Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות, ייעוץ, וחוות דעת לגבי כמה שינויים קוסמטים באוטו שלי

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 6895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

א. איפה ניתן למצוא ריפודים רגילים בצבע אחיד של HR בזול (לא משהו מפואר, - פשוט) שאני אוכל להרכיב בסובארו לאונה שלי, שישבו טוב ופשוט שלא ימתחו כמו הגרביונים שהיו לי עד כה.

ב. צבעתי בספריי (לפני כמה חודשים) חלק מהפסי הנוי בסובארו שלי בצבע כסוף לרוחב הרכב. אני מעוניין להסיר את זה (לא לצבוע מחדש) איזו דרך הכי קלה ומהירה? ויש איזשהו תכשיר שמחדש פגושים (סקיי אולי?) ללא צביעה מחדש?

ג. חשבתי על להוריד את הטאסות של הרכב, לצבוע את הג'אנטים בלבן, ואת האותיות של פיראלי. כדאי? הצבע הלבן יחזיק על הג'אנטים ולא ישחיר כל יומיים? באיזה סוג צבע כדאי לכתוב על הצמיגים? אני רוצה לקנות שפתון לכסות שריטות עמוקות ונקודות חלודה, איפה מוכרים אותו? כמה בערך העלות שלו? אפשר בסוף העבודה לכתוב איתו על הצמיגים?

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג. חשבתי על להוריד את הטאסות של הרכב, לצבוע את הג'אנטים בלבן, ואת האותיות של פיראלי. כדאי? הצבע הלבן יחזיק על הג'אנטים ולא ישחיר כל יומיים? באיזה סוג צבע כדאי לכתוב על הצמיגים? אני רוצה לקנות שפתון לכסות שריטות עמוקות ונקודות חלודה, איפה מוכרים אותו? כמה בערך העלות שלו? אפשר בסוף העבודה לכתוב איתו על הצמיגים?

יוסי.

יוסי, אל תצבע את הג'אנטים בלבן, זה מתלכלך מאוד מהר מאבק הרפידות.

הטאסות שלך עדיפות.

לצבוע את הפירלי בלבן?! מה נסגר איתך?! עזוב את הצמיגים לנפשם.

נקודות חלודה קטנות ושריטות שיטחיות אפשר לסדר בעזרת ה-Gs27.

כדי לתקן שריטת עמוקות יחסית, אני ממליץ לך שתיגש לפחח ותקנה צבע לבן (ע"פ הקוד צבע שלך) ותסדר עם מכחול עדין.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב זה הריפודים המקוריים.

תקלף את כל הריפודים הישנים שיש על המושבים ותגלה ריפודים מקוריים - אחלה בחלה....

תנקה אותם עם קצת מיים וסבון ותראה איזה יופי.

לגבי טאסות - תקנה מאוטו דיפו סט אפורות - 70-100 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כבר טאסות 5 צלעות. אני לא שם את המקוריים כי הם נגנבים מהר (נשארו לי רק 2), ואני לא אוהב שום סוג אחר של טאסות אוניברסליות...

כרגע מלפנים אני עם הריפודים המקוריים, אני לא מדבר על לנקות אותם, אני מדבר על זה שאני מעדיף לשמור שלא יקרה להם משהו (יקרעו) ואז זה בלתי הפיך. הם נראים ממש טוב, אבל בגלל מה שציינתי אני מעדיף לקנות חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הריפודים:

בדיוק על זה אני מדבר, תהנה מהריפודים המקוריים אתה ולא משהו אחר...

למה אתה צריך ריפודים כדיי שהמקוריים לא ייהרסו...???

אם הם ייהרסו אז תשים ריפודים אחרים.

ובוא אני אגלה לך סוד , יצא לי לפרק כמה פעמים כיסאות של דיאל ויצא לי גם כמה פעמים להוריד את הריפוד המקורי מהמושבים,בוא אני אומר לך , בחיים לא ראיתי ריפודים שבנויים כ"כ טוב.

הריפודים שיש לך ברכב הם בעובי של 1-1.5 ס"מ כך שלהיקרע הם לא ייקרעו בקלות,בנוסף הם מוצמדים למושב או למשענת כל 10 ס"מ בערך הם תפוסים לכל האורך ותפורים מבפנים לספוג של הכיסא כך שלתלוש אותם זה לא סיפור קל, מה שכן יכול להרוס אותם זה סיגריות,אם סיגריה תיגע לך במושב היא תעשה חור,מעבר לזה זה בנוי טוב עם תכנון ומחשבה להחזיק המון המון זמן = כמו כל הרכב.

