Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעיפו אותם !!! - שרשור הומוריסטי ברוח התכנית "צחוק מעבודה".

papikian
שימו לב! השרשור הזה בן 4123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים מה שלומכם !

בשבוע האחרון כל פעם שאני נכנס לפורום אני חוטף עצבים. :x

נהיגה פרועה, חניות שמעלות את הסעיף, מוסכים שמוציאים את הג'אננה ותאונות שמביאות את החלסטרה.

אני אומר הגיע זמן לשרשור מצב רוח טוב, והפעם ברוח התכנית "צחוק מעבודה" !

תציינו במשפט מה מעצבן אתכם ואז תגידו "תעיפו אותם !!!" :twisted:

הנה שלי:

אתם מכירים את הסטודנטים שאתה מפרגן להם טרמפ למכללה ואז חמש דקות אחרי שהם נכנסים לרכב האהוב שלכם, הם מוציאים מהתיק סנדוויץ' בגט עם שומשום באורך חצי מטר- "תעיפו אותם !!! "

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 215
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה נוסע בכביש , אמצע הלילה ופתאום רואה תחת מטריה איזה בחור / בחורה רועדים מקור ומחכים לטרמפ, אתה עוצר לה / לו מתוך התחשבות וטוב לב ובשניה אחת אתה מגלה שיש להם פמליה שלמה שהסתתרה בתחנת אוטובוס הסמוכה ומנסה להכנס לך לאוטו.

להעיףףףףףף אותם! :roll:

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב האומה עדיף :)

אבל אם כבר, אז אנשים שעומדים לך בשול בכביש 6 ומחכים לטרמפ?! WTF?! תעיף אותם

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכל הגדוד חרדים שעומד לך ביציאה מ"ברוכים הבאים" בירושלים, גם אם יש לך אוטובוס ריק ואתה מעוניין לעצור , אתה מת מפחד על כל הג'מעה שתקפוץ עליך ברגע שתאט.:wink:

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון ענק,

מכירים את זה שאתם באים לתחנת דלק, ומצלצלים באינטרקום והיא שואלת כמה? ואתה עונה שימי לי 200 מזומן בבקשה.

ואז היא אומרת התשלום הוא מראש ב-YELLOW, אז בשביל מה האינטרקום??

תעיפו אותם!

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נוסע במסלול השמאלי בכביש 6, כל המסלול פקוק ומישהו עם אורות מסנוורים מאחוריך מהבהב כדי שתפנה את המסלול.

כן בטח - כולם יעברו ימינה על מנת לפנות לאדון המסנוור.

תעיפו אותם!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא האדון המסנוור צודק! אתה תעיף את זה שלפניך, הוא את זה שלפניו וכן הלאה, עד שהנתיב השמאלי יהיה פנוי לעקיפות, והתנועה בימין תזרום כי אף אחד לא יזגזג בין נתיבים.

ולעניינו,

כל המכוניות האלה על הכביש? תעיפו אותן! תעיפו! טפו.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נחמד אתה:lol:

אצלי זה אוכלים באוטו = פותח דלת וזורק תו״כ נסיעה על 100 בכביש מהיר

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרמפיסטים שמבקשים ממך לסטות מהמסלול שלך כשאתה כבר בנסיעה כדי שיגיעו יותר קרוב לאזור היעד שלהם ולאחר שאתה מסביר להם בנימוס שאתה ממהר וזה יעכב אותך הם מתלוננים בשביל מה לקחת אותם.

האוטו שלי זה דיקטטורה ולא דמוקרטיה!@!@!

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה לוקח מישהו/מישהיא ברכב שלך וכשהם יוצאים הם טורקים בכוח את הדלת! או אפילו יותר גרוע, כשהחגורה עוד בחוץ והדלת נטרקת על החגורה! :evil::evil::evil:

תעיפו אותם קיבינימט! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4123 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...