Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה עם נעל מסויימת היא קטסטרופה,ועם אחרת היא מהנה...

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 5596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

האם האבחנה שלי נכונה? עם נעל של דיאדורה (הלבנות, למי שמכיר, מדגם CLASSIC) אני לא מצליח לשלוט בקלאץ' (הסוליה שטוחה ודקה) ועם נעל של ניו באלאנס, עם מדרס וסוליה עבה (ונוחה) אני שולט בקלאץ' ועושה מה שצריך, ללא מאמץ. האם זה פסיכולוגי, או שמא זה ריאלי?

רועי.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום!

האם האבחנה שלי נכונה? עם נעל של דיאדורה (הלבנות, למי שמכיר, מדגם CLASSIC) אני לא מצליח לשלוט בקלאץ' (הסוליה שטוחה ודקה) ועם נעל של ניו באלאנס, עם מדרס וסוליה עבה (ונוחה) אני שולט בקלאץ' ועושה מה שצריך, ללא מאמץ. האם זה פסיכולוגי, או שמא זה ריאלי?

רועי.

תקשיב אתה כבר ענית לעצמך בשאלה עצמה

אולי בגלל הסוליה שטוחה והדקה (ואולי גם חלקה) מחליקה לך הרגל מהקלאץ ואתה לא מצליח לשלוט בו כמו שצריך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרה מכך, הרי יש נעלים שמשמות כנעלי נהיגה בלבד, כידוע לכולנו.

לא הבנתי את מטרת השרשור,

הרי נוחות היא דבר שמשתנה מאחד לשני, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שכל מי שקונה PAGANI מקבל נעליים JR TODDS בצבע הרכב, שסוליה שלהן מותאמת לחירור בדוושות כדי שנעליים לא יחליקו.

דווקא הסוליות שם די דקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצליח לשלוט בקלאץ-אל תנהג בנעליים האלה. אבל מנסיון כשתצבור מעט נסיון וותק בתפעול ונהיגה תוכל לנהוג כמעט עם כל נעל .גם יחף(לא מומלץ ונראה לי גם לא חוקי וגם עם נעלי הרים כבדות). כמובן שעדיין יש נעליים נוחות יותר ופחות לנהיגה.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהכל בראש

אני נהג חדש וטרי, חצי שנה על הכביש

אני נוהג על בסיס קבוע עם אדידס, מאד נוחות לנהיגה, מדי פעם לפני ריצה נוהג עם נייק של ריצה דקיקות כאלה טיפה יותר רגישות עם הקלאץ, אבל גם יחף אני נוהג המון כשאני נוהג לים או לבריכה.

מתרגלים בדיוק אחרי שתי דקות של נסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי בצבא הייתי נוהג על רכב ידני (יש לציין עם דוושות קטנות) אז הייתי נוהג עם נעלי צבא שהם מאוד מגושמות ומאוד מעצבן לנהוג איתם.

ביום יום כשאני נוהג אני לרוב לא צריך כ"כ את ה"נעל האולטימטיבית" לנהיגה, אבל כן בסופ"שים כשיוצאים לנהיגות אז יש נעליי נהיגה שקניתי בזמנו של ספארקו שעלו איזה 250 ש"ח והם בהחלט הרבה יותר נוחות מכל שאר הנעליים שלי.

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי, נעלי נהיגה זה אחד האביזרים החשובים ביותר לנהיגה שהיא מעבר לבין רמזור לרמזור.

כשמתחילים בגז ביניים (תוך הורדת הילוכים) ובלימה ברגל שמאל, אין מה להשוות!

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי משום מה מאוד נוח לנהוג עם נעלי אלגנט ברכב, אני מרגיש את הדוושות יותר טוב ומרגיש יותר מה הולך עם הרגליים

לעומת זאת כשאני עולה בכפכפים אני ישר מוריד אותם בסיום הנסיעה לובש אותם

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהגתי עם נעליים צבאיות, על ידני, יש לציין -> חוויה.

בכל מקרה, אתה תגלה שיש סוליות שמתפקדות כ"סופגות" זעזועים/סוליות גבוהות/נמוכות מדי, ולנסות לשלב קלאצ' עם קרוקס לדוגמא, לא יאפשר לך לשלב נכון, במידה ואתה לא מכיר את הרכב.

----

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב כשהסוליה עבה וקשה יותר, השליטה טובה יותר, כי הנעל לא "מתקפלת". הקלאץ' די קשה, וצריך ללחות עליו חזק, ואם אני לא לוחץ עליו עם העצם שמתחת לאצבעות, עם נעל של דיאדורה שהזכרתי, הוא לא נלחץ. אבל עם ה-NB הוא נלחץ רק עם האצבעות...

למה אני מדבר על אצבעות?:oops:

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה בדיוק ההפך

נעל עם סוליה עבה היא פחות נוחה לנהיגה כי מאבדים את הרגישות ברגל (לדוגמא נעל NB שיש לי, נעל צבאית) ונעליים דקות ואוחזות הם שיהיו נוחות לנהיגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...