Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התפרקות ספווילר מרכב (נערכה הכותרת המוזרה והלא עניינית)

RAZ_L
שימו לב! השרשור הזה בן 5307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב !

יש ברשותי סיאט איביזה אף אר 05 סטנדרתית.

לפני כיומיים נסעתי לאילת על כביש 6 , בזמן שהתחלתי להאיץ מעל 100 קמש , שמעתי מאין דפיקות על גג הרכב ואז שחרור של משהו .

חשבתי אולי שזאת האנטנה לא ייחסתי חשיבות מיוחדת אמרתי אולי בגלל הרוח, וכשעצרתי לתדלק גיליתי שהספוילר המקורי שלי פשוט עף מהרוח.

לא האמנתי שברכב כזה שמתיימר באיכות חומרים והרכבה חזקה דבר כזה יכול לקרות , אני חייב לציין שהרכב מקורי לא עבר לעולם תאונה או צביעה של חלק כלשהו.

מישהו נתקל בדבר כזה, אולי שווה לי לפנות לייצרן ?

תודה מראש וסוף שבוע רגוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ייתכן שהכנף עברה ניסיון גניבה ולכן היא נחלשה בחיבוריה אל הרכב?

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי פגעת עם הספויילר בציפור, וזה רופף את החיבורים, והרוח כבר גמרה את הסיפור.

תשתדל לא לפגוע בציפורים בפעם הבאה.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות המהירות.

לא פגעתי בציפור והספוילר לא עבר ניסיון גניבה עשיתי לפני שבועיים בערך פוליש ווקס לרכב ועברתי על הספוילר והוא היה חזק מאוד .

ואיני שוב מציןן זה לא ספוילר בולט או משה זה מה שמגיע במרור עם הרכב.

שוב תודה רבה.!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שהם יקחו אחריות על משהו גיל, הם ידועים בתירוצים שלהם, קל וחומר ברכב שלא באחריות.

והם גם צודקים: איך הם יוכלו לבדוק אם משהו התעסק שם? אולי שעה לפני שהאדון יצא לאילת משהו החליט להרים לו את הספויילר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תעשה בדיקה כזו ..

תבדוק איך הספווילר היה מחובר , אם ברגים לפח ? עם קליפסים פלסטיק ? או עם דבק דו צדצדי ?

אני לא סתם אומר את זה , נתקלתי בהונדה סיוויק 2009 חדשה מהחברה מדגם הבריד , כידוע דגם הברידי בסיוויק מגיע עם מין ספוילרון קטן ואנטנה לעומת הסוויק הרגילה , הופתעתי לגלות שהספויילר על דלת תא המטען הוצמד עם דבק דו צדצדי (אומנם חזק אבל עדיין) , בשלב מסויים הוא התחיל לרקוד . לאחד בדיקה גיליתי שהדגם הזה שמגיע עם ספויילר, הספויילר מחובר עם ברגים לפח תא המטען . אני משער שהרכב הספציפי הזה הגיע לארץ כניראה בטעות בלי הספויילר (תא מטען של סיוויק רגילה בלי חורים) והיבואן דאג להשלים אותו בדרך החאפרית הזו ...

לך תדע אם זה לא אותו סיפור אצלך

פולקסווגן-כי חיים רק פעם אחת !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מאמין שהם יקחו אחריות על משהו גיל, הם ידועים בתירוצים שלהם, קל וחומר ברכב שלא באחריות.

והם גם צודקים: איך הם יוכלו לבדוק אם משהו התעסק שם? אולי שעה לפני שהאדון יצא לאילת משהו החליט להרים לו את הספויילר?

הכל עניין של שירות לקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק עם היבואן.

בזמנו לסנטה פה החדשים שהגיעו, היה גגון מקורי מהחברה, משום מה גם היו עפים ברוח, הגיעו אלינו הרבה לקוחות, חלקם בשוק חלקם בעצבים שברכב החדש שלהם מתחילים לעוף חלקים ברוח :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הספוילר המקורי מודבק או מחובר עם ברגים?

אם מדובר בכשל של הדבקה או בורג שאינם נובעים מנסיון גניבה או חבלה, יש בהחלט מקום לפנות בתלונה ליבואן וגם לייצרן.

הכותרת שלך הבטיחה סיפור מוזר - לא קיימת. אולי לא רצית שהכותרת תהייה "ספוילר" לסיפור :lol:.

בפעם הבאה שיעוף לך הספויילר כתוב פשוט " עף לי הספויילר בזמן נסיעה, סיאט איביזה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...