Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעלומה בסובארו לגאסי!

shay5119
שימו לב! השרשור הזה בן 7361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר בסובארו לגאסי מודל 90 1600 אוטומט (דגם DL אם זה חשוב למישהו).

הבעיה היא זו: מדי פעם, באופן אקראי לחלוטין, מתרחשת התופעה הבאה:

הרכב מתחיל לזחול, זה יכול לקרות בתחילת נסיעה ואז אני לוחץ על דוושת הגז אפילו עד הסוף והרכב מסרב לשתף פעולה, זה יכול לקרות במהלך נסיעה ואז הרכב מאט בפתאומיות עד למהירות של זחילה ממש ומסרב להאיץ. התופעה אינה מתרחשת בקביעות כלומר יכולים להיות ימים שזה לא קורה כלל ופתאום באמצע נסיעה ללא התראה מוקדמת זה קורה.

ניסיתי למצוא גורם משותף לכל או רוב הסיטואציות שבהן זה קורה אך לא מצאתי, זה פשוט קורה באקראי.

ניגשתי למכונאים, חלקם טענו שאולי מדובר בפלגים והסתבר שלא כך, חלקם טענו שאולי מדובר במשאבת הדלק חלקם טענו שהבעיה בגיר.

עד עתה הוצאתי 400 ש"ח על נסיונות התיקון שעלו בתוהו וממש אין לי חשק לזרוק עוד כסף על נסיונות שכאלו.

האם למישהו מכם, ובמיוחד אנשי המקצוע, יש מושג מה יכולה להיות הבעיה? אולי למקד אותי יותר לסיבה האפשרית. :(:(:(

תודה מראש למשיבים...

דייהטסו שרייד 1300 מודל 93 , ידני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי שיפוץ קרבורטור (ואולי גם החלפת פילטר דלק) יחוללו פלאים

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוצע טיפול 10000 (שכלל כמובן גם החלפת פילטרים) והבעיה לא ניפתרה.

לגבי קרבורטור זו סברה שהועלתה אך כמו שציינתי אין לי חשק להמשיך ולזרוק כסף סתם...אז אשמח לקבל כמה שיותר תגובות ודיעות על מנת למקד את הבעיה והפתרון לה!

דייהטסו שרייד 1300 מודל 93 , ידני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוצע טיפול 10000 (שכלל כמובן גם החלפת פילטרים) והבעיה לא ניפתרה.

לגבי קרבורטור זו סברה שהועלתה אך כמו שציינתי אין לי חשק להמשיך ולזרוק כסף סתם...אז אשמח לקבל כמה שיותר תגובות ודיעות על מנת למקד את הבעיה והפתרון לה!

אין פתרון חד משמעי (ז"א יש, רק שצריך למצוא אותו). זו יכולה להיות בעית הצתה (איבוד ניצוץ) ו/או בעיה במערכת דלק.

כמו כן הוזכרה כאן כבר בעבר תופעה של בלאי בגיר שיכולה לגרום לכך - אבל מתחילים קודם כל מהדברים הקטנים והשכיחים (כמו קרבורטור והצתה) לפני שממשיכים הלאה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

לבדוק את האגזוז!!! בסובארו לגאסי מחלה ידועה.

הדלתא של מערכת הפליטה אוהבת להסתם ובסוף הרכב לא יניע כלל.

אני מכיר שני מיקרים לפחות שמוסכים אכלו חרא מבעיה דומה, במוסך אחד החליפו מנוע ולא פתרו את הבעיה, בסוף הסתבר שהאגזוז סתום.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עדיין לא החלפת משאבת דלק, אני ממליץ לך להחליף ולראות אם זה מסתדר (לא חייב חדשה אפשר לקחת מפירוק ) לי בכל מקרה זה עזר .

אם לא עשית כבר הרבה זמן ניקוי קרבורטור, אז זה מומלץ ביותר בערך כל שנה לעשות ניקוי. לפעמים לכלוך קטן יכול לשגע את הרכב וקשה לדעת מה הבעיה.

אחרי שתסדר את שני אלו ניתן יהיה לדעת אם לגשת למשהו אחר ( אין מה לעשות זה לפעמים קטע של ניחושים ).

ד"א בכל מקרה תיגש למכון קרבורטורים אמין ורציני באזור שלך יכול להיות שהם ימצאו לך את הבעיה .

אני מכיר מישהו אמין ותותח באשדוד אני אישית עשיתי אצלו שיפוץ קרבורטור אבל נראה לי קצת רחוק בשבילך , בכל מקרה אם תרצה את השם של המקום תדבר איתי בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...