Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי ביטוח מושלם/פלטינום בקופ"ח כללית - לא רוצים לתת הנחה בטיפולים

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 3056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים,

"מזלי הטוב" ארגן לי לעבור איזה טיפול שלא כלול בסל הבריאות. הבעיה: הוא עולה כמה עשרות אלפי שקלים שזה בתרגום לעברית המון כסף.

יש לי ביטוח מושלם דרך כללית כל השנים, והפקידה שם טוענת שבגלל שאין לי את הביטוח היקר שלהם, הפלטינום, אין הנחה! לאחר התעקשות, נתנה לי הנחה של איזה 2000 ש"ח שזה פשוט כלום ביחס לעלות הטיפול. ידעתי על הביטוח היקר (פלטינום) וגם התקשרו כמה פעמים להציע אותו אבל דחיתי אותם, מי אז ידע שאצטרך אותו...

היא טענה שאם היה לי את הביטוח היקר, אז היו נותנים לי 60% הנחה! שזה משנה את התמונה לגמרי.

שאלתי היא, בהתחשב שכבר הייתי שם וכבר רשמו שהייתי שם במחשב והוציאו לי הצעת מחיר מודפסת, האם אני יכול לעשות את ביטוח הפלטינום, ועוד שבועיים לגשת שוב ולבקש את המחיר המוזל של הטיפול, או שבגלל שהם יודעים שהייתי הם לא יתנו את המחיר המוזל?

מי עבר מקרה דומה? אין צורך להיכנס לפרטי טיפולים (גם אני לא נכנסתי), רק ברמת העיקרון. האם אני יכול לעשות דבר כזה? מישהו עשה? ניסיתי לברר שם בעדינות אבל התחמקו ממני.

אגב, חודש וחצי חיכיתי לתור ועוד שעה ורבע בחוץ לפני שנכנסתי (שירות גרוע). מעניין שאם הייתי רוצה לקבוע בפרטי (ולשלם) הכל תיק תק. תעודת עניות למערכת הבריאות.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמו כל ביטוח, אתה צריך כיסוי בפוליסה. מה שאתה רוצה הוא לרכוש היום ביטוח כדי לכסות את התאונה של אתמול.

בביטוחי בריאות, וגם בסיעודי, יש דבר שנקרא "תקופת אכשרה", שהיא תקופה שבה עליך לשלם את הביטוח כדי לקבל כיסוי. יכולה להשתנות בין שירותים שונים, כלומר יתכן שבאותה פוליסה יהיו כיסויים מידיים וכיסויים שיצריכו ביטוח של מספר חודשים לפני שייכנסו לתוקף.

בעיה נוספת הינה העדר כיסוי רטרואקטיבי, כלומר לא תוכל לתבוע היום (או בעוד חצי שנה) על בעיה שהתגלתה לפני שרכשת את הביטוח. בדרך כלל בעת רכישת הביטוח עליך לחתום על הצהרת בריאות ולציין בעיות קיימות, וחברת הביטוח יכולה להוציא אותן מהכיסוי, לדרוש פרמיה נוספת על מנת לכסותן, לדרוש תקופת אכשרה לגביהן או כל הסדר אחר שעליו מחליט המבטח. אם קראת םעם עת הפוליסה של ביטוח נסיעות לחו"ל תמצא סעיפים דומים. אם לא תצהיר על הבעיה ואח"כ תתבע את הביטוח החברה תבדוק את תיקך הרפואי ועלולה לסרב לפצות אותך על בעיה שעליה לא הצהרת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שנכנס לשרשור הזה ועדיין לא הבין מדוע חשוב להחזיק בפוליסת ביטוח בריאות פרטית - הנה לכם אחלה של דוגמה.

חוץ מאיחולי החלמה מהירה ורפואה שלמה, לצערי אין לי כל עצה מועילה לעוץ ל-STIO.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לא רק לביטוחי בריאות. לפני מספר ימים הרחבתי באחד השרשורים על ביטוח דירה. עוד ביטוח שמתקמצים בו, עד שיש דליפת מים ומקבלים מהשכנים תביעה על 100-200 אש"ח.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגם שאני עקרונית מסכים עם דבריך, אני עדיין מוצא "קצת" הבדל בין חוב של כמה מאות אלפי שקלים לבין תרופה או טיפול מצילי חיים שפלוני אינו יכול להרשות לעצמו.

אגב, אנקדוטה בעניין ביטוח דירה: לפני ימים אחדים חפץ כבד נפל ממרפסתו של חבר שמתגורר בקומה גבוהה. למזלו, הנזק היחיד היה רק גג של מכונית שאכל פצצה, ולא חלילה אדם שבוודאות היה נמחץ למוות.

לרוע מזלו, הוא טרם הספיק לבטח את הבית. למזלו, לרכב יש ביטוח מקיף, בעליו הסכים להפעיל את הביטוח והחבר ישלם רק את ההשתתפות העצמית ואת התייקרות הפרמיה.

