Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש עורכי דין בקהל? מבקש את עזרתכם.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 4106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסיפור הוא כזה:

ביולי עשיתי עסקת ברטר עם חברה לבניית אתרים: בתמורה למכשיר בר מים והחלפת מסננים, נקבל אתר אינטרנט מותאם לזאפ.

בחוזה נכתב שהאתר יועלה תוך לא יותר משבועיים.

יש לציין שלחברה לא היה מושג איך לחבר את האתר לזאפ.

כעבור 4 חודשים...

יש אתר. הוא מחובר לזאפ (תיאורטית; לא נבדק עדיין). 4 פאקינג חודשים.

האתר המקורי שלי עבר בינתיים אין ספור שינויים (האתר שהחברה בנתה היה copy-paste של הישן) אבל לא חשוב. העתק-הדבק אני יודע לעשות לבדי.

כשביקשנו שיעשו כמה שינויים באתר (ניגשנו למשרדים פיזית, לא בטלפון- הם לא עונים כמעט לטלפון ולא חוזרים אלי, מעניין למה...), חלק מהשינויים נעשו מייד, על המקום, וכמה מהם נדחו למועד מאוחר יותר.

עבר כמעט חודש מאז, מייל תזכורת נשלח לפני שבועיים, שזכה להתעלמות, היום נשלח מייל קצת יותר חריף, שבו הבהרתי שאני מרגיש כי בגלל שאני לקוח ברטר אני מקבל יחס בהתאם. על זה לפחות קיבלתי תשובה, כך שהוא מקבל את המיילים שאני שולח לו.

שאלתי היא: מה אני יכול לעשות?

לקח להם 4 חודשים להקים את האתר בגלל החיבור לזאפ, שלא היה להם ידע טכני לגבי כיצד לעשות את זה. דעתי היא שהם לא היו צריכים להתחייב על כך מראש אם ידעו שאין להם ידע או יכולת.

הם שכרו מתכנת על מנת ליצור את החיבור הזה.

המודול שהם פיתחו לשימוש בזאפ ישמש אותם בהמשך לקבלת עוד עבודה.

בינתיים אין לי מה לעשות עם האתר הזה, עד שלא יתקנו אותו לשביעות רצוני. המיילים שלי זוכים להתעלמות, והפסקתי כבר להתקשר כי לא עונים לי.

ההסכם היה מול 2 שותפים, שבינתיים אחד מהם עזב (דווקא הנורמלי בינהם) ואני תקוע עם השותף ה"בעייתי".

האם יש לי קייס? האם לבלוע את הצפרדע? האם ללמוד תכנות אתרים ולתקן את השטויות שלהם בעצמי? (כבר קניתי ספר- אני עד כדי כך מיואש מהם) מה אני יכול לעשות?

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לי קייס? האם לבלוע את הצפרדע? האם ללמוד תכנות אתרים ולתקן את השטויות שלהם בעצמי? (כבר קניתי ספר- אני עד כדי כך מיואש מהם) מה אני יכול לעשות?

תודה לעונים.

אל תשכח לפרסם תהליך ותמונות לפני אחרי בפורום DIY שהיה אמור להפתח(אם ייפתח בכלל) ואם היה נפתח היה סיכוי למדריך בידיוק כמו שאתה צריך :-)

בנוגע לדילמה, קח להם את הבר מים ו"תעיף אותם" ברוח השרשור הזה.

חפש מישהו יותר רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו עדיין תחת חוזה. אם ניקח את הבר הם יוכלו לתבוע אותי.

לא מת על האירונייה שבכך.:roll:

והפורום ייקום גם יקום.

פלוס, הספר HTML קל להבנה, וכבר הצלחתי לתקן עמוד אחד :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא יתבעו אותך כי הם כשלו במתן התמורה שלהם.

מה שכן תלמד מזה שיעור - מה שכביכול "זול" שווה לתחת.

אם הם היו ספק שאתה משלם לו כסף היית מחזיק אותם מהגרון והם היו רצים מסביבך במעגלים כדי שרק תשלם (כי מחצית לפחות מהתשלום מבוצעת רק לאחר Acceptance).

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוספת האתר למערכת של "זאפ" כך שהמוצרים שבו יוצגו ב"זאפ".

המודול של לייב סיטי שבו אני מנהל את האתר העיקרי שלי אפשר לי לעשות זאת בתוך כמה דקות, ההליך שם יותר מחצי אוטומטי, וכל מוצר חדש עולה ישירות לזאפ כבר למחרת.

הפואנטה של האתר החדש היא עיצובית- אתר שיותר מעוצב "מכירתית" ובפורמט שכולם רגילים אליו.

לגבי "זול" ו-"זוגלובק", אני זוכר את האמירה המפורסמת.

יש לציין שלא אני הצעתי להם את ההסכם- הם רצו בהסכם, ואנחנו הסכמנו לו אחרי שראינו בחוזה שהכל נראה (למראית עין. בפועל... לא קרוב אפילו ל) תקין וטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שזאפ דורשים שהמוצרים יופיעו בקובץ XML.

כל מתכנת עם ידע בסיסי יודע לעשות את זה. לא מבין מה לקח להם שנים (נראה לי שפשוט תפסו טרמפ על העובדה שצריך "להתממשק" לזאפ).

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא היחיד שלא מבין. תאמין לי.

הוא ניסה "להסביר" בצורה פשוטה מאד- למרוח אותי בשפה "מקצועית" כדי שלא אבין מה לא בסדר.

זה הזכיר לי קצת את המערכון שבו נאמר שהקרבורטור נפל לתוך הרדיאטור ועשה סמטוחה שלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...