Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה ספורטאז' טורבו חוזר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם אותו מנוע, שתי רמות אבזור, ומחיר הרבה יותר אטרקטיבי (הייתי כותב פה, אבל אז לא תכנסו לכתבה...), לספורטאז' טורבו יש סיכוי לא רע להחזיר את הדגם לראש טבלת המכירות ולקחת את הבכורה מאחיו.

MAIN-קיה-ספורטאז-2020.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרימיום נמכרת כאן כבר כמה חודשים.

הטופ היא החדשה המעניינת.

אבל, ישנן עדויות לא מעטות שיכולות לפגוע בחגיגה וירתיעו את הקונה הממוצע שלא ממש מתרשם מנתוני ההספק והביצועים.

בעיות גיר שלא מוזכר בשום מקום ששודרג מאז הופיע בדגמי 2016 gt.

צריכת דלק גבוה.

אומנם מנוע ה-2 ליטר לא הצטיין בנושא, אבל הייתי רוצה שהמעבר למנוע טורבו קטן משולב בתיבה רובוטית, יהווה שיפור גם בתחום הזה.

אז יבואו ויגידו שיש את הדיזל.

נכון, אבל רמת גימור אורבן (היחידה שמוצעת בדיזל) פונה בעיקר ללקוחות הליסינג.

הייתי שמח שיציעו את הדיזל בדגם טופ.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טופ מעניינת כי היא מתומחרת מצויין, אני בעלים של פרימיום.

סיפורי הגיר שייכים להיסטוריה לדגמי ההנעה הכפולה , סדרת ה GT. אכן בארצות הברית היו תלונות על הגיר הזה , פחות כאן.

חבר שהוא בעלים של GT 2019 ( סוף השיווק המקומי, אפריל/מאי ) לא מכיר את את הנושא.

צריכת הדלק שלי היא באזור ה 11 ק"מ לליטר, טובה יותר מדגם ה 2 ליטר הקודם.

הצעה שלי, שמי שאינו בעלי רכב כזה להימנע מתגובות, שמעתי ש... כאלה. אין בכך שום תרומה לנושא.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספורטז' תמיד הייתה מעניינת בגלל מערכות הבטיחות. עכשיו שיש גרסא עם בקרת שיוט אדפטיבית היא מסמנת המון סעיפים בצ'ק ליסט שלי למשל.

האם הגיר זה אותו אחד כפול-מצמדים מדגם הGT? האם בוצע בו איזה שדרוג? שיפור הקירור?

קראתי לא פעם כאן בפורום שבתנאים מסוימים הוא יכל להתחמם ולאלץ עצירה בצד לצורך התקררות. אם גם הנושא הזה טופל, אז הרכב הזה מאוד אטרקטיבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכדי לחזור למכירות נאות (כמיות) הוא חייב להגיע למחירי הליסינג (סביב ה145K ש"ח) במנוע הדיזל, עד אז הכמויות לא יחזרו למה שהיה פעם.

לא משנה שישנם הנחות יפות לליסינג ההשפעה היא גם מתחום שווי המס, ואני לא רואה עובדים שלוקחים אותו עם שווי לפי 160K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי גם שחוץ מהגיר שלא מתהדר באמינות חיובית, גם הטורבו רגיש, מישהו יכול לשפוך אור על הנושא?

zaf, אני לא בעלים של הרכב הזה, אך יש לא מעט סרטונים וחוות דעת באתרים בחו"ל שמלאים בתקלות, בנוסף לחבר פורום שעבד או עובד בקיה וסיפר שיש מלא כאלה גם בארץ, אז כן יש מקום לעלות את הנושא מול מי שמתעיין לרכוש את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה שלי, שמי שאינו בעלי רכב כזה להימנע מתגובות, שמעתי ש... כאלה. אין בכך שום תרומה לנושא.

לא חושב שמה שכתבתי היה מיותר.

גם אתה טוען שהיו בעיות.

השאלה האם הגיר שודרג במהלך השנים?

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, טוסון לא הייתה נמכרת במחירים של החל מ140K בערך עם מנוע 1.6 אטמוספרי פעם?

עכשיו זה החל מ160K וכל מה שעשו זה החלפה למנוע 1.6 טורבו?

wtf?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי גם שחוץ מהגיר שלא מתהדר באמינות חיובית, גם הטורבו רגיש, מישהו יכול לשפוך אור על הנושא?

zaf, אני לא בעלים של הרכב הזה, אך יש לא מעט סרטונים וחוות דעת באתרים בחו"ל שמלאים בתקלות, בנוסף לחבר פורום שעבד או עובד בקיה וסיפר שיש מלא כאלה גם בארץ, אז כן יש מקום לעלות את הנושא מול מי שמתעיין לרכוש את הרכב.

תעשה חיפוש על הנושא שמציג לך תוצאות אחרי 2017 2018 ותראה שהרוב המוחלט מתייחס לשנת 2017/2016 לדגמי ההנעה הכפולה. גם לי יש קשר טוב בטלקר. סותר את מה שכתבת :wink:

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ הרי עד עכשיו היתה רק הגרסה הבכירה עם הנעה כפולה המלאה בתקלות, הפסיקו למכור אותה.

אז מן הסתם התקלות יהיו בזמן שהיא נמכרה, בגדול לא ראיתי שזה תוקן באף מקום, כך שככל הנראה אם היצרן לא התייחס לרעש סביב האמינות, אז בטח נתעדכן בקרוב מרוכשים מרוצים או פחות, נקווה לטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי, טוסון לא הייתה נמכרת במחירים של החל מ140K בערך עם מנוע 1.6 אטמוספרי פעם?

עכשיו זה החל מ160K וכל מה שעשו זה החלפה למנוע 1.6 טורבו?

wtf?

לפי אתר היבואן, גירסת הדיזל נשארת הזולה בהיצע - 148000.

אחריה מנזין 2 ליטר אורבן ב 152000.

גירסאות שימכרו רובן ככולן לציי הרכב.

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שטוען שנגמרו התקלות בגיר - חרטה ברטב .

עדיין אותן מחלות, פנסים ראשיים, מחזיר שמן אחורי, ממיר קטליטי.

כל אחת מהתקלות מכשילה ברישוי שנתי - לא מאמינים?

גשו למכון הרישוי הקרוב לביתכם, ושאלו את הבוחן.

הוא בטוח אובייקטיבי , לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פיספסתי את הנקודה ולכן שואל:

160K על ספורטאז' 1.6T = מחיר אטרקטיבי ???

כשמכרו אותה ב 135K עם מנוע 1.6 אטמוספרי - זה היה אטקרטיבי.

זה נשק למחיר של משפחתית ובגלל זה מדובר היה בדיל באמת לא רגיל.

ב 160K ? אני בספק.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ מסכים בהחלט.

ב-160 וצפונה כבר יש אופציות נוספות.

ב-135 היא שברה את שיאי הרכישות בארץ.

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...