Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

***סכנה***: דלק מהול בתחנת "פז" בתל-אביב ! שימו לב !!!

איציק נ.
שימו לב! השרשור הזה בן 5742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני וקולגה נתקלנו בימים האחרונים במקרים בהם נשרפו\התפוררו משאבות דלק ברכבים מסויימים (רכבי בנזין מודרניים). אצלי אישית היה מקרה אחד ואצל הקולגה היו עוד מספר מקרים כאלה.

המשותף לכל הרכבים: תידלוק באותה תחנה דלק "פז" בתל-אביב !

תחילת המקרה מדברת על תידלוק הרכבים מאיזור אמצע שבוע שעבר (למיטב הערכתי הלא מקצועית: איזור יום רביעי חמישי).

בעקבות המקרים הנ"ל אני והקולגה מצאנו, לדעתנו הלא מקצועית, שריח הנוזל שהיה במיכל הדלק הוא ריח המזכיר מדלל צבע (כמו טינר\ספירט) וצבעו נוטה לחום דבש. לא בנזין ולא בטיח.

בכל המכוניות המדוברות המשאבת דלק "נתפסת" ונשרף הנתיך המגן על קו הזנת המתח.

בכל המקרים נדרשנו לבצע שטיפה למיכל הדלק והחלפת משאבת הדלק (וכמובן החלפת הנתיך השרוף).

במידה ונתקלתם במקרה זהה, אודה לכם אם תשתפו אותי או את חברי הפורום (באמצעות שירשור להודעה זו) במקרה !

כולי תקווה שנאתר את מירב הנפגעים במקרה ונסייע לכולם לקבל את כספם בחזרה. להערכתנו מדובר בעשרות, אם לא מאות, מכוניות שנפגעו מהעניין.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בצפון העיר או דרום? בתוך תל אביב או בפריפריה? תן רמז לפחות.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תחלוק איתנו את מיקום התחנה, במקום לחכות שעוד אנשים יפעעו מהעניין?

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתדלק בנתיים בפז בתל אביב. זה הכל. חסרות תחנות אחרות ?

קודם שהאנשים שנפגעו יקבלו את כספם חזרה, ואח"כ אפשר ליצור פאניקה המונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם ליצור סתם פאניקה, המטרה היא לחבר בין האנשים שנפגעו מהעניין ולטפל בנושא במהירות וביעילות.

להערכתי האישית מדובר בתקלה טכנית, לא מדובר בדלק מהול במים אלא בחומר שקצת רחוק מלהזכיר דלק. אני אישית מתדלק ב"פז" וגם ב"דור-אלון" ו"סונול" ללא חשש. אני גם מאמין שתחנה בסדר גודל שכזה לא תתעסק ותלכלך את השם שלה והמוניטין עם חומר שלא מזכיר בכלל דלק. מיילא מים, אבל זה ?! אין סיכוי.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה במקרה התחנה של איפה שהאיצטדיון רמת-גן?

שאני בא מת"א ואז פונה שמאלה וזה בצד השני?

תחנה פינתית כזאת.

מילאתי שם פעם אחת, עשה לי בעיה חודש ברכב.

דלק מהול שם בוודאות,זהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתף אותנו בבקשה באיזו תחנה מדובר, אחרת שרשור זה כלל לא מועיל לטובת חברי הפורום, תודה.
אין טעם ליצור סתם פאניקה, המטרה היא לחבר בין האנשים שנפגעו מהעניין ולטפל בנושא במהירות וביעילות.
מה בדיוק לא מובן?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהכותרת השלווה והמרגיעה, שכולה משדרת שליטה וקור רוח, לא משאירה מקום לכל סוג של פאניקה. (ולמי שפספס - ***סכנה***: דלק מהול בתחנת "פז" בתל-אביב ! שימו לב !!)

מאחר וכך כבר נעשה, היה מוטב לציין את שם התחנה. כך לא ידאגו כולם, אלא רק מי שתדלק בזו הספציפית - זה היה גם יעיל יותר לצרכי אבחון.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט מתוך הכתבה

"עמרם אזולאי, סגן ראש מינהל הדלק במשרד התשתיות, אמר כי "תופעת מהילת הדלק ידועה ומוכרת. היא צפויה להיפתר לאחר שיונהג בקרוב בכל מכליות הדלק פקק אלקטרוני שימנע מנהגים לפתוח את המכלית עד הגעתה לתחנת הדלק".

לפי דעתי יש את הפקק הזה במכליות,שעבדתי בתחנת דלק יש מן GPS על המיכלית שמראה על מצבה בכל

רגע נתון,לאן היא נוסעת ,איפה היא עצרה לפרוק דלק,איזה תאים הנהג פתח כדי לפרוק דלק וכמה ליטרים הוא פרק

אז אני לא מבין על הנהג לא היה פיקוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק לא מובן?

מה שבדיוק לא מובן זה מדוע פותחים שרשור על מהילת דלק בתחנה מבלי לציין את שמה ולהזהיר את כולם.

להזכירך, המטרה היא למנוע מאנשים נוספים להפגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...