Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך מחליפים מים בסיויק ואיזה חברה מומלצת+חוות דעת על בלמים של פרדו

neo19
שימו לב! השרשור הזה בן 6834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה,אחרי שהרכבתי את הרפידות האחרונות שלי (לא זוכר חברה) והכושר עצירה נהיה עלוב חיפשתי המלצה לחברה טובה והציעו לי פרדו,מישהו שמע עליהם ויכול לאמת לי את ההמלצה,ואם לא אז יש חברה אחרת מומלצת שהמחיר שלה לא יעלה על המקוריים?

חוץ מזה הגיע הזמן להחליף מים של האוטו,לא שיש בעיות אבל צריך כל 60 אלף לפי היצרן וכבר 140 אלף עבר האוטו ועוד לא החליפו לו,אני צריך המלצה לחברה טובה שגם ככה אם אני כבר שם פעם ב60 אז אין טעם לחסוך 20 או 30 שקל.

ומה הסדר של הפעולות בהחלפה ומאיפה אני מנקז מים בהונדה סיויק?ואם זה רק ניקוז והוספת מים מחדש או שיש פעולה של נקוי או שהו בסגנון?

חלקים איכותיים של מערכות סאונד למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני יפרט את הבעיה שלי אחרי שקראתי את התרד הקודם כדי שאני לא ישקיע סתם כסף מיותר.

כשקניתי את הרכב הייתה ממש נשיכה לברקסים,אבל מאז עברו 70 אלף ובמשך הזמן ניסיתי כל מיני רפידות וצלחות והחלפתי שמן ברקס ועום הזמן ירדה יכולת הבלימה של הרכב,לא יודע מה הסיבה,הדוושה נהייתה יותר ספוגית ואין בכלל נשיכה ראשונית וגם העוצמה לא משהו,ממש לא דומה לרוב המכוניות והסיויקים בפרט שנהגתי עליהם.

חוץ מזה,היו לי רעידות בברקסים,והחלפי צלחות ועדין יש אבל לא בבלימה האשונה אלא אחרי מספר בלימות לא על המגבלות אבל לא עדינות מ100 לעצירה מוחלטת למשל.מה זה יכול להיות?סוג זול של צלחות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי הוחלף נוזל בלמים לאחרונה?

באילו רפידות מדובר?

באיזה מצב הצמיגים?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

19 אלף ק"מ אבל כבר אז ועדיין הכושר היה ירוד יחסית.

הרפידות זהו שאני לא זוכר מה הרכבתי אבל הפעם אני רוצה לשים משהו טוב כדי להיו בטוח שזה לא מזה.

והצמיגים ברכב הם של ברום תוצרת צרפת,צמיגי V (קדמייםבלבד,אחוריים אליאנס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרעידה היא כאשר אתה מאט בעדינות ממהירות,אז תבדוק אם יש לך הצטברות של חלודה על הנאבות.

אצלי היתה אותה בעיה ופעם אחרונה כשהייתי במוסך פרקנו את הדיסקים,ועם מברשת מתכת חשמלית ניקינו את הנאבות.אצלי הבעיה נפתרה.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...