Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קצת על צמיגי OHTSU והשם FALKEN

איציק נ.
שימו לב! השרשור הזה בן 7826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במסגרת חיפושים אחר צמיגים נשמע השם "OHTSU" כצמיג יפאני מומלץ עבור האימפרזה (לא שלי, של אימי...).

האמת, לא ממש שמחתי לשמוע על פירמה אלמונית יחסית עד אשר נכנסנו לעובי הקורה, אנוכי ואביעד, ביום שישי האחרון (ותודה למורה למחשבים שבזכותו בוטל השיעור והיה זמן לשוטט :D:!:) במסגרת חיפושינו אחר זוג צמיגים זול לסיביק של אביעד.

בחלק מהמקומות בהם ביקרנו, לא ממש שמעו על השם FALKEN, למרות שהמקום היה מוצף מאותם הצמיגים :!:

משיחה עם אחד מהפנצ'רמעכרים (שגרם לנו לצחוק עז של כמה שעות) התברר שהמותג עצמו אכן נקרא OHTSU - ושם הצמיג (או נאמר: "הדגם") הוא FALKEN (זה בדיוק כמו שתתחילו פתאום לקרוא לצמיג מישלין בשם "אנרג'י").

העניין נשמע תמוה בתחילה - אך מבט על מדבקת הצמיג אישש את החשדות, אכן מדובר בצמיג יפאני העונה לשם OHTSU מהדגם הידוע.

לחברה יש אתרי אינטרנט (יפן, אירופה ועוד אחד כללי) וניתן למצוא שם אינפורמציה על הדגמים הנמכרים וכד'.

להלן ההסבר למה סידרת FLAKEN נקראת FLAKEN:

History of the brand name FALKEN

FALKEN is the brand name for the major products of The OHTSU Tire & Rubber Co., Ltd. The Name adopted for the product is a German word: FALKEN symbolises the falcon, with its speed, precise flight and sharp claws. These characteristics are reproduced in our tyres: high speed potential, firm lateral stability, and rock-steady grip on all types of road surface.

In 1983 OHTSU introduced and protected the brand name FALKEN for the major products of OHTSU worldwide.

הסידרה הנפוצה הנמכרת בישראל היא סידרה ZE-502 בעלת כיוון נסיעה ופרופיל ספורטיבי חביב ביותר :!:

משיטוט קל באתר שלהם, אני בהחלט מחבב יותר את הפרופיל הספורטיבי של ה FK-451 - מזכיר לי מאוד את ה"מיילסטון" (חברת בת של קונטיננטל, מתמחה בייצור צמיגים לאופנועים) שהותקן ביום שישי האחרון אצל אביעד (ועליו תקבלו דיווח כאשר תהיה מספיק אינפורמציה עליו). אגב, הפרופיל של ה"מיילסטון" פשוט מדהים - מזכיר את היוקוהמה AVS !.

מעתה (סקורניס ושות') אימרו: "יש לי צמיגי OHTSU באוטו ! הצמיג היפאני האמין, הטוב והזול לאירופאית שלי :!:" :D

איציק

קישור לאתר החברה

קישור לאתר הכללי של החברה

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהטסו?! לבריאות!

נו, צמיגי פאלקן כ"כ טובים ומפורסמים, שאף אחד מכל האנשים שממהרים להתקין אותם, אפילו לא ידע שקוראים להם בעצם... אוהטסו...

יפה יפה..

:lol:

(בהזדמנות חגיגית זו - תודה ענקית לWebWizard על הסימלון! :mm_yeah: )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי כמעט לכל צמיג יש איזה ברנד ניים אחר, אז גם פאלקן הוא כזה... וטוב שיש לי צמיג יפני, לפחות משהו יהיה אמין באוטו...

מה שהכי חשוב-האוטו שלי מופיע בגיף של צוקרמן :wink:

גם אני רוצה כזה גיף!!

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד לשבתי שמיילסטון היא אחת מהחברות האנונימיות (כמו סאבה, פנאומאנט, פדרל, יורו-טייפון ושות').

