Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידודים תוספות והבהרות לגבי כללי הפורום - חובה לקרוא בטרם כתיבת הודעה!

Ofer Dotan
שימו לב! השרשור הזה בן 3635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שימו לב . ברצוני לחדד מספר דברים לגבי הכתיבה בפורום וכמובן שאין שינוי בכל הכללים הרגילים והידועים ועל כולנו להכיר אותם . בכל מקרה כמה דברים שאני רוצה להדגיש ולחדד ומבקש (דורש) מכולנו לשמור עליהם.

* כותרות -

קודם כל, חשוב לקרוא את השרשור הזה מפי דני.

מעבר לכך יחסית המצב בסדר, מבקש להמשיך כך.

המצב בפורום מכירה אודיו - על הפנים. כתבתי שם בצורה מפורשת , כותרת תכלול את סוג הציוד ולא שום דבר אחר. אם יש רשימה ארוכה של ציוד לכתוב כותרת ארוכה . כמה שיותר מידע נגיש ומועיל בכותרת ולא תיאורים שונים שמקומם בתוכן ההודעה.

אין לרשום כותרות הכוללות את הסימן הזה: | . הודעות המתחילות ב "עזרה|", "שאלה|" ימחקו ללא שום הסבר!

* שגיאות כתיב -

ברור לי שלא כולנו שולטים בשפה באותה צורה. ואני לא הולך לעשות לאף אחד פה מבחנים בלשון והבעה. חלק מאיתנו לא דוברים עברית ברמת שפת אם וחלק מאיתנו סתם דיסלקטים (אני לדוגמא). למרות ובגלל כל הדברים האלו אני מבקש ודורש מכולם לעשות את המקסימום על מנת לכתוב עם מינימום שגיאות. אני לא דורש מכולם לשבת עם מילון על כל הודעה , אבל אני בהחלט דורש להשקיע על מנת לצמצם טעויות. אני אישית טועה כמעט בכל הודעה שאני כותב ותמיד משתמש באופציה של תצוגה לפני שאני שולח הודעה , מתקן טעויות ואז שולח. מצפה ממכם לעשות זאת . קצת השקעה מצד כל אחד מאיתנו וכולנו נרוויח.

* סימני פיסוק\קריאה\שאלה צבעים הדגשות וכו -

אין שום צורך לכתוב 4 סימני שאלה 5 סימני קריאה ו 17 אייקונים של גרביל סורינמי מופתע על כל הודעה תמוהה. נא לכתוב בצורה מסודרת וענינית. אין להדגיש הודעות שלמות ואו לכתוב אותם בצבע ופונט שונה מהרגיל. אם יש משהו להדגיש מצוין. לא יותר מזה.

* ציטוטים -

עקב אכילס :wink:

המון ציטוטים מיותרים ומרגיזים . פשוט להפסיק. אין מה להגיד בעניין .

מעבר לכך , אני מבקש להימנע מלצטט הודעה ואז להגיב בתוכה. אני לא אוסר על כך אבל בהחלט דורש ומבקש לצמצם בכך. אם צריך אפשר כמובן לצטט שורה מסויימת מתוך ההודעה ולהגיב עליה. ברגע שמגיבים בציטוט על ההודעה בצבע אחד ואחרי זה מגיבים לתגובה בתוך הציטוט בצבע אחר וכן הלאה .. זה נראה כמו קומיקס. לא לעניין .

* כבוד הדדי -

בהמשך למה שכתבתי כאן בהחלט יש שיפור ומגיע לכם מילה טובה. אבל צריך להמשיך להתנהג כך ולשמור על דיון עניני ולהשתדל לתת הסברים לדעות שיש לנו. לשמוע דעות זה טוב אבל הרבה יותר טוב לדעת מה גורם לדעות האלו.

ומעל הכל יש לכבד אחד את השני.

מקצועיות והוגנות בכתיבת הודעות -

כתוב גם בכללי הפורום . אם אתה לא יודע משהו מסוים . אל תענה לאנשים בנוגע לכך.

אם אתה חושב שאתה יודע את התשובה - ציין זאת במפורש.

אם שמעת ממישהו על הסוגיה , ציין שזה מידע לא מבוסס ומדובר בשמועה .

הודעות שלא יעמדו במגמה הזו ימחקו ומשתמש יקבל התראה על יעוץ לא מבוסס.

