Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונות של הגולף TDI שלי, קצת באיחור

almog12345
שימו לב! השרשור הזה בן 5905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גולף TDI, שנת 2004 ג'נריישן, 110 כ"ס, 115,000 ק"מ, נקנה לפני 3 חודשים ב 3500 מעל המחירון, גיר טיפטרוניק. כרגע אין שיפורים, בעתיד אולי צ'יפ לשיפור כ"ס ל 130, ובולמי זעזועים.

צריכת דלק: משולב 1:15, בין עירוני 1:17. עירוני 1:13. בנהיגה סבירה עם קיקים מדי פעם.

בתמונה: פנסי HELLA מקוריים שהזמנתי מאי.ביי מחנות בגרמניה, עלו 870 שקל כולל הכל.

dsc01239ya3.jpg

פנים הרכב: GPS MIO520, דיבורית SPIRIT, מערכת PIONEER 6950 עם מגבר, סאב וקומפוננטים.

dsc01231zi6.jpg

4 צמיגי TOYO PROXES4.

dsc01234gw3.jpg

dsc01240rk1.jpg

dsc01242ps0.jpg

dsc01244tl4.jpg

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי מאוד את הצבע !

הרבה יותר יפה מהכסף המשעמם אצלי :)

הרכב נראה במצב מצויין, למרות שהק"מ קצת גבוה לשנתון (אבל בכל זאת - זה דיזל)

לא ידעתי שהרכבים האלה הולכים מעל המחירון.

תתחדש!

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי מאוד את הצבע !

הרבה יותר יפה מהכסף המשעמם אצלי :)

הרכב נראה במצב מצויין, למרות שהק"מ קצת גבוה לשנתון (אבל בכל זאת - זה דיזל)

לא ידעתי שהרכבים האלה הולכים מעל המחירון.

תתחדש!

האמת, אני גם לא ידעתי שהם הולכים מעל המחירון.

אבל למצוא דיזל במצב שאני מצאתי זה סופר נדיר. שהוא לא מונית או רכב לימוד לשעבר או קילומטרז' קרוב ל 250,000.

גם בבדיקה הרכב יצא נקי.

אני לא מצטער לרגע ששילמתי מעל המחירון, במיוחד שהאוטו במצב כזה (הוא השאיר לי גם את המערכת הבומבסטית שהוא התקין), והכי חשוב שקניתי מבן אדם פרטי יד ראשונה (איזה קצין בחיל אויר נחמד מאוד), ולא מסוחר במגרש (ימ"ש).

GOLF TDI

תמונות של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית טוב :-)

חבל שהיא לא ידנית :|

הממ.. שמע נסעתי על הגולף הידנית של חבר (מנוע 2000 בנזין), זה נחמד.

אבל שונה, אני נוסע לרוב ביןעירוני, ואני נהנה מהאוטומט (לא ממש משתמש בטיפטרוניק, רק בשביל פוזה).

מבחינת האצה, הרכב טיל, בגלל הטורבו, ככה שאני לא צריך להוריד הילוך כדי להרביץ מהירות.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה של הגולף שמבפנים היא נראית יותר גרוע מסובארו לאונה....לא יכלו להשקיע קצת בפנים?!!

קשקשן ברמות על....

אלמוג, אשמח לקבל לינק למוכר של הבקליות, אני מעוניין לקנות כאלה גם ולא רציתי להתפשר על כאלה שהן לא של HELLA.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה של הגולף שמבפנים היא נראית יותר גרוע מסובארו לאונה....לא יכלו להשקיע קצת בפנים?!!

אם אתה מדבר ככה, אני בטוח ב 100% שמעולם לא ישבת בגולף, או בכל רכב גרמני אחר מעולם.

איכות החומרים, ההרכבה, והעיצוב, מתעלה פי כמה על כל רכב יפני (בחרת להשוות דווקא לסובארו?).

אייל: את המשלוח מאי.ביי ביצעתי לניו יורק, שאחי גר שם, והוא הביא לי אותם לארץ שהוא בא לבקר, שם אותם במזוודה ולא בדקו אותו.

בכל אופן, מהבחור הזה רכשתי את המוצר (זו חנות בגרמניה)

הוא מבצע משלוח לארץ, אבל אין לי מושג לגבי המכס (זה מעל 200$ כולל משלוח אז צפה לבעיות).

בנוסף, תסתכל על המודעה הבאה, הוא מעוניין להחליף את הבקליות השחורות שלו על הבקליות של הג'נריישן ללא תשלום. (צריך לבדוק אם אלו בקליות של HELLA, קשה לי לזהות לפי התמונה אבל הם מאוד דומות).

בנוסף, תבדוק באי.ביי את הבקליות עם הלדים, הם גם יפים.

בנוסף, שמעתי שגל-אור (היבואנים של הפנסים), חזרו לשווק את השחורים בארץ, אז תרים אליהם טלפון.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...