Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שכור בלגיה-הולנד: נא דעתכם להצעת המחיר שקיבלנו

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 2244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום שלום, להלן ההצעה שקיבלנו עבור סטיישן שכור באוגוסט. אשמח לשמוע דעתכם, כמו גם מה שכחנו ולמה לשים לב. כבר הרבה זמן שלא שכרתי רכב בחו"ל, אז אשמח לעזרה. אני לא מחפש מישהו שישכיר לי ב- 100 ש"ח זול יותר, זה באמת לא זה, אבל אשמח לשמוע האם מדובר במחיר מופקע, למשל, או האם יש סעיפים שכדאי לשנות/להוסיף. תודה מראש.

הצעת מחיר להשכרת רכב בחו"ל:

מדינת איסוף: בלגיה

מיקום איסוף: בריסל שדה

תאריך איסוף: 08/08/2018

שעת איסוף: 20:00

מדינת החזרה: בלגיה

מיקום החזרה: בריסל שדה

תאריך החזרה: 17/08/2018

שעת החזרה: 07:00

דגם מייצג או דומה לו: Opel Astra Caravan

ידני

453 EUR

מחיר אחרי הנחה במעמד החיוב: 430 EUR ויזה 5%

תשלומים: 1

התשלום על ההשכרה: מקדמה

פוליסת דלק: מלא למלא

דמי ביטול: בהתאם לתנאי ההשכרה מול ספק הרכב עד 48 שעות לפני איסוף הרכב, דמי ביטול מלאים ב-48 שעות האחרונות לפני איסוף הרכב

חבילת ביטוח: החזר השתתפות עצמית

ההצעה כוללת:

קמ ללא הגבלה, מיסים מקומיים, ביטוח מקיף-תאונה CDW, גניבה TP, צד ג' TPL, שירותי דרך וגרירה

ההצעה אינה כוללת:

מערכת ניווט, כסאות תינוק, ביטוח לנהג צעיר ו\או כל תוספת אחרת שלא צויינה

האם כולל דמי החזר בין תחנות? לא

יציאה למדינות (חובה לפרט מדינות)? כן הולנד, גרמניה.

האם המחיר כולל נהג נוסף? לא

---

מדינת איסוף: בלגיה

מיקום איסוף: בריסל שדה

תאריך איסוף: 08/08/2018

שעת איסוף: 20:00

מדינת החזרה: בלגיה

מיקום החזרה: בריסל שדה

תאריך החזרה: 17/08/2018

שעת החזרה: 07:00

דגם מייצג או דומה לו: Ford Focus STW

אוטומטי

563 EUR

מחיר אחרי הנחה במעמד החיוב: 535 EUR ויזה 5%

תשלומים: 1

התשלום על ההשכרה: מקדמה

פוליסת דלק: מלא למלא

דמי ביטול: בהתאם לתנאי ההשכרה מול ספק הרכב עד 48 שעות לפני איסוף הרכב, דמי ביטול מלאים ב-48 שעות האחרונות לפני איסוף הרכב

חבילת ביטוח: החזר השתתפות עצמית

ההצעה כוללת:

קמ ללא הגבלה, מיסים מקומיים, ביטוח מקיף-תאונה CDW, גניבה TP, צד ג' TPL, שירותי דרך וגרירה

ההצעה אינה כוללת:

מערכת ניווט, כסאות תינוק, ביטוח לנהג צעיר ו\או כל תוספת אחרת שלא צויינה

האם כולל דמי החזר בין תחנות? לא

יציאה למדינות (חובה לפרט מדינות)? כן הולנד, גרמניה.

האם המחיר כולל נהג נוסף? לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה שעברה הייתי באותם מדינות לקחתי משדה התעופה בדיסלדרוף והחזרתי

במרכז העיר

15 ימים

יצא לי 360 יורו לאותו רכב ידני

כולל לקיחה מעבר לשעות הפעילות 14.3 יורו

והחזרה בתחנה שונה 27 יורו

תבדוק האם תהיה מחייב פחות היות ואתה לוקוח רכב בשעה 8 בערב

ומחזיר ב 7 בבוקר. אמור להיות פחות יום .נראה לי

תבדוק מה קורה עם המחיראם אתה מחזיר מעבר לשעה 7 בבוקר

לא להחזיר רכב בלי מיכל מלא אחרת יש חיוב על התדלוק עמלהעל התדלוק ועוד משהו.

יוצא מאוד יקר.