* טיפול בנושאים שדורשים טיפול -

לא הכל אנחנו המנהלים רואים ורואים בזמן. במידה ונתקלתם בהודעה שהיא לא במקום , או בצורך של אחד המנהלים להתערבות כל שהיא עשו זאת בהודעה פרטית ואנחנו כבר נטפל בזה בהקדם.

הקפצה של הודעות - אם לא עבר 24 שעות אין להקפיץ שרשור. אם יש לכם כמה דברים לכתוב יש לעשות זאת בהודעה אחת ולא בכמה הודעות עוקבות . אם אתם רוצים להוסיף משהו להודעה שלכם יש להשתמש באופצית העריכה שקיימת בזמן הסמוך לכתיבת ההודעה המקורית.

אם כבר יש לכם שרשור שעוסק בנושא מסוים אין לפתוח אחד נוסף באותו העניין.

קחו לתשומת לבכם. זה לטובת כולנו.

המשך גלישה מהנה ופורה.

** הודעות מתסיסות - כל מי שכותב הודעה שעיקרה להתסיס להקניט או לעקוץ ללא ביסוס טכני עניני יכנס למעקב ללא שום התלבטות היסוס או התראה נוספת **

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

לחברי פורום אודיו שלום רב.

בתקופה האחרונה פורום אודיו הפך לפורום בעייתי, הן בפן המקצועי והן בפן החברתי. מפורום בעל הילה וקהילה תוססת חברתית הפורום הפך לשדה קרב ומרחץ דמים בלתי נפסק. מפורום בעל ידע ואנשים שתורמים ומעשירים את תכניו לא נשאר כמעט זכר.

בהנהלת Carsforum נעשו לאחרונה דיונים באשר לאופן התנהלותו של פורום אודיו והמשך דרכו. במקום לסגור את השאלטר על פורום אודיו החלטנו לתת לו צ'אנס. החל מהיום תחול אג'נדה חדשה בפורום אודיו. אנא קראו את ושימו לב לדברים הרשומים מטה, אנחנו לא נחרוג ולא נעגל פינות.

א. החל מהיום תהיה הקפדה יתרה על עמידה בכללי הפורום. כותרות תקניות, ציטוט ההודעה שמעל, "חחחחחחחחחחח" ו"אחי" למיניהם ומחסור \ עודף שימוש בסימני פיסוק. מי שמעוניין לקחת חלק בקהילה ראוי יהיה שיקפיד על האופן בו דבריו נרשמים. לכל הודעה יש מאות ואף אלפי צפיות ומעצם היות Carsforum פורום הרכב הגדול והמוביל בארץ אנחנו לא ניתן יד לזלזול בשפה ובכבוד הגולשים. כחלק מהגברת האכיפה לכל המנהלים של Carsforum ניתנה הרשאה לבצע פעילויות ניהול בפורום, שימו לב.

ב. כל הודעה שתכלול התגרות \ העלבה \ ירידה \ עקיצה \ רמיזה לגבי חבר פורום תזכה במעקב אוטומטית. אתם מתבקשים לשמור על הפן המקצועי של הדברים ולא לרדת לפן האישי. יש לכם בעייה עם מישהו? תיבת ההודעות הפרטיות שלכם ושל המנהלים עומדת לרשותכם.

-בוטל- כיום מתקיימים מפגשים תחת גג פורום אודיו יחד עם זאת - שימו לב לכתוב מטה שכן, מצב זה עלול לחזור.

ג. לא יתקיימו יותר מפגשים תחת חסות הפורום. עד שלאנשים לא יהיה כבוד מינימלי אחד כלפי השני ועד שהקהילה לא תתעצב מחדש הנהלת הפורום לא תאשר כל פרסום מפגש או סיכום מפגש. מי שמעוניין להרים מפגש מתבקש לעשות זאת דרך פלטפורמות אחרות, לא כאן.

בנוסף, חמישה חברי פורום נחסמו היום לצמיתות. זה לא המקום לפרט למה, אבל אותם חברי פורום יודעים את הסיבה.

לסיכום, הנהלת Carsforum תעשה מאמץ על מנת להחזיר את הפורום למסלולו. אנו מבקשים בכל לשון של בקשה: אנא שתפו איתנו פעולה. הצלחת הפורום תלוייה בראש ובראשונה בכל אחד ואחד מכם.

תודה על ההבנה ובתקווה לשיתוף פעולה פורה,

הנהלת Carsforum.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

חוקי פורום אודיו – עדכונים וחידודים לשנת 2014

כידוע לכם, לאחרונה פרשתי מכתיבה בפורום אודיו בהרמת ידיים כאות ייאוש.

