Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על חברת צמיגים ohtsu

Stoler
שימו לב! השרשור הזה בן 1723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, אני בתהליך יישורת קו להונדה סיוויק 2003 1.6 שלי והגיע הרגע להחליף צמיגים אחוריים. קיים לי ברכב צמיגים קדמיים של גודייר בני חודשיים חדשים לגמרי, אך האחוריים סינים לא ברורים, גמורים לגמרי, שמחליקים בפניות מעט רטובות, בפנצרייה הציעו לי צמיגי ohatsu לטענתי לא מכיר את החברה או השם, הפאנצרמעכר הציג לי אותם כחלק מחברת פאלקן שלטענתו הם אותו חברה רק שם אחר בעלות "פרופיל ספורטיבי" אך איני מכיר את החברה ואת הצמיגים, האם כדאי לי לקנות את הצמיגים הללו? והאם יש מישהו שעל רכבו קיימים צמיגי אוהטסו עם פרופיל ספורטיבי שיכול לתת חוות דעת על החברה והצמיגים כמובן שהמחיר מפתה (600₪) כלל הכול לזוג צמיגים הללו אך איני יודע אם כדאי, כי "סוס מנצח לא מחליפים" וקשה לי לחשוב שהצמיגים הללו יהיו איכותיים וברמה כמו של גודייר או מישלין והאם כדאי לא להתפשר וללכת על גודייר או מישלין כבר, תודה וסליחה על החפירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

ביצעתי חיפוש בגוגל וב- tyrereviews.co.uk, לא מצאתי שום איזכור לצמיג הנ"ל.

יש צמיגאים שמנסים לדחוף צמיגים מחברות עלומות בטענה שזה צמיג של חברה X רק ללא ה....

בקיצור, דלג על העניין ותקנה צמיג מחברה מוכרת ולא לשכוח לבדוק את תאריך הייצור של הצמיג.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי rotemb

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://tirereviewsandmore.com/ohtsu-tire-reviews/

ממה שהבנתי שהיא חברת בת שמיוצרת באותו מפעל של פאלקן ודאנלופ שמייצרות צמיגים לפורמולה 1 השאלה אם צמיג יפני יהיה ברמה של צמיג אירופאי או לפחות יתקרב אליו ולא יהיה ברמה של סיני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת OHTSU היא חברת צמיגים יפנית גדולה - היא חברת האם של המותג צמיגי פאלקן FALKEN

ראו מידע.

א - קצת על צמיגי OHTSU והשם FALKEN

ב - צמיגי חברת ohtsu היפנית, חדשים בארץ?

ג - Ohtsu FP1000 205/60R16 איך הצמיג?

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://tirereviewsandmore.com/ohtsu-tire-reviews/

ממה שהבנתי שהיא חברת בת שמיוצרת באותו מפעל של פאלקן ודאנלופ שמייצרות צמיגים לפורמולה 1 השאלה אם צמיג יפני יהיה ברמה של צמיג אירופאי או לפחות יתקרב אליו ולא יהיה ברמה של סיני

לפורמולה 1 הם לא מייצרים, פורמולה 1 משתמשים בצמיגי פירלי כבר קרוב לעשור, כאשר לפני כך היו משתמשים בנסוף לפירלי בצמיגים של מישלן ובריג'סטון.

לא יודע מאיפה ההנפצה הזאת.

לגבי ההנדסה היפנית וצמיגים:

Yokohama

Bridgestone

Sumimoto (חברת האם של Falken, Ohtsu, ובעלי זכויות היצור של Dunlop במזרח ובדרום אפריקה, ובעלי Apollo הדרום-אפריקאי)

TOYO(וחברת הבת NITTO)

כל הנ"ל חברות מובילות בענף הצמיגים, ובעלות נוכחות חזקה בספורט המוטורי.

עריכה אחרונה על ידי shellcase

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אנשים אוהבים לעשות קישורים בין דברים לא קשורים.

תת מותג של חברה שמייצרת x, זה לא אומר שהצמיג הזה הוא x או דומה מבחינת איכות.

זה לא אומר כלום, במקרה הזה בכלל כתוב שזה מותג של צמיגי באדג'ט. חשבתי שפאלקן זה באדג'ט, אבל זה הבאדג'ט מתחת לפאלקן? ה' ישמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה צמיגים שקטים ואוחזים היטב, גם שורדים היטב לאחר 15 אלף ק''מ נראים כמו חדשים.

אין ממה לחשוש, תמורה טובה למחיר.

הפאלקן מתייבשים מהר יותר, הOHTSU צמיגים ספורטייבים וקיצים יותר.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שוקל להחליף לצמיגים הנ"ל .

ממה שידוע לי מדובר במותג של חברת פאלקן שמיועד לשוק האוסטרלי עם צמיגים שמותאמים לאקלים יבש וקיצי (מזכיר לי קצת מדינה נוספת) .

Alf3 לא כזה ברור לי על מה אתה מסתמך בביקורת שלך על האיכות של צמיג זה מלבד העובדה שמדובר בצמיג פחות יודע בארץ , אבל אשמח לשמוע על מה אתה מבסס את הטיעונים שלך.

https://www.ohtsu.com.au/#!/features

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם צמיגים סינים מתנהגים בסדר גמור, כנראה מדובר בצמיג רמת ovation.

לא בטוח. בזמנו החלפתי זוג דנלופ בני 6 בפאררוד ללגאסי שהיה מפורסם למכירה. הפאררוד היו נוראיים ביחס לדנלופ שקדמו להם.

המיצו של אשתי נקנתה עם זוג OVATION וזוג GT במצב סביר, ולמרות זאת החלפתי אותם ברביעיית פאלקן - הבדל של שמיים וארץ.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

borisYalzin זה כתוב שחור על גבי לבן, אני מבין שחלק מהאנשים רוצים להרגיש שהם דפקו את המערכת וקנו את אותו המוצר בחצי מחיר.

Ohtsu Tires is a sub-brand of Falken,...

This is a brand which manufactures a variety of tires specifically for the budget range....

The brand manufactures tires for budget-conscious drivers that do not want to spend several hundred dollars on tires....

מי שלא מבין אנגלית, במילים פשוטות זה פאלקן לעניים.

לצמיגים זולים\סינים עלומי שם יש מאפיין אחד משותף - אין להם תקן אירופאי.

האם לצמיגים האלה יש תקן כזה? אם לא, אז זה צמיג שמיועד למדינות בלי תקינה מחמירה, בדיוק כמו שאר הצמיגים הסינים

בעלי תקינה אמריקאית\ישראלית שמוכרים בכל פנצ'ריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...