Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא מחשב לפיג׳ו 206 xs

goslow
שימו לב! השרשור הזה בן 2281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן פורום,

נראה שהתקלקל המחשב ברכב שלי (פיג׳ו 206 xs, מנוע 1.6).

להבנתי עלות מחשב חלופי באיזור 3000 ש״ח, הוצאה שטיפה גדולה עלי כרגע ואני גם לא בטוח שנכונה כלכלית, הרי הרכב עצמו עולה 10,000 ש״ח.

אני לא מכיר את העולם הזה של ייבוא החלפים לרכב מחו״ל דרך האינטרנט:

1) האם אפשר לייבא מחשב לרכב, רכיב שהוא יותר מ״סתם״ ברזל?

2) איך אני יכול לוודא שלא מוכרים לי חתול בשק ומהמחשב יגיע במצב תקין לישראל?

3) מה אמורות להיות העלויות של מחשב כזה?

4) כמה זמן בערך יקח לרכיב כזה להגיע - אני חסר רכב לבינתיים.

5) יותר ״הגיוני״ פשוט להחליף את הרכב? הרכב במצב מכני מעולה ואני מרוצה ממנו מאד.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה בפורום בחור שמפרק 206XS לחלקים.

צור איתו קשר.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

מי קבע שהלך המחשב ומדוע?

אורן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתיו: תודה. האמת היא שאין לי מושג, אני לא מכונאי - רק יודע לקרוא. בראשון אדבר עם המוסך ואדע מק"ט ועניינים.

אלעד: תודה, יש לך מושב מה הניק של הבחור?

אורן: אני "קבעתי". הנעתי לחבר את הרכב כשהרכב שלי דולק, כמו שזכרתי שצריך ובדיוק הפוך ממה שצריך. 10 דקות אחרי שהתחלתי נסיעה האוטו התחיל לגםגם (תקלת ממיר קטליטי), גררתי את הרכב למוסך, אובחנה תקלה בקויל והוחלף קויל. נסיעת מבחן והרכב נראה תקין, התחלתי נסיעה ואחרי כמה דקות שוב הרכב מגמגם. תקלת מצערת אלקטרונית, הוחלפה מצערת, התקלה נעלמה ומיד הופיעה שוב. קראתי קצת השבת והבנתי שככל הנראה הלך המחשב, ואם באמת מדובר במחשב שהתקלקל אז אני מניח שייבוא שלו, במידה ואפשרי, יקח זמן ואני מנסה לחסוך את הזמן הזה.

חשוב לי לציין שאין לי טענת כלפי המוסך, אני סומך על המוסך מבחינה מקצועית ובעלי המוסך אנשים הוגנים (לצורך העניין - נאמר לי שלא ייגבה ממני תשלום החלפת המצערת אם יתברר שהיא לא הייתה הכרחית).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוגיפלקס: יש מוסך בתמונה והם יאבחנו את התקלה, בינתיים אני רק מברר מידע ובמקרה ה"גרוע" הלך חיישן שקרכלשהו ובזבזתי כמה בייטים בשרת של קארספורום.

איציק: מקריאה ברשת (עדיין אין אבחון מלא והצעת מחיר של המוסך) הבנתי שמדובר בסכומים גבוהים יותר, אבל לא באמת מצאתי מידע עדכני. בכל מקרה, שבאתרים באירופה מוכרים את החלק בעשרות פאונד, אז אם זו פרוצדורה פשוטה יחסית אני לא אתנגד לחסוך קצת כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשב ל NFU זה אירוע נדיר להחריד.

ממליץ לגשת למוסך מקצועי לאיבחון (צור קשר עם המומלצים של הפורום לפיג'ו וסיטרואן).

אני מהמר שב-%99.999 מדובר בתקלה אחרת (תיבת פיוזים\תקלה באיזור חיבור\תקלה באיזה ממסר[אם יש]).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי מחשב לא הולך ככ מהר.

יש לי 2 כאלה במשק במושב. אחת לטיולי שטח וחצי ( נשאר רק המנוע והמחשב שלו).

ככה שאם אתה רוצה עזרה עם חלקים ואתה מטייל באיזור אשדוד אתה מוזמן לקפוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחשב ל NFU זה אירוע נדיר להחריד.

ממליץ לגשת למוסך מקצועי לאיבחון (צור קשר עם המומלצים של הפורום לפיג'ו וסיטרואן).

אני מהמר שב-%99.999 מדובר בתקלה אחרת (תיבת פיוזים\תקלה באיזור חיבור\תקלה באיזה ממסר[אם יש]).

איציק

מה הכוונה אירוע נדיר? אני מטופל באחד מהמוסכים המקצועיים שהומלצו בפורום. מוסך מעולה ופורום מעולה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מטפל באחד המוסכים המומלצים בפורום, יש לך גם גב ולאן לחזור במקרה שיש בעיה שלא מגיעה לפתרון.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מודאג מקבלת שירות גרוע במוסך. כותרת המשנה של הת׳רד הזה צריכה להיות ׳בוגר אוניברסיטה טרי מחפש לחסוך כמה גרושים במקרה סביר של תקלה יקרה׳.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...