Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכבי ניזוק ע''י צד ג' המודה באשמתו. אוכל לתבוע נזק כספי מן הביטוח ולא לתקן את הרכב?

שימו לב! השרשור הזה בן 3393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

השאלה בכותרת.

נהג פגע ברכבי החונה בלילה מלילות השבוע שעבר. הוא מודה באשמתו ומפנה אל חברת הביטוח.

מסתבר שאותה חברה מבטחת את שנינו. הראל.

בכל מקרה, אני מבין ששמאי עתיד לתת הערכת נזק די גבוהה בהתחשב שמדובר ברכב חדש יחסית ושיש צורך להחליף את הדלת האחורית (מיניואן). מתעורר בי הרצון לקבל את סכום הנזק מן הביטוח ולתקן בעצמי במוסך זול, או אולי לא לתקן כלל בשלב זה.

אני מבין מכתבות ברשת שעקרונית הדבר אפשרי. הסוכנת שלי מתעקשת שלא. לדבריה רק תיקון בא בחשבון.

שמאי ששוחחתי איתו בטלפון אמר לי שעקרונית הם יהיו חייבים לשלם לי, אבל ימררו לי את החיים עד אז.

מה האמת?

תודה למי שישתף במידע אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ימררו ולא בטיח

תחליף את הסוכנת בהזדמנות הראשונה

ומגיע לך גם את המע"מ, אם אתה לא עוסק מורשה שיכול להזדכות עליו!!

איך אני בשבילך

והכל גם בלי שתשלם אגורה שחוקה עבור התיקון!!

לוקח שמאי שלך מגיש דו"ח שמאות לחברת הביטוח שתשלם

את הנזק את חשבון השמאי ואם היו לך נזקים נוספים ( מבין שלא היו )

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם איזה שמאי דיברת? מישהו שתכננת להביא פרטי מטעמך?

המקרה שלך מעניין כי זאת אותה חברת ביטוח. נשמע מצחיק שתיקח סיוע משפטי מהם בשביל לתבוע אותם (כצד ג' של הפוגע.)

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להגיש לחברת הביטוח של צד ג' דו"ח שמאי.

במידה והערכת השמאי אינה מופרזת הם צריכים לשלם עלות דו"ח שמאי כולל מע"מ ועלות תיקון הנזק ללא מע"מ, לאחר שתתקן את הרכב על פי דו"ח השמאי תוכל להגיש חשבונית מקורית ולקבל את המע"מ בחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להגיש לחברת הביטוח של צד ג' דו"ח שמאי.

במידה והערכת השמאי אינה מופרזת הם צריכים לשלם עלות דו"ח שמאי כולל מע"מ ועלות תיקון הנזק ללא מע"מ, לאחר שתתקן את הרכב על פי דו"ח השמאי תוכל להגיש חשבונית מקורית ולקבל את המע"מ בחזרה.

אחד מחוקי הפורום הוא שאם אינך יודע את התשובה אל תענה!!

מה שמסומן באדום אינו נכון!!

אתה זכאי לקבל את הנזק שלך כולל מע"מ גם בלי לתקן את רכבך!!

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

מה שכתוב האדום אינו נכון .

אבל כך נוהגות חברות הביטוח .ואף גרוע מכך .

זכותך לבחור שמאי רכב שיעריך את הנזק שניגרם לרכבך ,כולל ירידת ערכו .

להגיש את חוות דעת השמאי לחברת הביטוח ולתבות תשלום מלא כולל מע"מ וירידת ערך ,גם אם לא תיקנת את הרכב .

בדרך כלל חברת הביטוח תשלם פחות , למה ? מדניות שכזו.

זכרו רק דבר אחד .

אין לבחור שמאי רכב מרשימת חברות הביטוח ,בחרו שמאי רכב פרטי שיפעל באופן נטרלי ,ולא יפחית מהזכויות המגיעות לכם .

חל איסור מוחלט על חברות הביטוח וסוכני הביטוח לחייב אותכם לבחור בשמאי רכב מרשימת השמאים של חברת הביטוח . גם במקרה של תביעה לפוליסה .

בעל הרכב הוא זה שבוחר את השמאי ,ואת המוסך המתקן .

בכל שאלה בנושא ניתן להתקשר אלי ולקבל תשובה 0546999223 אלי אמרן שמאי רכב .

אלי אמרן - שמאי רכב 054-6999223

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...