Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט ספארק 2018 ltz

Mig2
שימו לב! השרשור הזה בן 1518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי מדובר באחת מרכבי המיני הטובים שיש.

שים לב שב 70 אלף ש״ח תוכל לרכוש חדשה 0ק״מ אך ברמת איבזור נמוכה יותר. מנגד החדשה בטיחותית יותר עם 10 כריות אוויר לעומת 6, בלימה אוטונומית ותהראה על סטיב מנתיב.

מוזמן לקרוא את המבחן שלי:

https://www.carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/2479/מבחנים/מבחן-דרך---שברולט-ספארק-LTZ

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שyulanix אמר, תבדוק בכמה אתה יכול להוציא חדש מ החברה הגרסה LTZ, לא צריך מובילאיי בכלל, מגיע עם הכל מקורי, הגרסה PREMIUM צריך להוסיף עוד איזה 5000 ₪ כדי שיהיה לך חלון גג, הנעה ללא מפתח (שלפי מה שהסבירו לי באולם תצוגה, אם יש בעיה עם הכפתור, אי אפשר להניע את הרכב, זה לא עובד כמו ברכבים אחרים שאפשר להוציא את הכפתור ולהניע עם מפתח רגיל, נשמע קצת מוזר, אבל ככה אמרו לי) וסלון אור, זה הכל, אולי יותר רמקולוים, לא זוכר את האמת.

אם אני לא טועה, ב10/2019 אחרי ההנחות, יצא לי 79 אלף הרכב הגרסהLTZ.

בשברולט עצמה את הגרסה LT לא תוכל לקנות אגב, זה רק דרך ליסינג פרטי או דברים כאלה.

אגב, מה תאריך עליה לכביש של ה2018 עם 17 אלף ק"מ?

כי אם זה 01/2018 זה משהו, אבל אם זה סוף 2018 הק"מ יכוך להיוץ קצת גבוה לדעתי.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שקלתי המון לקנות את הרכב הזה לצערי משיקולי נזילות כספיים ירדתי מהרעיון מכירה כרגע אבל לפי בדיקה שלי הפלוסים הגדולים של הרכב זה שהוא מאובזר מאוד אין מוביליי ( כל המערכות בטיחות מקוריות) ואפשר לקחת אותו ללא שום התקנה מקומית (החברת ביטוח לא דרשה קודן על הרכב)

יתרון נוסף זה שאין מערכת start & stop אז המצבר יותר זול ומנוע יחסית חזק לקטגוריה

החיסרון שאני ראיתי בה זה שהבאגז של קטן מאוד .

מבחינת נסיעה מהנסיעת מבחן שהייתה לי האוטו היה שקט יחסית האיץ יפה והיה נוח .

הבדיקה הייתה לגבי רכישת רכב חדש מהיבואן ברמת גימור גבוהה

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לקנות ב 63 אלף עם 17 אלף קילומטראז פרטי מיד ראשונה?

ואיך האוטו מבחינת צריכת דלק איכות נסיעה וכ'ו

תודה לעוזרים

עדיף לקנות את ה lt+ 0 ק"מ 2020 ב70000 שח.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...