יצא במחיר מבצע.

עריכה אחרונה על ידי אלעד

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על העקרון, והנזק של כמה מאות אלפי ש"ח יכול לגרום לשעבוד של בעל הדירה לחובות לשנים רבות.

לגבי טיפולים רפואיים - איני חולק עליך, נתקלתי בחוג המכרים שלי במקרה של צורך בשורה ארוכה של ניתוחים שלא היה אפשר לבצע בארץ אלא רק במקום אחד בכל העולם, למזלה של אותה חולה היה לה ביטוח טוב ששיתף פעולה ושילם את עלות אותם ניתוחים שאפשרו לה להחלים ממחלה שהסטטיסטיקה שלה קטלנית בקרוב ל-100%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שנכנס לשרשור הזה ועדיין לא הבין מדוע חשוב להחזיק בפוליסת ביטוח בריאות פרטית - הנה לכם אחלה של דוגמה.

חוץ מאיחולי החלמה מהירה ורפואה שלמה, לצערי אין לי כל עצה מועילה לעוץ ל-STIO.

אני הבנתי שתמיד תהיה תוכנית יותר יקרה, שהיא זאת שהייתה נותנת את הפתרון המושלם.

לא ידוע לנו בדיוק מה חשיבות והכרח הטיפול שסטיו צריך לעבור, והאם יש לו תחליפים אשר כן קיימים בסל הבריאות.

אני לאורך השנים חסכתי כבר יותר מ 31,000 ש"ח בכך שלא עשיתי ביטוח פלנטיום, וזאת מבלי להתחשב בריבית שקבלתי בבנק על הכסף השקעתי דבר שכמעט מכפיל את הסכום הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת הימור ולמזלך הצלחת. לעומתך, כפי שניתן לראות, STIO אינו בר מזל כמוך.

אם היינו חיים בעולם שכולו ודאות, לא היה צורך בביטוח כלשהו. הבעיה היא שהעולם מלא באי-ודאויות. אז נכון שאי אפשר להתמגן נגד כולן, אבל לפחות אפשר לצמצם אותן למינימום שמתקבל על הדעת.

מאחל לך שלעולם לא תזדקק לביטוח שלא עשית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרונצ'ו - אני לא יודע בן כמה אתה ומה מחיר הביטוח שהוצע לך, אבל בביטוח רפואי אחד העקרונות החשובים הוא להצטרף בגיל צעיר, האשר הביטוח זול, והמחיר מובטח לשנים רבות.

אספר לך דבר קטן: לפני כשנתיים לקחתי משכנתא קטנה. לאור הגיל שלי ושל אשתי שילמתי כ-300 ש"ח לחודש רק לביטוח החיים למשכנתא, ואילו לא הייתי עושה סקר שוק יסודי וגורם לחברות לתחרות זו בזו הססכום היה קרוב לכפול. צעירים משלמים תמורת ביטוח דומה כמה עשרות ש"ח לחודש, סכום כמעט זניח. לכן התחשיב שלך שגוי לגמרי, כפי שלמד stio על בשרו (ובהנחה שאכן אותו טיפול רפואי שעליו הוא מדבר אכן חיוני).

ומעבר לכך - 31,000 ש"ח נראים לך סכום גדול. ממרומי שנותי למדתי שזה סכום קטן מאד. טיפול שיניים גדול אחד והוא מתאדה, שלא לדבר על טיפולים יותר גדולים, אות רופות שעולות כמה מאות ש"ח לחודש ונזקקים להן שנים רבות, כך שגם סכום זה מצטבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהרגע שהתחתנו לפני כ 14 שנה אשתי אמרה לי

מגן זהב וצחקתי,כי בכלל לא ידעתי היכן נימצאת הקופ''ח שלי,

פעם בשנה בקושי הייתי מגיע לשם,אבל מזל ששמעתי בקולה

של ה''קלעפטה'' שלי, כל הכבוד לה.

עד היום אינני מבין איך אנשים חיים בלי הביטוח

החיוני הזה.לציין שבמקרה שלנו רק החזרי נסיעות לבתי חולים

שנסענו מסתכמות בעשרות אלפי ש''ח, תוסיף גם החזרי תרופות

חינם ועוד ועוד (מדובר במחלת הבן ב 6 השנים האחרונות)

מדובר ב 78/80 ש''ח לחודש למבוגר וילדים בכמה שקלים בודדים,

זה לא משמעותי.

אלעד,לגבי הרכב שניזוק,

האם אתה בטוח שחב' הביטוח של הנהג שילמה? לדעתי הם יכולים

להציג תביעת צד ג' כנגד אותו שכן.איך הוא הסביר את הנזק?

