Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מצלמת רוורס וחיישני רוורס+מסך זה אותו הדבר? (כ"ע)

גאגו
שימו לב! השרשור הזה בן 5784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז לפני כשבוע הזמנתי את הסובארו B3 הכי פשוטה (1.5) מהסוכנות והיא אמורה להגיע בשבוע הבא. לפני מספר ימים נחשפתי בפעם הראשונה למצלמת רוורס באותו של חבר וישר התקשרתי לסובארו וביקשתי להוסיף את זה גם לרכב שלי, הייתה אי הבנה קטנה ביני ובין הבחור שענה לי אבל בסופו של דבר הצלחתי לבצע הזמנה. לאחר יומיים הוא חזר אליי ואמר שמה שהזמנתי זה בעצם חיישני רוורס+מסך. מהזה בעצם אומר, מה אני מקבל? המחיר של זה הוא 1300 שקל למרות שקיבלתי הנחה. כמה עולה מצלמת רוורס לסובארו בי3 דרך החברה? תודה רבה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמת רוורס היא פשוט מצלמה שנדלקת כשמשלבים לרוורס ואתה רואה דרכה מה שקורה מאחורה.

חיישנים תפקידם להתריע כשאתה מתקרב למשהו, ובמסך שלהם אתה רק רואה מה המרחק שיש בינך לבין מה שמאחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שלא ניתן להוסיף מצלמת רוורס ללא מסך מתאים. בזמנו שביררתי, עלות המצלמה עצמה לא היתה יקרה במיוחד (נראה לי פחות אפילו מהחיישן רוורס) פשוט המסך שם שמגיע עם מערכת הניווט הוא זה שמעלה את המחיר.

עדיף לך לבדוק אם הבחור שדיברת איתו בסובארו, למרות שעפ"י המחיר נראה לי שזה יותר מתאים לתמחורים המקובלים אצל היבואנים לחיישן רוורס רגיל (יכול להיות שהמסך שהם מתכוונים מתייחס למסך שרושם את המרחק לעצם הקרובה).

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, זה מה שתיארתי.

למישהו יודע מה העלות של מצלמת רוורס + המסך אצל סובארו או יכול לתת לי קנה מידה לפי חברה אחרת? ראיתי באינטרנט מצלמה + מסך ב1300 דרך גורם חיצוני, האם הייתם ממליצים לעשות מהלך כזה או שיש בזה סיכון מסויים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע קיבלנו פאסאט חדשה

התקנו לה מצלמת רוורס

חשבתי מצלמה שמצלמת מאחורה וזה

שנסעתי באוטו בפעם הראשונה רציתי ליראות מזה העברתי לרוורס

ופשוט תמונה של אוטו שמראה את המרחק שיש לך מהאוטו או מה שמאחורך

ועזוב שכבר אחרי יומיים זה לא פועל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע קיבלנו פאסאט חדשה

התקנו לה מצלמת רוורס

חשבתי מצלמה שמצלמת מאחורה וזה

שנסעתי באוטו בפעם הראשונה רציתי ליראות מזה העברתי לרוורס

ופשוט תמונה של אוטו שמראה את המרחק שיש לך מהאוטו או מה שמאחורך

ועזוב שכבר אחרי יומיים זה לא פועל

אתה מדבר על מוצר בסגנון הזה http://www.pompa.co.il/Product.asp?Pid=RSM180&Cat2Cat1ID=109&Cat2ID=552&aff=Zap&lang=HE ?

יש למישהו אולי המלצה למוצר טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גאגו, המצלמה בלינק שאתה נתת מציגה תמונה אמיתית של מאחורי הרכב.

מה שbar מתייחס אליה זאת מערכת יותר פשוטה שלא מציגה תמונה אחורית אלה ציור של הרכב ומרחק (בערך) מהרכב שמאחורה.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...