החלטתי לנסות פעם נוספת, להרים ולשקם את פורום אודיו מהתחתית אליה הגיע, רגע לפני פרישה.

בכדי לעשות זאת ביקשתי מהנהלת הפורום להעניק לי סמכויות ניהול ולשמחתי הרבה, נענו בחיוב.

לפני שאמנה את הדגשים החשובים בעבורי כמנהל פורום וכחבר פורום רק אומר זאת.

הפורום הוא לא שלי, הוא לא שלכם. הוא של כולנו!

בכדי להרים את הרמה הבין אישית, המקצועית ובכדי לשקם את הפורום תידרש עבודה רבה גם מצד ההנהלה אך גם מצד חברי הפורום אשר מצאו בו בית מזה שנים.

אני אמנם מנהל כרגע אבל אין ביכולתי לעשות דבר אם לא תשתפו עימי פעולה ותעזרו לי בכדי לפעול יחד להשיג מטרה נעלה זו!

לכן, כעת, ברצוני למנות את הדגשים והפעולות אשר ינקטו כאן בעתיד הקרוב לבוא הלאה:

תקשורת בין אישית – הפורם הינו גוף הפועל על גבי רשת האינטרנט, משמע, רובו המוחץ של השהות בפורום הינה מאחורי מקלדת ועכבר. במקרה שכזה לא ניתן לבטא רגשות או להביע עמדה בצורה מובנת ונכונה במקרים רבים ולכן –

גידופי פה וקללות, עלבונות, כתיבה בוטה באופן גורף, איומים, חדירה לכיס, חדירה לחיים האישיים, התנשאות או זלזול וכל ערך שלילי אחר ילוו באופן מיידי במעבר למעקב, אזהרה נוספת משמעה חסימה.

הודעות כאלו יערכו או ימחקו.

הערה\הארה:

מנהלי הפורום כאן גם בכדי לשמור על הסדר הטוב, במידה והסדר הטוב מופר נא לפנות אלינו לגבי אותו חבר פורום אשר חצה את גבולות הטעם הטוב והנושא יטופל.

דגש לגבי המלצות על בעלי מקצוע וציוד – אני רואה בזה אבסורד מוחלט, כי לא ניתן בפורום אודיו להמליץ על בעלי מקצוע אשר מגיעים מהתחום.

אי לכך ובהתאם לזאת יוסר האיסור הנ"ל יחד עם זאת אופן ההמלצה על בעלי מקצוע יוגבל למינימום האפשרי.

ברצוני להשאיר כתזכורת – ככתובת אש – את הקישור המכיל בתוכו את ההודעות לאמור בנוגע לאיסור המלצות ואות אזהרה לגבי קידום אינטרסים בוטה ושגוי ע"י ניצול מנגנון ההודעות הפרטיות:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?311220-***-%D7%90%D7%99%D7%A1%D7%95%D7%A8-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%A6%D7%95%D7%AA-%D7%A2%D7%9C-%D7%91%D7%A2%D7%9C%D7%99-%D7%9E%D7%A7%D7%A6%D7%95%D7%A2-%28%D7%9E%D7%AA%D7%A7%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%97%D7%A0%D7%95%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%94%29-%D7%91%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9D-%D7%90%D7%95%D7%93%D7%99%D7%95-***

במקום "המלצה" אשר תהיה אסורה, יהיה מותר למסור פרטי התקשרות ולציין כי מדובר בבעל מקצוע מומלץ – דבר מעבר לכך לא יותר. אין יותר "יקרן" אין יותר "חאפר" אין יותר "אלוהי" ואין יותר "אגדי" – תמסרו את הפרטים כפי שתיכף יורחב מטה ובהצלחה למבקש המידע.

אין לחוות דעה אישית על בעל המקצוע.

זו חובתו האישית של חבר הפורום אשר יופנה אל בעל מקצוע כזה או אחר לבחון את הכדאיות האישית והכלכלית שלו לשכור את שירותיו של בעל המקצוע\לרכוש ממנו ציוד.

על גבי הפורום יפתח שרשור בדביק אשר בו תהיה רשימה מוסדרת של בעלי מקצוע מומלצים שם יפורטו דרכי התקשרות עם בעל המקצוע ותיאור קצר על מרכולתו ופועלו ותו לא. המטרה היא ליצור כבוד הדדי ובסופו של דבר ליצור קרקע פוריה בתחום האודיו לרכב.