תבדוק בחברת שלמה סיסקט להם יש ביטול התתפות עצמית ולא החזר.

אני לקחתי מאופרן שנה שעברה והשנה כנראה אקח משלמה סיקסט

טס לאוסטריה בספטמבר ל 20 ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה וחצי שכרתי רכב באותו מקום, הדגם המייצג היה אופל זאפירה (קיבלתי רנו אספאס) המחיר היה 1300 ש"ח לשבוע, הספק אלאמו והשכירות דרך rentalcars.com.

אין להשוות שכירת רכב בבלגיה לשכירה בגרמניה - גרמניה תמיד תהיה יותר זולה.

ירחמיאל: כמה שאלות לי אליך:

1. כמה נוסעים צפויים בטיול וכמה מזוודות?

2. באיזה שעה אתה נוחת? אם מדובר בטיסה של TUI שנוחתת ב-4 בבוקר אני רוצה לתת לך איזו המלצה קטנה.

3. באיזה שעה אתה ממריא? תביא בחשבון שמחיר שכירת רכב הולך בכפולות של 4 שעות, כך שבכל מקרה בשעתון שלך מדובר בשכירה ל-9 ימים.

4. אם יש נהג צעיר תביא בחשבון שלמרות שבאתרים כתוב שנהג נחשב צעיר עד גיל 25 הריע שלמעשה זה עד 26.

5. האם בדק מה גובה ההשתתפות העצמית גם בביטוחי ה-super?

6. בדוק היטב את הרכב המתקבל. חניון ההשכרה בבריסל צמוד לטרמינל ונוח להגיע אליו, אבל הוא די צפוף התאורה לא מי יודע מה, כך שקשה לראות את המכות הקטנות שחברות ההשכרה כל כך אוהבות לחייב בגינן. לי היה סיפור אחר - קיבלתיח רכב עם מיכל דלק לא מלא, אבל גילית את זה רק אחרי שיצאתי מהחניון והיה קושי לחזור אליו. עוד כמה עשרות אירות שהלכו לאיבוד.

7. הזכרתי קודם שכירת רכב בבלגיה - החוויות כאן. אולי תלמד משהו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה sperial.

אנו ננחת בשמונה בערב. ניסע זוגתי, אנוכי ושני נערים (אחייניי היקרים).

מנסיון עבר - לקחנו שוב פעם סטיישן. מתי ממריאים משם אני לא זוכר כרגע. מי שמבשל את הטיול היא זוגתי. אין נהג צעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה שלי, אם מסתדר בתכניות:

יש מלונות במרחק 10 דקות נסיעה מנמה"ת, כולל מלון זול מאד דומני של איביס, שלנתי בו פעמיים. יש לו שאטל או לוקחים מונית בכמה אירו וישנים שם, בבוקר אתה חוזר לשדה עם השאטל, שוכר את הרכב וחוזר למלון לאסוף את הפמיליה. כך חוסך יום שכירת רכב. המלון בסיסי לגמרי אבל נקי.

לגבי רכב - ממליץ מאד לעלות בדרגה אחת, משהו כמו מונדיאו או פאסאט או אוקטביה סטיישן. יותר מרווח, הרבה יותר נוח בנהיגה הארוכה, וההפרש של כמה אירו יהפוך את הטיול ליותר מהנה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן חן עבור הטיפים. עוד שאלה:

האם אני יכול לדעת מראש על בעיות/חסימות/מעקפים או סתם פקקים בכבישים שם? יש אתר שמראה זאת אבל באנגלית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשפחה עם ילדים יש אופציה זולה של שכירת רכב מסחרי.

באוגוסט האחרון טילנו שבועיים בספרד, בפיזו פרטנר, דיזל ידנית.

יצא לנו זול בהרבה מסטיישנים למינייהם.

הספסל האחרוי מאוד מרווח לילדים.

והכי כיף, המון מקום למזוודות ותיקים ופריקה וטעינה מהירים ונוחים, מה שעוזר בטיול בו עוברים כל יום יומיים ממלון למלון.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנווט עם וייז. אמנם קהילת המדווחים אינה פעילה באירופה כמו בישראל, אבל, עדיין, זה הכלי המעודכן ביותר שאני מכיר.

אם יש מערכת ניווט מובנה ברכב היא עשויה לקבל עדכונים שוטפים דרך מערכת שרוכבת על שידורי הרדיו. בגרמניה יש גם התראות מתפרצות על סכנות בדרך אבל זה מצריך מערכת שמע פועלת והבנת גרמנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...