Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פשוט לא להאמין משטרת התנועה בקיבוצים

saimonv
שימו לב! השרשור הזה בן 6943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתבה ששודרה כרגע בערוץ 2הראתה משהו מגוחך לגמרי ,ניידות של משטרת התנועה עשו מבצע בקיבוצים ועצרו רוכבי קטנו ללא רשיון או קסדה, נהגי טרקטור ללא רשיון.

זה חציה של גבול הטיפשות נגמרו עברייני התנועה המסתובבים בכבישי ארצנו שהיה צורך לבצע מבצע נגד אנשים בני 70 שכל חייהם נהגו על קטנוע או טרקטור ללא קסדה ולא נגרמה שום תאונה בקיבוצים ולעזוב כבישים שהפוטנציאל למנוע באמת תאונה הוא אמיתי לא יאומן.

מביך וטיפשי עד מתי משטרת התנועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

באמת חוצפה - כי גם אני רוצה לרכוש ב-100 ש"ח טוסטוס בלי "ניירות" ולנסוע בו בחופשיות בלי ביטוח, טסט וקסדה ברחובות ת"א המוכרים לי כל כך...

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופשבוע האחרון נפצע קשה מאוד ילד בן עשר שלקח את הבאגי של אחיו בן ה-15.

כנראה שהמבצע בא כתגובה לפציעה המיותרת של הילד.

אני בטוח שהמטרה היא לתפוס את הצעירים. או, כפי שאמרו, את אלו שנוהגים ללא "ניירת". ולא את המבוגרים בני ה-70, שלא עשו רע לאף אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד אכיפה משטרתית על מנת למנוע תאונות ואבדה של אנשים , אבל לפעמים רצוי במקום לתת דוחות תנועה להגיע אל האוכלוסיה הזו בדרכים שונות של הסברה.

קשיש בן 70 שנוסע על "האופנוע" שלו ללא קסדה כי הוא חושב שבקיבוץ מותר, לא יחבוש קסדה גם אם הוא יקבל דו"ח משוטר לכן לפעמים המשטרה צריכה להתיעל ובמקום לשלוח קצינים לקיבוץ על מנת לשלול רשיונות , היו יכולים לשלוח קצין הדרכה והסברה בנושא.

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בעד........רוב התנועה של הטרקטורים הטרקטורנים האופנועים והקטנועים למיניהם זה של הילדי הקיבוץ........צריך להתחיל להרגיע את הילדים....

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדירות התאונות בקיבוצים, הם זוחלים שם על 40 קמ''ש.

התאונה של הבאגי קרתה בחולון בכלל...

מה אכפת להם שאין לטרקטור ניירות ורישיון?

מי שגר בזכרון והסביבה יודע שיש כאן עשרות תילאנדים שנוסעים עד לגבעת עדה ובנימינה על טרקטורים ללא רישיון זה בטוח, לגבי טסט וביטוח יש לי ספק גדול.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון טעות, דווקא יש הרבה ילדים טמבלים שלא מבינים שום דבר לגבי נהיגה זהירה מהחיים הקצרים שלהם ונוסעים כמו מטורפים בתוך שטחי הקיבוצים / מושבים וכו'.

גם בלי רשיון, גם בלי ביטוח וגם בלי טיפת שכל בראש, באמת שלא צריך הרבה יותר מזה לפני שמתחילים לספור הרוגים למיניהן... דווקא יש אחד פה בפורום שלפני שבוע נדרסה חיית המחמד שלו שבמקרה הייתה גם קרובה להמלטה ע"י איזה ילד דביל שהתפרע על טרקטורון בתוך שטח המושב שבו הוא גר, ומי שהייתה לו פעם חיית מחמד לכמה שנים טובות יודע איזו הרגשה זוועתית זו לאבד אותה...

זה אולי לא מקור התאונות מספר אחד, אבל זה בהחלט בניגוד לחוק (כמו שצריך להיות).

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעד מאז שחבר שלי שהיה בן 16 דרס מישהו בטרקטור ובנס אותו אחד לא מת

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בין שאני נוסע בלי רישיון בב"ש לבין מישהו שנוסע בלי רישיון בקיבוץ?

אני לא רואה הבדל וגם לא צריך להיות הבדל אז כמו שנותנים לי קנס גם זה בקיבוץ צריך לקבל קנס.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[QUOTE=deawoo racer]

התאונה של הבאגי קרתה בחולון בכלל...

