Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת תעלת אויר למזגן מיני מרכזי.

לוקי2
שימו לב! השרשור הזה בן 3258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

יש לי מזגן מיני מרכזי עם 6 יציאות. רק 3 בשימוש כרגע, ואני רוצה להוסיף תעלה לחדר נוסף.

ראיתי שהיציאות של המזגן חסומות במין לבד עבה כזה, מצב תמונות.

האם לחתוך אותו עם סכין ? יש דרך אחרת לפתוח אותו ? יש הוראות מיוחדות ?

מדוע יש יציאות אליפסה ויציאות עגולות ?

תודה רבה

IMG_20150525_062438.jpg

IMG_20150525_062221.jpg

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחתוך עם סכין או משורית גבס.

העגולות בד"כ 8", האליפטיות 10-12" בד"כ. הן אליפטיות משיקולי חיסכון במקום (אין טעם לעבות את כל היחידה אם אפשר לעשות את היציאה אליפטית).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי במזגן היתה בריחה לא מעטה של קור דרך היציאות שלא בשימוש. מה שעשיתי היה לחתוך "פקק" מחתיכת קלקר בצורה, לנעוץ למקום ולאטום עם סיליקון. אם גם אצלך זה המצב, ממליץ.

שים לב גם שאתה פותח יציאה ולא כניסה של אויר חוזר.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

אז אני יכול להשתמש בעגולה, ולא באליפטית ? כי כרגע שלושת הצינורות מחוברים לאליפטיות.

תודה

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב - היציאות ה"אחרונות" (גדולות יותר) מיועדות לסלון וחדרי מגורים - שם גם מתקבל לחץ טוב יותר של אויר היישר מהמפוח.

היציאות הקטנות (שגם "נהנות" מלחץ וספיקה נמוכים יותר) נמצאות בד"כ ב"התחלה", והן אינן מקבלות לחץ\זרימה ישירה של אויר, אלא נמצאות ב"דופן" המרכזיה, ולכן גם מיועדות לחדרים קטנים יותר.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק תודה רבה.

הנת תמונה של מרכזיה דומה לשלי (שלי עשויה מפח ואין בה דמפר).

היציאות האליפטיות נמצאות "בסוף" הקונוס, ואילו העגולות בתחילת הקונוס.

מה שאתה אומר למשעה זה שאלו שנמצאות בתחילת הקונוס, יקבלו פחות לחץ מאלו שבסופו .

נכון ?

מצב תמונה, האם היא נכונה ? (אני רוצה להוסיף תעלה לחדר של הילדה, ושם אני באמת מעדיף פחות אויר)

תודהLC38-38+L+הסבר.jpg

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני, אם התעלה לאחד החדרים ארוכה מהשאר, הוא יקבל פחות אויר.

החדר שהכי קרוב למזגן (המזגן מעליו) קיבל אצלי יותר מדי אויר, על חשבון החדרים האחרים. בסוף פתרתי זאת על ידי טבעת קלקר שיצרתי, שהקטינה את היציאה הרלוונטית ואיזנה את הספיקות.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...