לבינתיים ניתן להמליץ על בעלי מקצוע באופן הבא:

שם העסק

מספר טלפון

כתובת דואר אלקטרוני

תחום התמחות, אם יבואן של מותג כזה או אחר ניתן לציין זאת.

דבר מעבר לכך!

אין להמליץ על בעל מקצוע אשר לא נמצא ברשימה בדביק! (לכאשר הרשימה תתפרסם)

בעלי מקצוע אשר רוצים להצטרף לרשימה זו – נא לפנות אליי בהודעה פרטית ישירות.

חבר פורום אשר ירצה להמליץ על בעל מקצוע יפנה אל אותו השרשור את חבר הפורום השואל להמלצה ויציין מתוך הרשימה את בעל המקצוע הנבחר ומילה אחת מעבר לכך תימחק, תוסר.

**השוואה בין בעלי מקצוע אסורה בהחלט – האחריות היא על מקבל ההמלצה לבדוק את התאמת בעל המקצוע לצרכיו האישיים.

**בעלי מקצוע יורשו להעלות עבודות מיוחדות שלהם בכדי להעלות את רמת הפורום אך ביקורת כלפי עבודתם תינתן בצורה עניינית, מבוקרת ובסופו של דבר תיערך ותתומצת ע"י רכזי תחום נבחרים (יורחב בהמשך) או ע"י מנהל הפורום והשרשור ינעל!

המטרה היא להגיע לנקודת מוצא בה לא ניתן לפגוע בבעלי המקצוע של הפורום, האחריות על בחירת בעל המקצוע לא תהיה תלויה בפורום או בחבריו ובסופו של דבר להגן בכך על בעלי המקצוע של הפורום ועל חברי הפורום אחד מפני השני ואחד בפני עצמו.

**דין ודברים בין בעל המקצוע לבין דורש העבודה יתבצעו באופן פרטי ללא כל התערבות חיצונית על גבי הפורום הפומבי. אין זה מעניינם של חברי הפורום להתערב או להיות מעורבים בדין ובדברים בין הלקוח לבין בעל המקצוע.

משמעות הדבר היא כי במידה ולקוח יעלה שרשור על התקנה שבוצעה ברכבו – תינתן חוות דעת עניינית לגבי איכות ההתקנה ורמת העבודה אך בשום פנים ואופן לא יינתנו עצות בעלות תוכן משפטי או תוכן מכווין כלשהוא לגבי ההתנהלות מול בעל המקצוע.

השוואת ציוד – השוואת הציוד תתבצע בצורה עניינית, מקצועית ותתייחס לציוד בעיקר ברמה הטכנית\מדעית ובנוסף לכך יתאפשר לתת תיאור קצר במידה ומעורב בעניין "אופי" או "גוון" צליל.

אין יותר השוואות נוסח "מגבר טוב יותר" רק בגלל שם המותג, אין יותר השוואות מהאופי הזה יותר כלל, ההשוואות יתבצעו בצורה טכנית, המידע יימסר לזה המבקש אותו וההחלטה תהיה על מבקש המידע.

השוואת הציוד תיערך על ידי רכז נבחר (יורחב בהמשך) או ע"י מנהל הפורום ולאחר מכן נעילה!

מפגשי אודיו לרכב – ריכוז מפגשי פורום יוחזרו להיות תחת חסות הפורום אך הם ינוהלו על ידי אחראי\רכזי מפגשים אשר יהיו אחראים על הקמתם, ארגונם תוך כדי הקפדה על חוקי הפורום אשר יקבעו. לא דבר מעבר לכך כולל נושאי בטיחות, התנהגות אישית.

רכזי המפגשים יארגנו את לוחות הזמנים, רשימת ציוד חובה, בחירת מיקומים הולמים למפגש ובסופו של דבר את סיכומם.

כל פעילות הקשורה למפגשים ומתנהלת מחוץ לתחומי פורום אודיו – איננה תחת אחריות הפורום.

***מקרה אלימות אחד בודד בלו אחד המפגשים, כל המפגשים יבוטלו מיידית.***

בהמשך יורחבו בשרשור נפרד אשר גם כן ייושם בדביק כלל חוקי ההמלצות, השוואות והמפגשים. אנא גלו סבלנות היות וידרש ממני זמן לכתוב אותם בימים הקרובים.

חברי פורום יקרים,

מטרת החוקים והדגשים מעלה הינה לשמר את הפורום ענייני, מעשי, נכון.

