Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיקום משאבת המים בפיאט אונו

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 6985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הצינור הזה מוביל אל המקרן(הרדיאטור)

בחלקו התחתון של המקרן יש צינור נוסף המוביל אל המשאבת מים.

בהצלחה

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשאבת מים מורכתב בצד ימין באזור רצועת הטימינג . לפי התמונה המנוע הוא 1400 סמ"ק

ובמנוע זה לא צריך לפרק טימינג כי המשאבת מים היא חיצונית.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשאבת מים נמצאת צמוד לאלטרנטור, צד ימין (של הרכב. הכוונה היא לצד הנוסע ולא הנהג).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שבני ל ציין, משאבת המים נמצאת בצד ימין למטה (צד שמאל בתמונה..)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=448558#post448558 :wink:

כמו כן מצורפת תמונה כיצד נראית משאבת המים.

משאבת מים.JPG

תא מנוע.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישור שהבאת הוא לשאלה שלי מחודש דצמבר שאז לא הבנתי את ההסבר שלכם. הפעם הבאתי תמונה.

החץ האדום שסימנת בתמונה הוא לא של המזגן? שמילאו לי גז מילאו משם. דרך אגב נוזלים לי טיפות מים מצד שמאל האם זו המשאבת מים?! עוד לא בדקתי את מע' הקירור בלחץ אויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישור שהבאת הוא לשאלה שלי מחודש דצמבר שאז לא הבנתי את ההסבר שלכם. הפעם הבאתי תמונה.

ערב טוב stio, כשצרפתי את הקישור לא התכוונתי להביך אותך ואם עשיתי זאת אני מתנצל...

החץ האדום מסמן את הכיוון הכללי שבו עליך לחפש את משאבת המים, משאבת המים, כאמור, נמצאת בצד שבו מסומן החץ אבל בחלק התחתון, עקוב אחר רצועת האלטרנטור, תגיע לגלגל התחתון שאליו הרצועה מחוברת - שם המשאבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולכם על התשובות.

לגיל גיל:

באונו שלי (מצורפת תמונה) מתחת לסמל של Uno יש עוד סמל קטן שההתחלה שלו זה AIR. אתה יודע למה הוא מסמל? ראיתי מעט מאוד אונואים עם סמל כזה ואני לא יודע מה הוא אומר. מכיוון שיש לך גם אונו עם סמל כזה אולי אתה יודע מה הוא מסמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הסימלון כתוב air conditioned ויש אותו על אונו עם מזגן מקורי (בשנתונים המוקדמים יותר ניתן לראות מדבקות של "רסקור"). בשנתונים לאחר שנת 93, לא יצא לי לראות את הסמל - אולי זה נראה להם טיפשי להוסיף אותו (גם אני לא הבנתי למה הוא טוב בדיוק....:-) ).

ד"א, אצלי משום מה הוא נמצא בצד השני...

14.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה האיטלקים התלהבו מזה שהם מתקינים מזגן מקורי בפיאטים האלו.. אולי זה נחשב נדיר בזמנו. בכל מקרה תודה על התשובה.. הרכב אצלי 4 שנים ולא הבנתי מה זה הסמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה האיטלקים התלהבו מזה שהם מתקינים מזגן מקורי בפיאטים האלו.. אולי זה נחשב נדיר בזמנו.

סמל הזה מופיע במפתיע גם על הפיאט קופה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...