Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלות מוזרות בפגו 3008

ornakash123
שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מכיר מקרה דומה עם פורשה 911, לקוח שסבל מאחת עם פגם ייצור מהייסוד, ממש כך, כל מערכת החשמל היתה מתקצרת לו בכל עליה על מהמורות או בור בכביש,

התחיל להפציץ את הרשת בסרטונים המתארים את המקרים ומזהיר מרכישת הרכב, אחרי תקופה פורשה בקשה את הרכב אליה לפתרון התקלות בתמורה הוא מקבל פורשה 911 חדשה אחרת ובתנאי שיוריד את הסרטונים שהעלה, אני יודע שלא בא לך להגיע איתם כל כך רחוק, אך לפעמים שווה לנסות :wink:

כנראה אתה מתכוון לNick Murray. הייתה לו 991.1 S שפורשה קנו אותה בגלל חוק הלימון בארה״ב, הוא לאחר מכן קנה 991.2 4S שאחרי שנתיים גם אותה הם קנו בגלל בעיות חשמל.

בארה״ב יש את החוק הלימון שלא נתון לויכוח או דיון, אין סיכוי שבארץ היבואן יקנה ממנו את הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רגע. מה היה המשפט על המזגן ? תקין ?

לגבי המתכת האדומה שראית מתחת למגן מתכת : זה לא הממיר וזה

נורמלי לחלוטין .

אחרי נסיעה בריאה הטורבו ב THP זורח באדום לוהט. בעיקר אחרי עליות.

אבל תוך מספר דקות הוא מתקרר וחוזר לקדמותו בעזרת מערכת קירור חשמלית . טבעו זה טורבו לעבוד ב 600 מעלות (ויותר).

אין פה בעיה , פשוט לא לגעת עם הלשון.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

ברשותי פגו 3008 חדשה שבועיים על הכביש . אין לה עדיין 1000 קמ . במהלך יום שלישי האחרון הופיעה לי הודעה בלוח השעונים על תקלה במערכת הבלמים האוטומטית שביטלה את כל מערכות הבטיחות . כעבור כיבוי והתנעה נעלמה ההודעה . התקשרתי למוסך ואמרו שאין צורך להגיע כל עוד זה לא נדלק שוב . ככמוכן היום בערב (שישי) מניע ובלוח שעונים מופיעה תקלה בתיבת ההילוכים . שוב כיבוי והדלקה ואין זכר לתקלה הנל . פעם ראשונה שקניתי רכב צרפתי ואני מתחיל לחשוש . מישהו נתקל בתקלות האלה מחברי הפורום שברשותם הרכב הנ״ל ? (כמובן שאגש למוסך בתחילת השבוע) . יש לי תמונות של התקלות שאני יעלה כאגיע למחשב .

שבת שלום

קניתי בחודש מרץ האחרון סיטרואן C3, שזה ילד טוב מאותו בית. אצלי פשוט בכל פעם שמערכת הבלימה האוטומטית אמורה לפעול אני מקבל הודעת תקלה. בקיצור, המערכת הזאת אצלי פשוט מקולקלת. האוטו היה במוסך ועד היום מחכים לעדכון תוכנה שיגיע מהיצרן בצרפת רק אלוהים יודע מתי.

מה שבטוח זה שזאת הפעם האחרונה שאקנה רכב צרפתי, למרות שהוא יותר יפה ויותר מפנק מרכב יפני או קוריאני. זה לא מתקרב לאותה רמה של אמינות. מעבר לזה מופיעות לפעמים תקלות ספורדיות פה ושם שנעלמות עם כיבוי והפעלה של הרכב, רק מערכת הבלימה האוטומטית אינה עובדת לחלוטין - אשמח לדעת אם שלך כן עובדת.

אני עדיין מחכה שלובינסקי יתקנו, אז נכון שהאוטו נוסע והוא מפנק והכל טוב ויפה, אבל זה שהתיקון לוקח כל כך הרבה זמן זה סתם נותן תחושה מחורבנת (סליחה על הביטוי).

CitroenBug.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בטוח שזה רק אצלי ככה.

1 ל1 בדיוק כמו שתיארת!

Sent from my SM-A720F using Tapatalk

התכוונת למקרה שלי? אם כן אז ממתי הם מעודכנים במקרה שלך ואיזה תירוצים אתה מקבל?

אני מתכתב גם עם מישהו בסיטרואן שבצרפת, אבל גם משם אני לא רואה שצומחת ישועה. הוא טוען שמכירים את הבעיה בצרפת ועובדים עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ב C3 בטח לא מותקן כבר מובילאיי.

יש התקנה כלשהיא שנעשתה בארץ ? זו מערכת התפריטים המקורית בתמונה ?

כי לדעתי המערכת המקורית נראית אחרת.

מצב מכעיס ומביך אבל תחשוב מה היה קורה אם מערכת בלימה אוטונומית היתה משתגעת לכיוון השני...

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונת למקרה שלי? אם כן אז ממתי הם מעודכנים במקרה שלך ואיזה תירוצים אתה מקבל?

אני מתכתב גם עם מישהו בסיטרואן שבצרפת, אבל גם משם אני לא רואה שצומחת ישועה. הוא טוען שמכירים את הבעיה בצרפת ועובדים עליה.