הציפיות ממני כמנהל הן בוודאי גדולות אך הסיכוי בו אוכל לעמוד במשימה כזו בעצמי הינה מעבר לאפסית ולכן אזדקק לעזרתכם הרבה במינוי רכזי מפגשים – שניים לפחות לכל אזור בכדי שניתן יהיה לדאוג כי תמיד יהיה רכז מפגש זמין לארגן, לנהל ובסופו של דבר לאפשר לכם להיפגש תחת גג של בית אותו כולנו אוהבים ומעריכים זה שנים רבות.

באותו האופן אבקש למנות רכזי מידע בתחומי הSQ הSPL – שניהם יחדיו גם כן ובתחומים נוספים כגון מחשוב ופיתוח, עבודות קאסטום, ביקורת התקנות, ביקורת ציוד.

בשבועות הקרובים אפרסם את הנושאים הבאים:

*בעלי סמכות בפורום אודיו ורכזי מפגשים.

**רשימת מומלצים ראשונית אליה לאט לאט יתווספו עוד ועוד בעלי מקצוע.

***אופן המלצה והשוואת ציוד כולל סקירת ציוד.

אני יודע כי בפני רבים כאן אינני דמות אהודה במיוחד וכמנהל נושא זה עוד עלול להחמיר אף יותר אך יחד עם זאת אני פונה אליכם מתוך אהבה טהורה לתחום, לתחביב לבית שהיה ובתקווה עוד יחזור להיות – לקום, לתת יד, לתרום ולעזור. להתעורר!

בנימה זו אני מודיע בפומבי כי אינני מביא עימי מטעני עבר לניהול הפורום ונקודת הפתיחה היא כזו בה אין חברי פורום במעקב, חסומים לכתיבה על ידי – דף חלק, דף חדש.

תודה,

אתכם ועבורכם – במידה ותרצו בכך

אדי גכט (לאנוספורס)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפגשי פורום אודיו – עדכון חוקים מורחב

מפגשי האודיו אינם תחת תחום האחריות של קארז פורום ולא יקויימו מטעם קארזפורום עד הודעה חדשה! 

יחד עם זאת - לחברי הפורום אשר רוצים להתארגן על מפגש ולקהילת האודיו לרכב אשר רוצים לקיים מפגש - אנא הקפידו על הכתוב מטה:

אני לא מתכוון לחולל מהפכה בנושא מפגשי הפורום, אך לסדר קצת, להדק קצת את החגורות צריך.

בעבר הרחוק המפגשים היו מתקיימים בצורה דינמית מאוד וגררה אחריה ויכוחים רבים לגבי מתי כן לקיים מפגש ומתי לא.

לאחר מכן תאריכי המגפשים קובעו ושיטה זו פעלה בצורה יפה לדעתי אך יחד עם זאת, כפי שאני רואה את המצב – קצת דינמיות לא תזיק אבל צריך לשלוט בהתנהלות.

לכן אני מתכוון להכריז כאן על רכזי מפגשים אשר תפקידם הוא:

1. להכריז על קיום מפגש או ביטול מפגש ולהודיע לי\למנהלים על פתיחת השרשיר בכדי שאעביר לדביק.
  2. לתאם בינם לבין שאר רכזי המפגשים של האזורים האחרים את קיום המפגש בכדי שלא יתקיימו שני מפגשים באותו הסופשבוע בוודאי ובוודאי שלא באותו יום בסוף שבוע. (פשוט להביט בדביק)
  3. לדאוג לציוד המינימלי הנדרש לקיום המפגש – יפורט בהמשך.
  4. לסדר את אזור חניית המפגשים כך שתתאים לתנאיהם של בעלי מערכות הSPL ובעלי מערכות הSQ. (לדאוג להפריד בין צדדי החניון בצורה הגיונית).
  5. לוודא כי אזור המפגש נשאר נקי בתום המפגש.
  6. לוודא כי התנהגות חברי הפורום הן בתוך הרכבים ומחוצה להם אינה פוגעת בזולת ויתרה מזאת אינה מסכנת את הציבור הרחב של עוברי האורח ברחבת המפגשים.
  7. פתיחת שרשור סיכום מפגש.

נקיון רחבת המפגשים: רכזי המפגשים אינם עובדי נקיון, לא ניתן לדרוש מהם להיות אחראים ישירות על ציוד הנקיון (שקיות אשפה כן?) ולכן אבקש מכל חבר פורום אשר מגיע למפגש – אנא, הביאו עמכם שקית אשפה בכדי שלא יחסר.

