Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למישהו כאן יש מנוי לקופט חולים(קופת חולים לכלבים וחתולים) ויכול להמליץ או לשלול?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 3218 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה אין בכלל מידע באתר ?

לדעתי, זה לא סימן טוב.

ובאופן כללי, צריך לבדוק מה בדיוק כולל הכיסוי הביטוחי.

כי סביר להניח שיהיו הרבה דברים שלא נכללים או שההשתתפות היא חלקית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עונה לעצמי...

במקום להיכנס לקישור עם עמוד הנחיתה נכנסתי לדף הראשי באתר שלהם: http://www.copet.org/

עושה רושם שלמי שיש כלב חדש וצריך להשקיע את כל החיסונים / טיפולים / עיקורים /סירוסים / שבב זה משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר את זה מהצד של הוטרינר שמציעים לו להצטרף להסדר.

ללקוח זה מאד כדאי ! אבל...

וטרינרים שבהסדר לא מרוויחים (ואפילו עשויים להפסיד כסף).

ולכן (יתכן.לדעתי.לא מחייב. וזוהי רק השערה המשקפת את דעתי בלבד) וטרינר שבהסדר עשוי לחסוך וזה יבוא על חשבון איכות הטיפול.

רוב הוטרינרים מציעים סוג של "ביטוח" או מנוי למרפאה , לדעתי מנוי ישיר מול מרפאה אחת עדיף בגלל המחוייבות ללקוח.

שוב ,מבחינת המחיר מול התמורה זה מעולה ללקוח.

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי מתוך סקרנות לראות מי הוטרינר המטפל בירושלים.

הייתי מוכן לשלם כפול על כל טיפול, העיקר שהקצב הזה לא יגע לי בכלבה.

נקודה למחשבה.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנוי בקופטחולים. המחירים לחיסונים הכי זול שיש. בדיקת וטרינר ללא חיוב. תרופות במחירים רגילים. זמינות בחלק מהמרפאות 24/7. השירות תמיד היה מצויין..

אני בסניף פתח תקווה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודעת איך זה מנקודת מבט של בעלי הכלבים, אבל לבעלי החתולים הבוגרים (במיוחד הבריאים מבינהם) זה לא ממש משתלם.

מנוי שנתי שכולל חיסון ותילועים עולה 250 ש"ח במרפאה רגילה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי 5 מרפאות ברשימה, זה רחוק מלהיות "פריסה ארצית".

האתר נראה חובבני לגמרי, החל מססמאות ללא גיבוי לגבי פריסת המרפאות, ועוד להדבקת לוגאים של עמותות מבלי להסביר את הקשר שלהן לפרוייקט.

או שמדובר במיזם בחיתולים או שהחובבנות תשאר לעד. כך או כך, בנתיים לפחות רצוי להתרחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...