Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גריל גז BBQ

ROEI-A
שימו לב! השרשור הזה בן 1458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין

איך הוובר Q3200 מומלץ?

יש גריל אחר מומלץ בסביבות ה2400-2600 ש"ח?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• ספונסר פורום
איך הוובר Q3200 מומלץ?

יש גריל אחר מומלץ בסביבות ה2400-2600 ש"ח?

גריל כזה יהיה מצויין, עשוי כולו נירוסטה, כולל המבערים ומגני הלהבה, רשת יצוקה כבדה וגם ישאיר לך עודף בכיס.

ממליץ מאוד על גריל טאון בראשון לציון, תמיד יש שם מחירים טובים, החבר'ה מקצוענים ושירות בלתי רגיל בישראל מניסיון ארוך איתם.

מבצעי 2018 באתר גריל טאון

עריכה אחרונה על ידי אורן שרותי רכב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה.

רכשתי גריל גז ב500 שקל מאייס לפני כ3 שנים ומאז המאושר באדם. משתמש בו כמעט כל שבוע לארוחת ערב של שישי בבית.

מה אני מפספס עם הגרילים היקרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול, מפספס שטח צליה גדול יותר ואמינות.

בדכ המבערים של הגרילים הזולים הולכים לאחר פחות שנים מגריל יקר

אם טוב לך - אשריך

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהגריל עובד ותקין לא תמצא הבדלים ממשיים בתוצאה. הבעיה היא בד"כ אמינות. כל עוד עובד לך - זכית, תיהנה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהגריל עובד ותקין לא תמצא הבדלים ממשיים בתוצאה. הבעיה היא בד"כ אמינות. כל עוד עובד לך - זכית, תיהנה.

ממש לא נכון.

תיכנון הגריל משפיע באופן ישיר על אופן העבודה\ביצוע.

הגרילים הפשוטים (סטייל קמפטאון ודומיו) נוטים להתלקח באופן קיצוני מכל טיפת שמן בעקבות תכנון לקוי וזול של ההגנה על המבערים (המגנים אכן מגנים על המבער, הבעיה שהתיכנון הלקוי שלהם גורם להם להגיע לטמפרטורות קיצון ואז כל טיפת שמן מתלקחת עליהם).

בוובר Q3200 אין לך את הדברים האלו.

הרשת העליונה עשויה יציקה מאוד כבדה וחזקה- והמבערים מקבלים את ההגנה מהשמן באמצעות הרשת העליונה שבחלקים שמתחתיה עוברים המבערים - היא "סגורה". זו גם הסיבה שהיא דיי כבדה, יש בה המון שימוש בחומר. אם תסתכל עליה מלמעלה, תראה שיש לך 3 פסים לרוחב שהם "סגורים".

היתרון הנוסף של שימוש בברזל בצורה נדיבה ברשת עובד גם לטובת אגירה של חום וזו גם אחת הסיבות שהוא מאוד חסכוני בגז.

לכאורה, רשת כבדה מאוד שמונחת לצד רשתות דקות יותר וקלות יותר כנראה תתחמם קצת יותר לאט, אבל לצד זה יש שלל יתרונות אחרים.

זו גם הסיבה, אגב, שזו ספינת דגל סופר-מוצלחת שלא נגעו בתכנון שלה מעל 10 שנים (!!!!!!).

הדברים שכן נגעו בהם היו המצת (שבהתחלה היה "מכאני" ועם השנים עבר להיות חשמלי ע"י סוללות) ופנס הלד ששינה צורה. מידי פעם יצאה גם סדרה כזו או אחרת שצבע הכיסוי העליון שונה מעט.

לכן, כשאתה קונה מנגל יקר אתה לא קונה רק שם ואמינות, אתה גם קונה תכנון סופר יעיל. כמו בכלי עבודה, ברוב המקרים תווכח לדעת שיש הבדל גדול בין כלי זול לכלי יקר, גם בנראות וגם בביצועים.

במנגלים זה מאוד "טריקי" כי גם הכי זולים ומצ'קמקים נראים לא פחות מ"מרצדס" ביחס ליקרים (שלעיתים אף נראים פשוטים יותר מהזולים).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף למה שאיציק נ. כתב

שני החסרונות של גרילי גז הזולים שנקתלתי בהם הוא: פיזור חום לא אחיד ובזבוז גבוהה של גז ביחס לגרילים עם אותם כמות מבערים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורה תחתונה הגריל המומלץ ביותר כאן הוא וובר מסדרת Q?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

אני לא לגמרי מרוצה מה Q כאמור. הייתי שוקל את ה Grand Hall.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גריל כזה יהיה מצויין, עשוי כולו נירוסטה, כולל המבערים ומגני הלהבה, רשת יצוקה כבדה וגם ישאיר לך עודף בכיס.

ממליץ מאוד על גריל טאון בראשון לציון, תמיד יש שם מחירים טובים, החבר'ה מקצוענים ושירות בלתי רגיל בישראל מניסיון ארוך איתם.

מבצעי 2018 באתר גריל טאון

בדיוק רכשתי מהם גריל של קולמן לפני כשבועיים.

המחירים אכן טובים וכך גם המבחר, אבל השירות ה"בלתי רגיל" הוא רגיל לכל היותר, ובעיקר הצגה בשביל למכור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אותו. לבשר הוא בסדר גמור אבל הוא קצת חלש. לקלות למשל חציל שלם וגדול קשה.

אני קורא את ההודעה שלך ממש רגע לפני הזמנה של הגריל הזה, וזה קריטי עבורי.

על הגריל שלי אמורים להיות רק ירקות (חצילים, עגבניות, בצל, פטריות, פוקאצ'ות ופיצות אולי, וכו').

הוא באמת לא מספיק חזק?

מה לגבי ה spirit 210 ? הפער במחיר הוא בד"כ הוא כ 200 ש"ח, ובסוכות הוא במבצע ועולה כמו ה - Q3200.

מסקירות שאני קורא ברשת הספיריט עולה על - Q3200 בכל פרמטר בערך.

החסרום העיקרי מבחינתי הוא שאחד המדפים הצדדיים אינו מתקפל, ושהדלת שהייתה בדגמים הקודמים, איננה.

מה דעתכם? הספיריט יעשה את העבודה כמו שצריך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...