בקיצור - אין כמו הריפודים המקוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך. אני מניח שמיצינו לגבי הריפודים, אלא אם אין למישהו עצות לגבי מקומות טובים שמוכרים HR במחיר זול.

רק אם אפשר להתמקד בנושאים הבאים:

ב. צבעתי בספריי (לפני כמה חודשים) חלק מהפסי הנוי בסובארו שלי בצבע כסוף לרוחב הרכב. אני מעוניין להסיר את זה (לא לצבוע מחדש) איזו דרך הכי קלה ומהירה? ויש איזשהו תכשיר שמחדש פגושים (סקיי אולי?) ללא צביעה מחדש?

יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. איפה ניתן למצוא ריפודים רגילים בצבע אחיד של HR בזול (לא משהו מפואר, - פשוט) שאני אוכל להרכיב בסובארו לאונה שלי, שישבו טוב ופשוט שלא ימתחו כמו הגרביונים שהיו לי עד כה.
לפעמים באוטו דיפו יש מבצעים - כדאי לעקוב.

לשייף ולצבוע מחדש בשחור מט.

בעעעעעעעעעעעעעעעע

יוסי דאחיל ראבק, תעזוב את האוטו בשקט !!! תחזיר למצב המקורי וסע !

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק אני יורד לנסות על קטע קטן עם אציטון, אם לא יוריד אז אני אבדוק את השיטה של שיוף וצביעה.

האציטון יאכל את הפלסטיק? זה קריטי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע באיזה צבע ריססת בדיוק, אבל כדי להסיר אותו תאלץ להשתמש בחומר חריף, כמו אציטון, בנזין או טינר.

אם אתה כל כך לא מרוצה מהצביעה החדשה שלך, הכי בטוח יהיה לשייף את שכבת הצבע הישנה ולצבוע מחדש בכל צבע שרק תחפוץ. מעבר על הרכב עם חומרים חריפים עלול להיגמר ברע.

לגבי חידוש הפגושים ללא צביעה - כנראה שכל החומרים שמחדשים את הצבע יעשו עבודה טובה, לכמה שבועות.. אם לא בא לך למרוח את הפגוש שוב ושוב בחומר, כנראה שספריי סקאיי איכותי יוכל להחזיר את הברק לפגושים שלך.

אבל למה לא לצבוע?

צבע לבן יכול להחזיק יופי על ג'אנטים, בתנאי שתשמש בצבע מתאים. הבעיה העיקרית תיהיה שרפידות הבלם שלך מהר מאוד יצבעו הכל בשחור. אני רואה את זה קורה על החישוקים הקלים שלי, וזה קורה מהר מאוד. על צבע לבן זה מאוד יבלוט...

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. כמו שאמר איציק יש מבצעים לעיתים באוטו דיפו, ואם אין לך סבלנות קפוץ לפרסי ודמיו, המחירים נמוכים פלאים מהמחירים הרגילים באוטו דיפו.

ב. עזוב חומרים קורוזיביים, חבל על הנזק אם יהיה... תעבוד קצת קשה על שיוף ואז צביעה מחדש ויצא לך נחמד ויפה...

ג. חבל על המאמץ לצבוע ג'אנטים כי אק הרפידות ילכלך את זה מהר מאוד, צביעת האותיות זה נחמד אבל ממש ממש של ערסים....

בהצלחה,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד שלי עובד בפחחות וצבע ואמר לי שאין בעיה להסיר עם אציטון, חומרים כמו אציטון וטרמפנטין (שדווקא היום לא היה מוצלח, מרח את הצבע ולא הסיר אותו, בניגוד לאציטון שעשה עבודה מושלמת) לא הורסים את הצבע.

את הפסי נוי חלק צבעתי וחלק הסרתי את הצבע הכסוף עם טרמפנטין, ובפגושים צבעתי את המקום (זה שקע צבוע לכל האורך, כנראה הפלסטיק שהיה שם יצא מתישהו) לא היה לי כוח לשבור את האצבעות, הוצאתי ספריי שחור מט וצבעתי. דווקא הבריק את המקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...