אגב אאל''ט אין ביטוח על נפילה של דברים

מהמרפסת ותשלום לצד ג', לא שמעתי על דבר כזה.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיון שברור שמטרת המבטחים היא להרוויח ולא לעשות לידי שמיים, אזי בצד השני של המשוואה יש את המבוטחים שמפסידים.

לעניין רפואה, אני מאמין שהרפואה בארץ נותנת את אשר צריך, אם כי בשנים האחרונות ניכרת שחיקה, ז"א שגם אזרח שלא מבוטח בביטוח משלים/מושלם/פרפרקט/שקר יקבל טיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו ביטוח משלים,

מישהו יודע מה נותן ביטוח פרטי( בגדול קווים מנחים ברור לי שזה משתנה) לעומת מכבי שלי שזה ההכי מורחב במכבי כרגע?

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי שתמיד תהיה תוכנית יותר יקרה, שהיא זאת שהייתה נותנת את הפתרון המושלם.

לא ידוע לנו בדיוק מה חשיבות והכרח הטיפול שסטיו צריך לעבור, והאם יש לו תחליפים אשר כן קיימים בסל הבריאות.

אני לאורך השנים חסכתי כבר יותר מ 31,000 ש"ח בכך שלא עשיתי ביטוח פלנטיום, וזאת מבלי להתחשב בריבית שקבלתי בבנק על הכסף השקעתי דבר שכמעט מכפיל את הסכום הנ"ל.

וכמובן, חסכת 31,000 ש"ח אבל במידה והיה מתרחש אירוע חס וחלילה אשר היה עולה 50,000 או כפי שהכפלת את כספך (בספק) היה עולה 62,000 ש"ח מה אז? לא היית כותב שורות אלו.

העולם בנוי ממזל טוב ומזל רע. ביטוח מושלם וביטוח חלקי שבו לוקחים סיכון.

ברור לכולם, לא כולם מסוגלים ויכולים לשלם את זה, מן הסתם אבל... מי שכן מסוגל לשם את זה, בעולם מודרני כמו שלנו שבו יש לא קצת מחלות, סיכונים, נסיעות, טיסות והמון פעילויות מסכנות חיים (מצחיק עד כמה שזה נשמע אבל אמיתי לגמריי), צריך עם כל הכבוד ביטוח משלים.

אני יוצא מנקודת הנחה שאתה אולי רווק או עוד לא נשוי עם ילדים? לא לגבי משהו אבל מי שנשוי, מביא ילדים לעולם, כדאי מאוד שיחשוב על ביטוח סיעודי, אובדן כושר עבודה וביטוח משלים אולטרה מגה פלטיניום בקופת החולים. רק כשיש ילדים, עתיד משפחה ואישה לדאוג להם חס וחלילה או הורים ללא יכולות כלכליות שאחר כך צריכים לדאוג לבן שלהם שלא ביצע ביטוחים שכאלו, ת אמין לי שזה נגמר בבכי ודמעות.

כל הכבוד שהצלחת לשרוד להיות בסטטיסטיקה הזאת, אבל לצערי זאת המלצה אסורה.

תכפיל את הסכום עוד פעם, אבל כאשר יקרה המקרה ביש מזל כפי שקרה הינה לאחד מחברי הפורום, כל הכסף שעשית לא יעזור לך כי זה יירד לטמיון.

וביננו, כל הכסף שעשית, כבר בוזבז (רכישות, השקעות או החזרי משכנתא וכו' או רכב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה אתם בטוחים שהביטוח הנוסף מכסה אותכם?

והיה במקרה של צורך בהפעלת הביטוח, לכמה זמן מקבלים כסף? לכל החיים ? מוגבל בשנים?

כמה פעמים ניתן להפעיל את הביטוח? פעמים בשנה? מאה פעמים בשנה?

ועוד כהנה וכהנה.

דווקא המקרה של סטיו מוכיח עד כמה הביטוח לא הוגן, הנה שילם תקופה ארוכה וכאשר מגיע רגע האמת אומרים לו, הביטוח שלך לא תופס אך אם היית עושה את הביטוח היותר יקר היית מקבל.

בנוסף לא רוצה להיכנס לבריאות של אף אחד, אך גם לא נקבע שהטיפול המסוים הזה הוא היחידי שיביא מזור ושאין בלעדו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרוצ'ו אני הרווחתי בלוטו,מעולם לא שלחתי בסיכום

של 30 שנה תגיע למיליונים,חח אבל זה לא אותה משוואה.

בהימורים וסיגריות,שתיה חריפה, כן אחסוך ואחנך כך את ילדי,

אבל לא בבריאות.

לכן המשוואה אינה נכונה.

למי ששאל ''מכבי שלי'' זה ביטוח נוסף של ''מכבי'' אשתי עשתה אותו

אני ביטלתי. הוא מכיל הנחה נוספת של 25 אחוז בטיפולי שיניים,ומאמן

כושר ועוד,

http://www.maccabi4u.co.il/373-he/Maccabi.aspx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...