Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוף סוף ח"ח למתקיני הצמיגים

RedR
שימו לב! השרשור הזה בן 7838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו שאמרתי באחת ההודעות שההגה אצלי התחיל לרעוד לאחר שהתחלתי צמיד ( איזון ) למרות שהם איזנו שהחלפתי אותו ( איזנו את שני הגלגים ) ...

חזרתי אליהם לאחר 3 שבועות והם בלי דיבורים מיותרים איזנו לי עוד פעם , הכל נעשה תוך חיוך ושרות ...

אפילו לא אמרו לי " עברו 3 שבועות ... " , " מי יודע מה עשית בדרך " ...

פשוט עשו .

עשה לי איזון מושלם 0.0 בשני הגלגים וכמובן שהכל עכשיו מושלם מבחינת רעידות ההגה.

אני מציג בזאת ח"ח ל - "לירן -דוידו " צמיגים שנמצא בסגולה ( מול מכון הרישוי ) .

נ,ב : לכל בעלי הראלי ... הוא מוכר פלקן למידה שלנו - 750 לזוג .

שמקבלים שירות טוב חוזרים עוד פעם ומספרים לאחרים ... ולדעתי מגיע לו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ,ב : לכל בעלי הראלי ... הוא מוכר פלקן למידה שלנו - 750 לזוג .

לפני שבועיים התקנתי רביעיית פאלקנים ZE-502 במידה 175/60 במחיר 880 ש"ח.

רביעייה לא זוג !

המקום - צמיגי פרץ, תחנת "דלק" ע"י בליניסון פ"ת.

http://www.motorica.net - מוטוריקה.נט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רביעייה לא זוג !

בצמיגי פרץ אפשר לעיתים להשיג מחירים ממש טובים לצמיגים (במיוחד אלו עם השם הפחות ידוע, כמו הפאלקן) - הבעיה היא שלחלק מאניני הטעם בפורום יש חשיבות גדולה מאוד (ולעיתים מוגזמת) ליחס - ואצל צמיגי פרץ זה לא תמיד מושלם וזו בעיה... (הרי ידוע שביצועי הצמיגים מושפעים ישירות מיחס המוכר :mm_tongu:)

בכל מקרה, תמיד שווה לנסות לקבל ממנו הצעת מחיר - לעיתים יש הפתעות לטובה.

בכל מה שקשור לעבודה: ה"מקצועיות" זהה ל"מקצועיות" בכל פנצ'ריה אחרת (מניסיוני האישי, לא נתקלתי בבעיות מיוחדות אחרי לא מעט החלפות צמיגים עם רכבים שהיו לי / להורי).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רביעייה לא זוג !

בצמיגי פרץ אפשר לעיתים להשיג מחירים ממש טובים לצמיגים (במיוחד אלו עם השם הפחות ידוע, כמו הפאלקן) - הבעיה היא שלחלק מאניני הטעם בפורום יש חשיבות גדולה מאוד (ולעיתים מוגזמת) ליחס - ואצל צמיגי פרץ זה לא תמיד מושלם וזו בעיה... (הרי ידוע שביצועי הצמיגים מושפעים ישירות מיחס המוכר :mm_tongu:)

בכל מקרה, תמיד שווה לנסות לקבל ממנו הצעת מחיר - לעיתים יש הפתעות לטובה.

בכל מה שקשור לעבודה: ה"מקצועיות" זהה ל"מקצועיות" בכל פנצ'ריה אחרת (מניסיוני האישי, לא נתקלתי בבעיות מיוחדות אחרי לא מעט החלפות צמיגים עם רכבים שהיו לי / להורי).

איציק

לא נתקלתי בבעיית יחס כלשהי להיפך, היו לי כמה דרישות קדם לפני ההתקנה:

- ביקשתי שינקטו במשנה זהירות עם הספידליינים הלבנים

- ביקשתי העברה של אחד מהצמיגים האחוריים לרזרבי

- ביקשתי לא להשתמש בפטיש אוויר מחשש להברגות

הכל בוצע על הצד הטוב ביותר, ורכשתי סט ברגי נעילה לג'אנטים ב-100 ש"ח (זה זול).

אני ממליץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נתקלתי בבעיית יחס כלשהי להיפך

כנ"ל גם אצלי.

