ראשונה (ויש הרבה כאלה ש"אוכלים" את זה).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לומר שה-205 היא הקטנה החמה ביותר בשוק המשומשות על סמך סקר קצר ומצומצם כמו זה - זו לדעתי שטות ממדרגה ראשונה (ויש הרבה כאלה ש"אוכלים" את זה).

איציק

לא נכון עובדתית.

100% מה-205 שאני מכרתי נמכרו תוך שבוע בלבד.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

205 במצב טוב מאוד מבוקשת בשוק המשומשות, בנוסף למחירי האחזקה, הכיף של הניהוג ברכב, גם בגלל המחיר הנמוך של הרכב שנת 99 עולה בערך 22000 שזה נמוך בכל קנה מידה, ובמחיר הזה זאת תמורה מצוינת לכסף.

אני מכרתי לא מזמן שנת 96 ללא מאמץ ואים יכולתי להחזיק שני רכבים לא הייתי מוכר, פשוט חבל למכור את ה 205 במחירי מחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין, אייל.

יאריס בלי שאסי במצב טוב לא נשארת יום אחד בלוח.

לעומת זאת, אנשים שהולכים לקנות מכונית ב 10-20 אלף שח שייצורה תם בעשור הקודם, לא מסתכלים בצורה היסטרית על שאסי או קצה שילדה- יותר חשוב שהרכב במצב טוב ותוחזק כראוי.

...

איציק

איציק, אייל,

אל תקחו את הדברים שלי ברצינות מוגזמת. אולי באמת הייתי צריך להוסיף עוד כמה הערות ציניות בהודעה להבהרת רוח הדברים :?

הצחיקה אותי העובדה שה205 המיושנת גוברת בסקר הזה על היאריס, מלכת הקטנות בשוק המשומשות. אבל גם על הפונטו, הסטארלט ואפילו על אחותה הצעירה ה206. כן, אפילו שזה סקר לא מייצג, בסופו של דבר הישראלי הטיפוסי ניזון מכתבות בעיתון (וכמובן משמועות שהבן-דוד של השכנה שמבין ברכב, ופעם היתה לו סובארו-ספורט סיפר פעם בחתונה של הגיס) וההתנהגות הזאת תשפיע, ככל הנראה על המחירון של ה205 בחודשים הקרובים. שהרי, תקנו אותי אם אני טועה, זוהי בעצם דרכו של לוי יצחק לקבוע לאיזה רכב "יש שוק" ולאיזה אין.

אגב, הכתבה היתה בעיתון של יום חמישי האחרון, מוסף הכלכלה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק, 205ים בגרסת FOREVER מהשנתונים האחרונים של הייצור : 98, 99 ,

נמכרות במחירון ולפעמים אף מעט מעל אם הן יד נמוכה ק"מ נמוך ובמצב מצויין...

מנסיון.

צביקה,הזעם היה על השיטה הקלוקלת של לוי יצחק לקבוע מחירי רכבים.

הרכב שלי מאבד בחודשים האחרונים 1000 ש"ח מדי חודש ולא מראה כוונות לעצור ,

ולמה? אולי כי יש פולו 16V אחת בלבד בלוח ידיעות והיא עם שאסי , ולכן לא נמכרת (בדקתי אותה אישית בשביל מישהו) , כך שזה הופך ל0 אחוז הצלחה, ואולי כי החבר לשעבר של בתו נוהג על אחת כזאת והוא שונא אותו ...

:-D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה,הזעם היה על השיטה הקלוקלת של לוי יצחק לקבוע מחירי רכבים.

הרכב שלי מאבד בחודשים האחרונים 1000 ש"ח מדי חודש ולא מראה כוונות לעצור ,

ולמה? אולי כי יש פולו 16V אחת בלבד בלוח ידיעות והיא עם שאסי , ולכן לא נמכרת (בדקתי אותה אישית בשביל מישהו) , כך שזה הופך ל0 אחוז הצלחה, ואולי כי החבר לשעבר של בתו נוהג על אחת כזאת והוא שונא אותו ...

:-D

אייל, קצת לפני שאתה מתכנן את המכירה שלך, תזמין אותה לקפה, לך תדע מה ייצא מזה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6761 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...