מה אכפת להם שאין לטרקטור ניירות ורישיון?

מי שגר בזכרון והסביבה יודע שיש כאן עשרות תילאנדים שנוסעים עד לגבעת עדה ובנימינה על טרקטורים ללא רישיון זה בטוח, לגבי טסט וביטוח יש לי ספק גדול.

לפעמים לא צריך לנסוע על 40 קמ"ש כדי שהראש יפתח לשניים.

זוכרים את הפרסומת של משרד התחבורה על אבטיח שנזרק לרצפה, ואילו האבטיח השני "חבש" קסדה ולא נגרם לו כל נזק?

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבצע מבצע נגד אנשים בני 70 שכל חייהם נהגו על קטנוע או טרקטור ללא קסדה
דמיינו מירדף בתוך הקיבוץ של ניידת B4 אחרי קשיש בן 70 על הקטנוע שלו, קצת מזכיר את הפרק בסיינפלד.. :smile:

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דמיינו מירדף בתוך הקיבוץ של ניידת B4 אחרי קשיש בן 70 על הקטנוע שלו, קצת מזכיר את הפרק בסיינפלד.. :smile:

36_11_6.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיות מתחילות מהשורש - וגם אותם אנשים בני 7,000,000,000 שמרשים לעצמם "לעגל פינות" ולנהוג בשטח הקיבוץ על כל כלי שבא להם ללא רישיון עושים את אותו הדבר גם על כביש ציבורי - בוחרים לעצמם את המקומות הנכונים שאפשר "לעגל פינות" גם בהם.

אני לא יודע מה איתכם, אבל אותי בהחלט מטרידה המחשבה והעובדה שאנשים מהסוג הזה דווקא משמשים דוגמא לדור הצעיר יותר, שלא לדבר על אותם עבריינים שיכולים להיות אבא או סבא של כל אחד מאיתנו (כולל החבר'ה הקצת יותר צעירים כאן בפורום) שנוהגים בצורה מעוררת דאגה בכל הקשור לדור הבא של הנהגים בארץ.

לא פעם אני נתקל באנשים בני ה 40-50 (ואף יותר) שצורת הנהיגה שלהם רק משקפת את מה שהיה כאן בשנות ה 70, שכל אחד עבר טסט רק אם ידע לעשות זינוק בעליה וללחוץ על גז וברקס - שלא לדבר על זה שתמרורים כמעט ולא צריך לדעת. במצבים כאלו אני שואל את עצמי "מה לעזאזל רוצים מהדור הצעיר יותר שמקבל דוגמא כזאת מחורבנת מהדור הותיק ??"... כי למרות ה"ניסיון" שיש לאותם אנשים על הכביש - בכזה חוסר תיזמון מזעזע + חוסר קורדינציה + חוסר ריכוז מחריד לא נתקלתי מעולם.

יותר מעצבנת זו העובדה שאנשים בגיל הזה עושים עבירות תנועה מסוג הקשה ביותר (שאני מגדיר אותו כפי שנהוג בסלנג הצבאי "טעות של כלא") בשיא הטיבעיות כאילו היה זה הדבר הכי מותר ונכון לעשות באותו הרגע - והשילוט הוא ליופי בלבד. במקרים כאלו אני רק מקווה שהם לא יפגעו באף אחד אחר (ומקווה שיכחדו בהקדם האפשרי לפני שמישהו אחר יפגע).

לא ראיתי את הכתבה בערוץ 2 - אבל כן, אני שמח על כך שמשטרת התנועה מטפלת גם באותם עבריינים סמויים שמרשים לעצמם לעשות מה שהם רוצים, במיוחד באלו המבוגרים יותר. אפילו שזה היה זניח ורק בקיבוצים.

אני רק מקווה שמשטרת התנועה תייעל את המבצעים הללו ובמקום לתעל את כח האדם שלה דווקא למקומות הזניחים הם ימשיכו בזה גם על הכבישים הציבוריים תוך מתן דגש כפול גם על הדור הוותיק יותר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתחילו לפעול באיזור ב"ש וגרורותייה.

נראה אותם מבצעים שם מבצע בלי שאיזה שבט או חמולה יורידו להם את הצוואר. :x

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...