Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון סדקים בקירות בבית פרטי בן שנה .

erga25
שימו לב! השרשור הזה בן 3301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב לחברי הפורום , איך רצוי לתקן סדקים בקיר בצורה מקצועית ? .

חבר אמר לי לפתוח את הסדק בעזרת שפטכל נירוסטה קשיח או מברג חדש ואז למלא בעזרת מסטיק אקרילי ולאחר מכן ליישם פרופילה או בונדרול .

האם השיטה נכונה ? .

תודה מראש .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הסדקים ? אם אפשר - צרף תמונות.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני לא מומחה לשיפוצים, אבל הבנתי שיש סדקים שנוצרים מחוסר בידוד על הגג/בקירות, ולא משנה אם תתקן אותם עם מילוי הם יחזרו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סדקים בתקרה , יש סדקים בקיר ( בחלק העליון שלו , נאמר 10 ס"מ מהתקרה ) . זה בית פרטי שהיה קומה אחת , ולפני כשנה נבנתה עוד קומה (שהסדקים הם שם ) - בקומה השנייה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדקים בתקרה - אם לא סתם חומר גמר שלא נקשר טוב לבטון לאחר חציבה - קונסטרוקטור בהקדם. בטח כשאתה מדבר על תוספת בניה. אם מדובר על תוספת, כנראה שהיה מעורב קונסטרוקטור, הכי טוב להזמין אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה טיח השתמשו?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע באיזה טיח השתמשו . כמו שכבר כתבתי הבית הוא בית פרטי לערך בן 15 שנה , הוא היה בית בן קומה אחת . לפני כשנה נבנתה עוד קומה ובה יש את הסדקים . ע"מ לתקן את הסדקים אני אעשה את הדברים הבאים : אפתח את הסדק בעזרת מברג דפיקה או שפטכל נירוסטה קשיח , לאחר מכן אנקה בצורה יסודית את האבק בתוך הקיר לאחר מכן ימלא את הסדק בעזרת מסטיק אקרילי של נירלט , העומק שאותו אני אמלא לא יהיה בקו של הקיר , אלא קצת שקוע , ע"מ למלא אחר כך פרופילה מעורבב בגבס (נאמר לי 2 כוסות פרופילה , כוס אחת גבס למהול במים ולערבב טוב ) . כמובן שלפני יישום הפרופילה , אמתין מיישום המסטיק 24 שעות לפחות . לאחר יישום הפרופילה , ילטש , ינקה את האבק יישם בונדרול ואז סופרקריל .

האם הביצע נכון .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...