Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לאן נעלמו האיקוולייזרים (וינטאג' סטריאו)

yuvk
שימו לב! השרשור הזה בן 1968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין קשר בין מלחמות לאודנס

ודחיסה דינמית לבין אקוליזציה של תדרים.

מה שקרה הוא שילוב של איבוד עניין מצד המשתמשים

מצד אחד, ושיפור דרסטי ברמקולים/אוזניות מהצד השני,

גם ברמות המחיר הנמוכות ביותר.

משחקי תדרים נותרו בנישה של משוגעים לדבר,

ועברו בצדק לתחום הדיגיטלי.

הפוטנציאל של רסיבר עם מיקרופון קליברציה ואפליקציה

הרבה יותר גדול מכל כיוונון ידני על האות שכבר הומר לאנלוגי, עם כל בעיות ההזזה של הפאזות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

כזה דבר יכול לעזור לך ?

אם כן, אחפש לך אותו (אמור להיות במחסן איפשהו).

תודה רבה לאיציק ש(כמעט) הגשים לי היום חלום ילדות - כשהייתי צעיר והיה לי איקווליזר אנאלוגי, קינאתי באלו שהיה להם דיגיטליים.

קיבלתי את האיקולייזר בשמחה מאיציק, וחיברתי אותו. לצערי הוא כנראה לא תקין לחלוטין. הוא נדלק ועובד, אבל הסאונד ביציאה line out עובד רק במצב eq defeat שבו אין השפעה על הצליל. יש שתי יציאות, אבל יציאת ה tape rec (כרגיל במכשירים האלו) היא ללא עיבוד הקול.

יש לי תעלומה לברר - למכשיר שני חיבורים ששניהם מסומנים כ DIGI LINK. המכשיר קצת מבוגר לתמיכה ב SPDIF וגם לא מוגדר IN/OUT.

עד כה לא מצאתי MANUAL ברשת לבירור העניין (טרום עידן ה PDF).

IMG_20181205_213413.jpg

IMG_20181205_212956.jpg

שוב תודה לאיציק - שימחת אותי (גם אם לא עובד, אני אוהב אותו ואשמור אותו לקישוט המערכת!)

ואם לעוד מישהו יש בבוידעם איקולייזר כלשהו, דיגיטלי או לא, למסירה/מכירה/השכרה - אשמח מאוד!

עריכה - מסתבר ש DIGI LINK הוא משהוא כמו CEC, העברת פיקוד בין מכשירים. לא אודיו דיגיטלי.

http://www.sherwood-av.com.au/wp-content/uploads/manuals/Sherwood-RX-772-Manual.pdf

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מכשירים (קנווד. ימאהה. JVC).

שנתקלתי. החיבור הזה משמש. להדלקה/ פקודות.

לא סאונד.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב :)

יובל, זה עניין של הגדרות וכיוונים - זה היה ככה גם בהתחלה.

ראשית, הדיגילינק היה בזמנו פרוטוקול שאיפשר לשרשר יחידות של שרווד כאשר השלט הראשי של הרסיבר שולט על כולן, לכן ישנם שני חיבורים.

ייתכן והניירות שלו עדיין אצלי, אנסה לחפש אותה בערב ואעדכן אותך.

כמדומני החיבור הנכונים צריכים להיות דרך הרביעי האמצעית (פליי אין - פליי אאוט) וישנן הגדרות ברירת מחדל של אקוולייזר שאתה יכול ללחוץ ולראות אם יש שינוי בסאונד.

שים לב שאתה מחבר נכון - ברסיברים של פעם היה אין ואאוט שהגיעו מגושרים מאחורה עם שני פינים שנכנסים לתוך חיבור ה rca, שם למעשה היה צריך להוציא את הפינים ולחבר את האקוולייזר בטור. החיבור הזה פחות מועדף עליי כי אז התצוגה הגרפית של המכשיר היא בהתאם לעוצמת הווליום.

אני בזמנו חיברתי את אחת מיציאות ה rec ברסיבר לפליי אין באקוולייזר והחזרתי חזרה דרך חיבור מוניטור שהיה קיים אצלי ברסיבר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה (שוב)!

האיקוולייזר מחובר נכון. אפילו, באחד הניסיונות שלי לעבור בין מצבי האיקוולייזר השונים (בחירת מצב מכבה את eq defeat) הוא הוציא סאונד מעובד, אבל בהחלפת מוד נדם שוב. מתנהג כמו בעיית "מגעים" אבל אין פה מגעים כי הפיקוד פה אלקטרוני. בדקתי ובלוח אין ממסרים.

ברסיברים מודרניים (משנות ה-90) כבר אין יציאה אנלוגית שמגושרת לכניסה אנאלוגית. אני מעביר את היציאה האנאלוגית של ה(אק)סטרימר לאיקוולייזר ואת יציאת האיקוולייזר לכניסה אנאלוגת של הרסיבר.

קיימות עוד מעבדות אלקטרוניקה שמתקנות ציוד וינטאג' כמו זה?

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיימות עוד מעבדות אלקטרוניקה שמתקנות ציוד וינטאג' כמו זה?

בכור בן עזרי. (הרצליה)

052-2548946. בעל מקצוע אחד הטובים בארץ.

דני דקל. (רמת גן)

אחלה בן אדם. (יש לי את הפלאפון שלו היכן שהוא)

https://www.b144.co.il/b144_sip/4B140413447067584C140C1A.aspx

גם יאיר פורמן מעולה, אבל הוא גר בבינימינה. (ומתעסק יותר בציוד היי אנד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...