Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צלצולים מוזרים מהמנוע בהאצה בהילוך3?..

asafay1
שימו לב! השרשור הזה בן 6954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברה היום נסעתי באוטו עליתי על גשר משופע..בכללי הייתי על 43 קמש ככה בהילוך 3 ומאז לחצתי יותר ויותר והאוטו התקשה להאיץ וצילצל ..יכול להיות שזה מעומס יתר ובהילוך לא נכון ביחס למהירות ולפתיחת המצערת ?..מה יכול להיות? [האוטו זה 205 1.1] הייתי לבד באוטו מישקלי כ82 קילו.[אם זה בעיות כוח]

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו בחייאת , אפשר תשובה רצינית ..כבר 45+ אנשים קראו את הדיון הזה ולאף אחד אין תשובה?..פששש יפה -תודה על העזרה וההענות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ביגלל זה שמעתי צלצולים מהמנוע? מה הצילצולים האילו בדיוק ? מאיפה הם נובעים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני חושב שיש סיבה לדאגה, כל עוד הצלצולים מתרחשים בעת מאמץ קשה בסל"ד נמוך (40 קמ"ש במהלך שלישי בעליה).

מה גם שצרפתיה שלא מצלצלת היא ככלב שלא נובח לעולם, ובהקשר זה הצרפתיות הן כמו הכלבלבים הקטנטנים שלא מפסיקים לייבב כל חייהם.

אמור תודה על כך שהיא מבטאת את מוצאה בזעיר אנפין ולא כרוב אחיותיה לעדה, המצלצלות כדרך קבע.

stinger, תודה רבה על המחמאה.

שמח שעזרתי בהבהרת העניין.

לילה טוב,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא תבינו לא נכון..השסתומים שלי דופקים קצת ומצלצלים בזמן פעולת המנוע גם בניוטרל..האוטו מטופל בקביעות ושמור ביותר..השאלה אם זה נזק או משהו מקובל..לדעתי זה לכוון הצתה כי בעיות מערכת קירור אין לי . כמו כן אני יתקין בהיזדמנות יוניט חום מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך לאוץ לכוון ההצתה.

במידה והצלצולים מתרחשים במצבים קיצוניים כמתואר לעיל, כוון ההצתה למצב שבו המנוע לא יצלצל במקרים הנ"ל עלול לגזור צלצולים בפעולתו השגרתית של המנוע.

אם הרכב אינו מצלצל במצבים שגרתיים ורק בקיצוניים עדיף להשאיר את כיוון ההצתה כמו שהוא.

בכל מקרה התייעץ עם בעל מקצוע מנוסה לפני ביצוע כיוון כלשהו, היות ודבריי נאמרו ללא נסיון ממשי.

בברכה,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך לאוץ לכוון ההצתה.

במידה והצלצולים מתרחשים במצבים קיצוניים כמתואר לעיל, כוון ההצתה למצב שבו המנוע לא יצלצל במקרים הנ"ל עלול לגזור צלצולים בפעולתו השגרתית של המנוע.

אם הרכב אינו מצלצל במצבים שגרתיים ושרק בקיצוניים עדיף להשאיר את כיוון ההצתה כמו שהוא.

בכל מקרה התייעץ עם בעל מקצוע מנוסה לפני ביצוע כיוון כלשהו, היות ודבריי נאמרו ללא נסיון ממשי.

בברכה,

שחף בן צבי.

בנוסף לתגובתו המחכימה של שחף, הייתי מוסיף שלדעתי הצלצולים נובעים מהחמסין השור בימים אלה באזורנו, ובשרב כבד רגישות הרכבים בעיקר צרפתים , גבוהה יותר לצלצולים , שבגלל החום הרב,

הרכב נוטה לצלצל, אין לשנות הצתה, יש להוריד את הרגל מדוושת התאוצה, ברגע הצלצול ולהמתין לתום השרב, והרכב, יפסיק לצלצל מאליו!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6954 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...