Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

ב-ksp יש a1 4/64 ביבוא רשמי עם שנתיים אחריות ב-999₪. לפני מגן מסך וקייס. בדיוק קניתי אחד כזה לפני שבוע (זה כבר השני במשפחה). פרט למצלמה ולמשקל הקצת גבוה, מכשיר מעולה.

חיפשתי בהתחלה בכל החנויות באזור שמציעות ב-800₪ בזאפ, לאחת יש רק מכשיר ורוד, השניה מוכרת במחיר כזה רק בהזמנה דרך האתר. לדעתי זה מחיר לא ריאלי, העדפתי כבר את האחריות המלאה ברשת מסודרת, שלא תרגיש ישר שעובדים עליך כבר בקניה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ksp מפרסמים את המכשיר ב 1249שח ורושמים הנחה משמעותית בסניף. לפי דבריך ההנחה היא 250 שח.

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, טעות שלי: המכשיר ב-999₪ הוא באחריות של יבואן שונה, אבל עדיין לשנתיים.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחריות שאתה מדבר עליה היא של מובייל.

כאשר החבר קנה לפני חודשיים הוא קנה ב MYPHONE שמכרו אותו עם שנתיים אחריות ב 1100 ומשהו שקלים.

היום הם מוכרים אותו ב 999 ש"ח עם אחריות המילטון שנתיים.

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה יותר טוב בa1 מאשר ב Redmi 4x, זה טלפון דומה, ששניהם סובלים מאותם חסרונות כמו מצלמה שלא יודעת שהיא כזאת, ומסך לא מספיק בהיר בשמש, אם להשוות מערכות הפעלה miui עדיף על אנדרואיד נקי, קח רדמי, ותחסוך 400 שקל. הa1 סתם נהנה מתדמית שלא מגיעה לו.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדלים העיקריים הם:

1. אנרואיד נקי

2. המצלמה ב A1 היא מצלמה כפולה 12+12MP עם זום אופטי X2 וב-REDMI NOTE 4X מדובר במצלמה אחרת (בודדת).

בנוגע לבהירות מסך- לדעתי אתה טועה, ברוב הסקירות שנעשו בארץ נמצא שבהירות המסך שלו בשמש השיראלית - טובה.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין מה יותר טוב בa1 מאשר ב Redmi 4x, זה טלפון דומה, ששניהם סובלים מאותם חסרונות כמו מצלמה שלא יודעת שהיא כזאת, ומסך לא מספיק בהיר בשמש, אם להשוות מערכות הפעלה miui עדיף על אנדרואיד נקי, קח רדמי, ותחסוך 400 שקל. הa1 סתם נהנה מתדמית שלא מגיעה לו.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

למה לחסוך 400? הרדמי נוט 4X עולה בזאפ 600 שקל והמיאיי1 800. ההבדל הוא 200. בזמנו כשהוא עלה 1200 בתור חדש, אני יכול להבין , אבל כשההבדל הוא 200? העדכונים העתידיים, אנדרואיד נקי והמצלמה ה(מעט) טובה יותר, לדעתי שווים את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי מכמה משתמשים של A1 שחווים בעיות בווסטאפ ובפייסבוק כמו משתמשים כמו רדמי נוט 4X. להגיד שהוא נקי ביותר, קשה לי להגיד זה בלב שלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רדמי נוט 4X בערך 9 חודשים, לבן שלי A1 מספר שבועות - בינתיים אפס בעיות.

מה שנכון הוא שבמערכות ההפעלה הסיניות יש לעתים ניתוק של אפליקציות שצריכות חיבור רצוף כמו ואטסאפ, הגדרה נכונה שלוקחת דקה פותרת את הבעיות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שרשור על סמארטפונים עסקינן, אז העלתי היום סקירה קצרה למטען ממש מעולה של חברת גריפין לאייפון . אגב, גריפין לא קיפחה את בעלי האנדרואיד והוציאה אותו מטען בדיוק גם להם, למעוניינים.

החיסרון היחיד שלו זה המחיר היקר ביחס למטענים אחרים בקטגוריה, אבל שווה לדעתי כל אגורה.

אני ממליץ בחום, תהנו:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=Mw0XMXULndc

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ksp מפרסמים את המכשיר ב 1249שח ורושמים הנחה משמעותית בסניף. לפי דבריך ההנחה היא 250 שח.

אם לא KSP אז יש בהייטקזון 4/64 ב999 של יבואן רשמי

Capture.JPG

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטו g5 רגיל מאמזון. סביבות ה 800 שקל כמו שאמרו לפני

או שיאומי רדמי 4x בסביבות ה 500 שקל

אצלנו המעבר הוא לשיומי. ה-G4 play הוא זה שהוחלף ל-A1.

אמזון ארה"ב שולחים לארץ את הMoto g5, יוצא סביבות 800 שקל כולל מיסים עד הבית.

תודה רבה,

ראיתי שהG5 עולה 740 כולל משלוחה.

4X עולה 590 בארץ.

A1 עולה 925 בארץ.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אתם רואים את המחירים האלה ל-A1? בזאפ הדגם של ה-64GB מתחיל ב-780 שקל, ובחנות שכבר קניתי ממנה מכשיר בעבר, הוא עולה 790 שקל (תיקון, הוא עלה, אתמול, 790. היום הוא עולה 830. הזוי).

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...