Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת פאנל המכיל רק Aux ביונדאי I20 לאחד עם USB?

גיא-צ
שימו לב! השרשור הזה בן 3607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

השתדלתי שהכותרת די תמצה את השאלה.

ברשותי I20 Inspire 2010 שרכשתי כיד שניה,

בפאנל ישנו רק חיבור Aux המערכת המקורית של הרכב.

רציתי לדעת האם בחברה, או בדרך כלשהי ניתן להחליף את הפאנל לאחד עם חיבור USB במקרה.

תוכנית ב': איך אני יודע איזה מערכת* (יחסית פשוטה) תוכל להחליף את המקורית ביונדאי בלבד שלה יש USB?

מה אני בדיוק מחפש?

* לא יודע אם מולטימדיה/טאץ' שווה לי את ההשקעה כי אני לא חושב שאני עושה עם זה משהו, מה גם שזה די מושך את העין לכל מיני טיפוסים מפוקפקים. אלא אם המציאו אחת עם מכסה נגלל / מסתובבת :p

לא יודע איך זה אצלכם, אבל מלבד העובדה שיש לי אוסף לא קטן של מוזיקה אני מעדיף להתרכז פרופר על הכביש ולא להתעסק עם הדיסקים.

טוב נו, גם בגלל איחסון וזה :)

תודה למגיבים!

יונדאי I20 שלי, קיה סול של אבא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתאם לתקציב יש פתרונות להכל.

האופציה הזולה ביותר (וכנראה גם בעלת האיכות הנמוכה ביותר) עלתה פה רק לאחרונה - http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?531995-%D7%A0%D7%99%D7%92%D7%95%D7%9F-%D7%9E-DOK-%D7%A2%D7%9D-%D7%97%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8-%D7%9C-AUX(%D7%90%D7%95-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%A6%D7%94-%D7%A2%D7%9C-%D7%90%D7%91%D7%99%D7%96%D7%A8-%D7%A9%D7%A7%D7%A0%D7%99%D7%AA%D7%99-%D7%91%D7%90%D7%99%D7%91%D7%99%D7%99)

השלב הבא יהיה לבדוק אם יש מתאם נוסח Yatour שיכול להתחבר למערכת המובנית.

לאחר מכן, די בוודאות ניתן לרכוש מתאם פלסטי במקום הרדיו הקיים כדי שיוכל להכיל רדיו אפטרמרקט בגדול סטנדרטי (1DIN) או כפול/מולטימדיה (2DIN).

ואם ממש מתעקשים, בתקציב הנכון, אני בטוח שאחד מיני המתקינים המומלצים פה בפורום יוכלו להתקין גם כיסוי נגלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי תום, תודה על התגובה המפורטת.

למעשה, אני לא הולך לשפוך אלפי שקלים על מערכת אבל אין לי בעיה להשקיע כמה מאות או 1000 אם צריך בלבד שהמערכת תעשה את העבודה.

בחיבור המצת כמובן יושב לו המטען עם הדיבורית, ולא בא לי לחבר את המפצל שקעים לשם וכל הטירטור. מספיק לי כמו שזה נראה כרגע - לדעתי לפחות.

הייתי שמח אם תוכל, או תוכלו להפנות אותי למקום / ספק אמין בנושא הזה או לומר לי "מה" בדיוק אני מחפש פה, אני לא רואה ממש מערכות ליונדאי. כולם נראים רגילות.

מה שלא הבנתי, זה למה למען השד אין אפשרות להחליף את הפאנל המכיל רק aux באחד עם aux ו usb כמו בדגמים אחרים. נשמע לי כמו חלק שניתן להשיג.

מצד שני, אני שבועיים על הכביש עם רכב ראשון. הרבה דברים נראים מה שהם לא. לכן אני פה :D

שוב תודה,

יונדאי I20 שלי, קיה סול של אבא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיפוש נוסף ברשת עולה (למרות שזה די היה צפוי) כי הרכב נמכר, לפחות בחו"ל עם גרסאות שונות של מערכת סטריאו, חלקן בעלות כניסת AUX+USB ואפילו עם בלוטות' מובנה (הנה שרשור מלפני כמה שנים שמצאתי ועוסק באופן כללי בכל מיני תוספות וטריקים לi20 - לינק).

מבלי לבדוק איזה דגם מערכת מדויק קיים אצלך ברכב (וגם אז לא בטוח שהמידע זמין ברשת), יהיה קשה לדעת אם קיימת אפשרות לחבר אליו שקע מקורי/אפטרמרקט שכולל גם כניסת USB.

לגבי פלסטיקה שתחליף את מה שקיים כרגע כך שתוכל להכניס רדיו אפטרמרקט - שוב, תלוי במידת מה בתצורת הפלסטיקה הנוכחית, אם היא כוללת את כל פתחי המיזוג והכפתורים, או רק סביב הרדיו עצמו, או אם נדרש חיתוך מסוים ובהתאם אני מניח גם העלות. מסגרות פשוטות בארץ עולות סביב 250 ש"ח למיטב ידיעתי (בסגנון המוצר הזה, או הזה).

חוץ מזה, לפחות לעת עתה, אם לא עשית כך עד כה, תוכל לנגן מוזיקה מהפלאפון שלך, דרך יציאת האוזניות ואל כניסת ה-AUX.

לגבי מתקינים פוטנציאלים שידעו להתעסק עם הדברים הנ"ל במקצועיות, כמו גם להציע אלטרנטיבות נוספות - אם אתה מאזור המרכז, תוכל להעזר בשרשור הבא - לינק. דאג לבקש הצעת מחיר מסודרת.

כמובן שתוכל ורצוי להמתין לתשובות נוספות מאת חברי הפורום שיתנו דעתם בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...