כרגע התקלה במערכת הבלימה נדלקת באופן ספורדי, כמו שאר התקלות.

אני מניח שזה רק עניין של זמן עד שאגיע למצב כמו אצלך.

שבוע שעבר חלון הנהג עשה רעשים בכל פעם שלחצתי על פתיחה.

כרגע הרעשים נעלמו.

שלשום המערכת לא נדלקה אחרי התנעה.

מתנחם בזה שהרכב באחריות לפחות.

אגב, מה צריכת הדלק אצלך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע התקלה במערכת הבלימה נדלקת באופן ספורדי, כמו שאר התקלות.

אני מניח שזה רק עניין של זמן עד שאגיע למצב כמו אצלך.

שבוע שעבר חלון הנהג עשה רעשים בכל פעם שלחצתי על פתיחה.

כרגע הרעשים נעלמו.

שלשום המערכת לא נדלקה אחרי התנעה.

מתנחם בזה שהרכב באחריות לפחות.

אגב, מה צריכת הדלק אצלך?

מדדתי משהו כמו 1 ל-10 שזה סבבה לגמרי מבחינתי. הרכב נוסע/מזדחל בעיקר בעיר. הרגשת שמערכת הבלימה האוטומטית כן עובדת אצלך לפעמים? אתה מקבל התראה והרכב בולם בעצמו? אצלי זה לא קורה בכלל והבאסה שאני לא רואה פיתרון באופק על אף האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדדתי משהו כמו 1 ל-10 שזה סבבה לגמרי מבחינתי. הרכב נוסע/מזדחל בעיקר בעיר. הרגשת שמערכת הבלימה האוטומטית כן עובדת אצלך לפעמים? אתה מקבל התראה והרכב בולם בעצמו? אצלי זה לא קורה בכלל והבאסה שאני לא רואה פיתרון באופק על אף האחריות.
את האמת שלא הגעתי למצב שמצריך בלימה אוטומטית.

אצלי עושה ל11 וחצי כרגע.

ציפיתי שיהיה יותר חסכוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
קניתי בחודש מרץ האחרון סיטרואן C3, שזה ילד טוב מאותו בית. אצלי פשוט בכל פעם שמערכת הבלימה האוטומטית אמורה לפעול אני מקבל הודעת תקלה. בקיצור, המערכת הזאת אצלי פשוט מקולקלת. האוטו היה במוסך ועד היום מחכים לעדכון תוכנה שיגיע מהיצרן בצרפת רק אלוהים יודע מתי.

מה שבטוח זה שזאת הפעם האחרונה שאקנה רכב צרפתי, למרות שהוא יותר יפה ויותר מפנק מרכב יפני או קוריאני. זה לא מתקרב לאותה רמה של אמינות. מעבר לזה מופיעות לפעמים תקלות ספורדיות פה ושם שנעלמות עם כיבוי והפעלה של הרכב, רק מערכת הבלימה האוטומטית אינה עובדת לחלוטין - אשמח לדעת אם שלך כן עובדת.

אני עדיין מחכה שלובינסקי יתקנו, אז נכון שהאוטו נוסע והוא מפנק והכל טוב ויפה, אבל זה שהתיקון לוקח כל כך הרבה זמן זה סתם נותן תחושה מחורבנת (סליחה על הביטוי).

[ATTACH=CONFIG]518577[/ATTACH]

היי,

גם אני עם סיטרואן c3 חדשה (בת 3חודשים לערך) כאשר כמעט מיד בהתחלה החלו להופיע לי התראות על ״תקלה במערכת הבלימה האוטומטית״ בדיוק כמו בתמונה.

לא יצא לי עדיין לפנות למוסך בנושא.

התקלה קורנית כמעט כל בוקר ובאופן משונה באותו מקום כשאני בולם בעליה מתונה ברמזור (תמיד אותו מקום כשלעיתים רחוקות זה קורה במקומות אחרים גם).

כשאני מתקרב לרכב מופיע האזהרה ״רכב קרוב״ כך שהמערכת נראה שעובדת אבל אני לא בטוח שהיא מנסה לבלום אוטומטית (לא רוצה לנסות :)

האם קיבלת פתרון לבעיה שלך ?

עוד מישהו נתקל בזה ?

אולי כדאי שנפנה בפניה גדולה ייצוגית ואולי אח״כ נאיים גם בתביעה ייצוגית ?

לעניין צריכת הדלק, אני נוסע מידי יום כ-50 ק״מ (יקנעם-חיפה) והצריכה הממוצעת היא 12.5-14 (תלוי כמה הרגל שלי כבדה על הדוושה).

אני חייב לציין כי זה הרכב ה-4 שלי מקבוצת psa בעשר השנים האחרונות ועד היום הייתי מרוצה מאוד בלי שום תקלות פרט לטיפולים שוטפים.

ממתין לעדכון ואעדכן לאחר שאבקר במוסך (באזור חיפה)

עריכה אחרונה על ידי avi_ei
תוספת הערה לגבי צריכת דלק
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעיתים התרגום בעברית להודעה\תקלות הוא גרוע.

נסה לעבור לשפה האנגלית ובדוק אם המלל זהה לזה שבעברית (ייתכן ובשפה האנגלית המלל יהיה יותר מדוייק מבחינת מה מפריע למערכת לעבוד).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...