Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניגון מ-DOK עם חיבור ל-AUX(או המלצה על אביזר שקניתי באיביי)

שימו לב! השרשור הזה בן 3624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

קיבלתי אוטו מהעבודה(סקודה ראפיד) ונוכחתי לדעת שאין שם חיבור USB.

פתחתי בעניין שרשור בבקשת עצות מה לעשות וכבר חשבתי להשתמש בפלאפון ישן (galaxy2) ומצאתי באיביי מן רכיב שמתחבר ל-AUX ומזרים מדיה מהפלאפון דרך BT ל-AUX של הרכב (כך חשבתי).

קניתי את הרכיב ושקיבלתי אותו ראיתי שהוא הרבה יותר מזה (כנראה לא קראתי את האותיות הקטנות).

זה מכשיר קטן מאוד שמגיע עם תושבת עגולה ודקה והוא מתחבר אליה עם מגנט(אפשר לשים ולהוריד בקלות לאחסון).

מחברים אותו לרכב עם כבל USB בשביל החשמל כמובן (מגיע בערכה בנוסף לחיבור מצת USB לרכב).

מחברים את הכבל "בננה" למכשיר ולרכב ל-AUX (כבל "בננה" מגיע בערכה).

יש לו חיבור ל-USB(דיסק און קי)

יש לו חיבור לכרטיס MICRO SD(או TF או משהו כזה).

הוא מתחבר לפלאפון עם BT - עדיין לא ניסיתי - ואפשר לענות דרכו לשיחות.

יש לו אפילו מקלט רדיו (למי שהרדיו התקלקל ברכב:?)

בנוסף לכל הוא אפילו עם בטרייה פנימית- אין לי מושג לכמה זמן היא מספיקה...

כמו כן הרכיב עצמו משמש כשלט עם מענה לשיחות.

והשוס!!!! עלה לי 40-45 ש"ח !

המעצבן:

איכות לא מדהימה אבל בהחלט מספקת

הדבק של התושבת לא מספיק חזק

יש מעט רעשי רקע אבל עדיין לא ניסיתי לפתור את זה עם כבלים איכותיים יותר.

מי שיש לו את אותה הבעיה שיש לי - תקוע עם רכב בעל AUX בלבד - אין לו דרישות סאונד מטורפות ולא רוצה להחליף HU או להוציא מאות שקלים מיותרים זו בהחלט ההמלצה שלי .

מקסימום זרקתם 40 ש"ח לפח (ואני לא מזלזל ב-40 ש"ח).

מצורף הלינק(אני מקווה שמותר לי לצרף, אם לא אנא אמרו לי זאת).

http://www.ebay.com/itm/400683490269

מקווה שעזרתי למישהו.

שבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי פעם כזה:

http://www.ebay.com/itm/Bluetooth-3-0-Music-Receiver-Adapter-Handsfree-Car-AUX-Speaker-For-iPhone-4S-5-/390799605179?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item5afd78bdbb

יש את אותם היכולות אבל זה דווקא נשמע טוב

אבל הפסקתי להשתמש בזה כי לא תמיד זה היה מתחבר אוטומטית (כמו הדיבורית בלוטוט הרגילה באוטו שלא משנה מה תמיד מתחברת) וממש היה חסר לי מסך כדי למצוא שיר ספציפי.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3624 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...