Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש מזגניסט בקהל? שאלת חיבור חשמל יחידה פנימית וחיצונית

erezfed
שימו לב! השרשור הזה בן 2459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי תותחים,

קיבלתי מזגן מחבר ואני רוצה להתקינו בבית (מותקן כבר האמת).

חיבורי החשמל בין היחידה הפנימית והחיצונית שונים בתיוג שלהם, מי יודע מה מתחבר למה?

אפשר להתעלם מהחיבור הנוכחי זה סתם תמונה ישנה)

Sent from my iPhone using TapatalkIMG_1557.jpg

עריכה אחרונה על ידי erezfed

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצליח להעלות את תמונת היחידה הפנימית, אבל שם יש לי חיבורים (משמאל לימין):

Connections: 1,L,2(N), S, ground

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני עושה זאת בעצמי אני מצלם הכל לפני , איזה באסה. הולך לפייס לבדוק מה הולך שם, תודה.

עריכה: קבוצה סגורה שם, מחכה שיאשרו אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מזגן זה ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלקטרה פלטינום

בכיף מעלה תמונות אבל האפליקציה מעלה כל הזמן את אותה תמונה

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגיל ? 1 כ"ס ?

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני מאמין שהוא 1, אולי 1.25

מצאתי מה הבאג של האפליקציה, מצורף חיבור חשמל של יחידה פנימית

Sent from my iPhone using TapatalkIMG_1558.jpgIMG_1559.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היחידות האלו עבדו בעבר ביחד או שזה מיקס בין 2 יחידות שונות ?

בפלטינום שאני נתקלתי אין את הדברים האלו, ההדקים זהים בשני הצדדים.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק המסקנה של השעה האחרונה, נראה שזה מיקס כלשהו. בגדול המזגן הוחלף כי ״לא עבד טוב״. בחיבור שאני עשיתי אני רואה שעובד על קירור אבל מאוורר חיצוני לא עובד, ואז כנראה הלחץ עולה מספיק כדי לנתק את המדחס. בחימום עובד טוב לרבות וונטה חיצונית. השאלה אם יש דרך לחבר את המיקס הזה

אני יכול לצרף את הדיאגרמה החשמלית אבל נראה לי שאתה מכיר אותה יותר טוב מהיצרן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 חוטים אנחנו כנראה יודעים:

הארקה - הדק ימני ביותר.

משותף (אפס-N) - נראה ברור ב-2 היחידות.

ביחידה החיצונית הדק 1 כנראה מפעיל מדחס, לכן בשלב ראשון תחבר אותו עם ה 1 ביחידה הפנימית ואם המדחס לא עובד אז ל-L

השניים האחרונים זה סולונואיד רברס (חימום) ומאוורר (פן חיצוני), גם אם טועים פעם ראשונה אז פשוט להחליף בינהם. הכי חשוב זה אפס משותף, הארקה והפעלת מדחס.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פירקתי את החשמל ביחידה הפנימית וראיתי ש:

1- זה פאזה ישירות מכבל חשמל דרך ממסר

L- זה מינוס ישירות מכבל חשמל

בנוסף, בחיבור של 1 עם 1 בין היחידות שהוא כנראה המדחס, המדחס עובד בקירור וחימום. אני חושב שהוא בסדר.

מה שלא מותאם פה זה חיבורי 2(n), אם אתאם ביניהן זה ישאיר את חיבור L לחוט השחור. הם L הוא יכול להיות סולנואיד-רוורס או מאוורר חיצוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הגיוני בעליל ש-(L) יהיה אפס. (L) צבוע בחום מעיד על פאזה, Live.

האפס (N) מסומן גם בכחול ותמיד יהיה אפס (N), לא פאזה בשום מקרה.

אני מתחיל לחשוש שאולי "נדחפה" לכאן בטעות יחידה של אינוורטר, אבל אני אומר את זה בזהירות כי אני לא בטוח ב 100% ממה שאני מצליח להבין מהתמונות.

יחידות אינוורטר מתאפיינות בכבל 4 חוטים ולא כבל 5 חוטים (או יותר) של מזגן ON\OFF.

ביחידות אינוורטר לרוב ה S יכול להיות SIGNAL או לחילופין L (חיבור Line - תקשורת).

הצלחת להבין מה מפעיל הדק "S" ? (סביר להניח שעל הפיקוד יהיה רשום משהו כמו FAN או S/V או R)

נסה לבדוק או לצלם את דופן המזגן (היחידה הפנימית) אולי נוכל לגלות איזו יחידות זו ואם היא מתאימה בכלל למנוע.

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לגמרי, אבל כרגע חיברתי את 1 מתואם , את N מתואם והארקה וכלום לא התפוצץ . נשאר להתאים l,s להדקי 3-4, אם הייתי יכול להעלות תמונה פה היית רואה את המינוס מגושר ישירות ל l

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לבדוק את החוט שמסומן ב S לאן הוא מוביל על הלוח פיקוד.

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...