Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביי ביי רנו, שלום פיג'ו

renaultfreek
שימו לב! השרשור הזה בן 3170 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלגונה בקושי בת 6 ורק עם 83 אלף ק"מ, מראה שזהו, מספיק לה, משהו מפריע לה, המושב נהג התחיל לשקוע ולהיפרם, ההגה מתחיל להתפורר, המסך המרכזי מראה שמישהו יושב מאחורה אבל לא חגור (אפילו שאין אף אחד ברכב) וכמובן מתריע בקול, ציריה שמאל דופקת לאחר שהוחלפה ציריה צד ימין, ודלת ימין אוגרת מים מהגשמים לקראת הקיץ, שחס וחלילה לא תתייבש (לא מדבר על הציפוי דמוי ניקל שכבר לא קיים).

אז אתמול בדרכי למסעדה יוקרתית (מקדונלד) עברתי דרך סוכנות פיג'ו, ואז צדו את עיני 5 ריכבי פיג'ו 308 סטיין כולם 1600 סמ"ק דיזל עם 112 כ"ס, שנת 2012 עם קילומטרז' שנע בין 80 ל150 אלף, כולם מעובזרים בגג פנורמי, 7 מושבים ( 2 הוצאנו החוצה כי אין צורך ), GPS, שן כחולה, חלונות מושחרים מהחברה ועוד.

כולם ללא תאונות, ועם צמיגים ומצבר חדשים, אחרי טיפול וטסט ל4 שנים (נעשה במעמד העברת בעלות), מחירים?

החל מ9000 פרנק לדגם עם 150 אלף ק"מ ידני, ועד ל12900 לאוטומט עם 80 אלף ק"מ.

אז אמרתי למה לא? היום קפצתי לסוכנות, הראתי להם את הלגונה, הם לא היו מוכנים לקבל אותה (את האמת אני מסכים איתם), והציעו לי 3000 פרנק, אני הסכמתי וישר שלפתי את הוויזה, ולקחתי לי את הדגם עם ה80 אלף ק"מ אוטומט, ביטוח ? חצי מחיר מהרנו, 900 פרנק לעומת 1800 פרנק.

כמובן שהמנהלת הצתרפה לחוויה, ופעם ראשונה שאני שומע שהיא אומרת שהיא תהיה מעוניינת גם לנהוג, פה ידעתי שעשיתי קניה מעולה, הרכב הולך לעבור בקושי 10 אלף ק"מ בשנה, אז מהבחינה הזאת יצא לי טוב, מקסימום יחזיק 3 שנים ואז נחליף עוד הפעם.

אז זהו, נגמרה תקופה של רנו, סיכום ועוד תמונות באיכות טובה יותר יגיעו בהמשך.

IMAG0102.jpg

IMAG0103.jpg

IMAG0104.jpg

IMAG0105.jpg

IMAG0111.jpg

IMAG0113.jpg

IMAG0096.jpg

IMAG0099.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ברוך הבא לעולם הטורבו דיזל, מכאן בד"כ כבר קשה לחזור אחורה.

כמה עולה אצלכם רכב כזה חדש "מהשקית" ?

תתחדשו

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, הרכבים שמורים, כי היו שיכים לחברה די גדולה ותמיד חנו בחניון של החברה.

מה שיפה ברכבים הנ"ל, תמיד טופלו בחברה, ולא חסכו מהם כלום (קבלות וחותמות מהמוסך).

מקווה שלא יעשה בעיות :), חדש מהשקית 39 אלף פרנק (תכפיל ב4, עם כל החבילות איבזור שיש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לקרוא, מרגישה שהעיניים שלי נפתחו בצורה כזאת שעוד שניה אצטרך לאסוף את האישונים מהמקלדת ואז:

החל מ9000 פרנק

נפל האסימון.

תתחדש וסע בדרכים טובות :)

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת גם אני שמח, הלגונה היתה יחסית נאמנה, אף פעם לא נתקענו בצד הדרך, לא הוחלף מצבר (עדין המקןרי), אבל היא מזדקנת לא טוב.

את זה מרגישים באיכות החומרים ( אני יעלה תמונות יותר מאוחר).

מה גם שאני לא אוהב להחזיק רכב יותר מ4 שנים אצלי, את האמת כמעט קנינו את הסיטרואן קקטוס, אבל היה חבל לי להוציא 25 אלף פרנק על רכב חדש, שבקושי יעבור 10 אלף קמ בשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסך המרכזי מראה שמישהו יושב מאחורה אבל לא חגור (אפילו שאין אף אחד ברכב) וכמובן מתריע בקול,

אתה חושב שאין אף אחד ברכב, אתה מביט ולא רואה, אמת, אבל על החיישן קשה לעבוד.

זו כנראה הייתה 'רוח הרפאים של רנו', ידועה בשם פרנק.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...