בטיחות חברי הפורום ובטיחות הציבור: רחבת המפגשים לרוב הינה אזור מועד לפורענות של נהגי רכבים אשר בודקים את יכולת הזינוק, יכולת הדריפט של רכבם – לא בבית ספרנו! לא בתחום רחבת המפגשים.

בנוסף לכך, רכבי הSPL מפיקים היום עוצמות אדירות, ילדים קטנים, זקנים אשר אינם צלולים – במידה ואתם מבחינים בכאלו אשר חשים לא נוח, בוכים, לא מרגישים טוב משום מה בעוברם באזור רחבת המפגש, חידלו ואפשרו להם לעבור ברוגע. נדיר – אך במידה ותבחינו בכך אבקש מכם לשמור על כבוד לזולת ולהיות רגישים לכך.

מזון ושתיה בסיסיים: נכון, לרבות בימי הקיץ נהוג להביא גריל (מנגל) ו"לעשות על האש" – בנושא זה ההתארגנות היא כרגיל, עושים רשימת חברים ומי שמגיע אומר מה הוא מביא איתו, אם מישהו אשר היה אמור להביא דבר בסיסי כמו פיתות ואינו מגיע ולא הודיע – לא נעים! כמו כן לא נעים גם לאכול אוכל ללא סכום – אבל דבר זה נתון להתארגנות האישית של חברי הפורום.

בתום השימוש בגריל – רכזי מפגשים – נא לוודא כי הגחלים כובו והגריל אינו מהווה סכנה לסביבה ולעוברים והשבים!

חובה! – על כל חבר פורום, להביא עימו בקבוק שתיה אישי!

ללא כל קשר לרשימת המכולת אשר יביאו עמם חברי המפגשים דרך ההתארגנות – על כל חבר פורום לדאוג לכך שלא יתייבש ולכן על כל חבר פורום אשר מגיע למפגש – בקבוק מים חובה, אין וויכוח.

מעבר לכך אשמח אם לכל אחראי מפגשים תהיה ערכת עזרה ראשונה ברכב ומטף כיבוי – דבר המומלץ בכל רכב באשר הוא. בהזדמנות זו מזכיר לכל חבר פורום אשר קורא מסמך זה לדאוג לבטיחות רכבו בפן זה.

מפגשי מרכז לרוב מתקיימים פעם בחודש בשבת הראשונה של החודש.

אבקש מרכזי מרכז גם לקיים פעם בשלושה חודשים מפגש מרכז ביום שישי בשעות הבוקר-צהריים בכדי שחברי מרכז שומרי שבת יוכלו להנות גם כן מזכות זו. יתכן ומיקומי מפגשים נוספים – בכדי לגוון את יכולת הגעתם של חברים נוספים למפגשים יתקיימו מידי פעם לפעם בהחלטה משותפת שלי ושל רכזי המפגשים.

מפגשי דרום לרוב מתקיימים בהפרש של שבועיים ממפגשי מרכז

מפגשי צפון מתקיימים בין פעם עד פעמיים לחודש בהתאם לראות עיניהם של רכזי מפגשי צפון יחד עם זאת אבקש מכם לדאוג כי לפחות אחד משני מפגשים אלו לא יתנגש עם שאר המפגשים.

פעם בחצי שנה ניתן יהיה לבצע מפגש אשר מאחד שני אזורים יחד.

***כל הדברים אשר נאמרו מעלה יבוצעו ע"י רכזי המפגשים בלבד, הם בלבד ולא אף אחד אחר ראשי מרגע זה על הכרזת קיום מפגש בפורום אודיו ללא קבלת רשות מרכז מפגש! ***

רכזי המפגשים הם:

צפון: בני (BENGEE ), מור (SCOOB), יוני (yonihawks) אבקש עוד מתנדב אחד לרשימה זו.

מרכז: גיל מזרחי (יורש העצר פולין), דיוויד REZ0 , -אודי- ואבישי Avishai22

דרום: SROOL, JUNIOR66, מאור דווידי BORA, -אודי-

כמובן במידה וישנו חבר פורום אשר איננו מעוניין בכך נא לפנות אליי ואסירו מהרשימה.

חברי פורום יקרים, שיהיו לנו מפגשי פורום פוריים, נקיים ומסודרים ומעבר לכל בטוחים ובריאים!

שלכם מכל הלב,

אדי גכט

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3635 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...