ניסיתי למצוא את האתר הרשמי שלהם (לארות איך הם חיקו את ה-AVS), אך ללא הצלחה. מה שכן מצאתי, הם צמיגי אופנועים של קונטיננטל הנושאים את שם הדגם מיילסטון (כמו אנרג'י של מישלן).

יש לינק?

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לא טוב??

קיבלתי הצעת מחיר על 4 פאלקנים ZE-502 במחיר של 260 ש"ח לאחד זה נשמע סביר??

בצמיג ישיר אתה שם 4 צמיגים ב - 900 בערך ... והשירות אחלה.

ממליץ בחום ... בקריית אריה פ"ת , ליד סלקום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לא טוב??

אני ואביעד היינו שם ביום שישי... את המידות שרצינו לא היה לו (היה שם רק אדם אחד ביום שישי !!) ולאחר שוטטות של 5 דקות (ללא יחס מצידו) שאלנו אותו מחירים.

אני מקווה שזה לא היה מדגם מייצג.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לא טוב??

השירות לא תמיד "אחלה":

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=2308

ועוד נושא ששכחתי לציין אז: הוא לא החליף לי את הוונטילים, מה שגרם לתקיעה עם פנצ'ר כמה שבועות מאוחר יותר.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לא טוב??

השירות לא תמיד "אחלה":

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=2308

ועוד נושא ששכחתי לציין אז: הוא לא החליף לי את הוונטילים, מה שגרם לתקיעה עם פנצ'ר כמה שבועות מאוחר יותר.

שי

נושא השירות בפנצ'ריות הוא באמת נושא כאוב.

הפנצ'ריה היחידה בא אני ואביעד נתקלנו, עם יחס אדיב (למרות שלא קנינו), היה ב"צמיגי מטלון" בתחנת דלק פז על כביש ז'בוטינסקי (צמוד לאוסם). היינו גם אצל "פרץ", לא התאכזבנו - מה שרצינו הוא הציג לנו והמחירים שלו היו זולים.

בסוף החלפנו בחנות דיי גדולה על רחוב ירקונים (סגולה), אינני זוכר את שמה (וזה גם משום מה לא מופיע בדפי זהב).... השם שלה מזכיר את "צמיג ישיר" אבל זה לא זה (צמיג ישיר יושבים במטלון).

היחס היה סביר, המקצועיות היתה טובה (החליפו את 2 הוונטילים בחדשים מבלי שביקשנו + שמו את הצמיגים החדשים מאחורה והעבירו את האחוריים קדימה).

נושא לחץ האויר שוב התגלה כנושא כאוב (לפחות לא מילאו יותר מידי) - ולכן דאגנו לתקן את המעוות בהקדם.

הפרופיל של המיילסטונים (עליהם אין נתון בשום אתר, כנראה סוג מסויים של מוטציה) ממש יפה - תמונות בקרוב.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים השק נראה לא רע , והחתול גם הוא אוחז בציפורניו דיי טוב באספלט.

אני מאמין שהמילסטון הם ברמה של הפאלקן ZE-502 שאותם חיפשתי לאוטו שלי.

המחיר הזול ביותר שקיבלנו עליהם היה 200 ש"ח לצמיג , אצל "פרץ" בפ"ת.

המילסטון שהדגם שלהם הוא "REVOLUTION HP" אני מאמין שHP זה HIGH PERFORMANCE מוצאם - איטליה.

נחכה ונראה , אולי זו באמת אלטרנטיבה לצמיג זול עם זיקה ספורטיבית ולא ירוקה/משפחתית

ד"א , הצמיג שקט מאד.

נקודת ההנחה היתה שזמן חיים ממוצע של צמיג אצלי הוא לא יותר משנה (20K) ומכאן שחבל לי להוציא 400+ ש"ח על צמיג ספורטיבי בודד.

נ.ב- נא לא לשכוח שבשביל השימושים שלי ברכב (זו לא GTI) גם צמיג כזה יעשה עבודתו נאמנה , כך אני מקווה לפחות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את האבדה !

הנה, ככה הוא נראה:

9625233.jpg

הלינק לאתר - כאן.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...