השירות היה מהיר מאוד ובאופן אישי לא נתקלתי בבעיה של יחס - אבל יש כאלה שאוהבים יחס "קוצ'י מוצ'י"...

כמובן שלכל אחד את הניסיון שלו ואני באופן אישי לא נתקלתי בבעיה בשירות שלהם - תמיד היה מהיר (מאוד) ובסה"כ מדובר במתקין צמיגים...לא איזה מהנדס עם תואר שני בפיזיקה גרעינית.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובסה"כ מדובר במתקין צמיגים...לא איזה מהנדס עם תואר שני בפיזיקה גרעינית.

איציק

ממש ככה :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע בקשר לZ4 היה כתוב באיזו כתבה של מוטוקאר שאין צורך בגלגל ספר בגלל שיש מערכת מניעת פנצ'רים או משהו בסגנון.

מישהו יודע איך הגיוני דבר שכזה?

הרי אם נכנס מסמר לצמיג מה זה פה ג'יימס בונד הגלגל מתנפח חזרה?

ועד כמה אתם באמת חושבים שכל החומרים הנוזליים שמוצעים היום נגד פנצ'רים באמת יעילים? (חומר נוזלי= כמו סיליקון ורוד כזה שמוזרק דרך הונטיל ומתקשה בתוך הגלגל ובכך סותם את החור)

ויש כמובן את הגומי הידוע של פנצ'רמכר שפשוט דוחפים מקל קצר של גומי לחור ואיך שהו זה סותם, מישהו יודע כמה זה אמין?

tAoS FoReVeR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנ"ל גם אצלי.

השירות היה מהיר מאוד ובאופן אישי לא נתקלתי בבעיה של יחס - אבל יש כאלה שאוהבים יחס "קוצ'י מוצ'י"...

כמובן שלכל אחד את הניסיון שלו ואני באופן אישי לא נתקלתי בבעיה בשירות שלהם - תמיד היה מהיר (מאוד) ובסה"כ מדובר במתקין צמיגים...לא איזה מהנדס עם תואר שני בפיזיקה גרעינית.

איציק

אין שום קשר לקוצ'י מוצ'י. :mm_tongu:

הוא עשה לי תרגיל מסריח עם המחיר (עם מע"מ-בלי מע"מ) שבסופו ולאחר ויכוח שילמתי 50 ש"ח פחות מבאוטו-דיפו (על רביעייה).

אצלי באוטו החלק שבאמצע הג'אנט (הסמל) היה מודבק והוא אפילו לא ניסה להוריד אותו ושלח אותי לעשות איזון במקום אחר (מבלי להוריד במחיר שכלל מלכתחילה איזון) ובתור בונוס מילא לי 45PSI בכל הצמיגים (חוץ מאחד עם 40PSI).

בפנצ'ריה אחרת לא הייתה להם בעיה להוריד את הסמלים באמצע הג'אנט (צריך רק לנסות :mm_tongu:) ולאזן, מה שעלה לי כמאה ומשהו ש"ח.

כשהתקשרתי לספר לו על העלות הנוספת שהוא גרם לי, ועוד לפני שביקשתי פיצוי, הוא טען שהוא לא מכיר אותי, לא מכר לי כלום וניתק.

אני מאחל לו מכל הלב שיתפוצץ לו צמיג טרקטור (מנופח יתר על המידה כמובן) בפרצוף.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי - פרסם מי נתן לך את השירות המופלא!

כדי שנדע איפה "כדאי" לקנות צמיגים

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר לקוצ'י מוצ'י.

הוא עשה לי תרגיל מסריח עם המחיר (עם מע"מ-בלי מע"מ) שבסופו ולאחר ויכוח שילמתי 50 ש"ח פחות מבאוטו-דיפו (על רביעייה).

אצלי באוטו החלק שבאמצע הג'אנט (הסמל) היה מודבק והוא אפילו לא ניסה להוריד אותו ושלח אותי לעשות איזון במקום אחר (מבלי להוריד במחיר שכלל מלכתחילה איזון) ובתור בונוס מילא לי 45PSI בכל הצמיגים (חוץ מאחד עם 40PSI).

בפנצ'ריה אחרת לא הייתה להם בעיה להוריד את הסמלים באמצע הג'אנט (צריך רק לנסות ) ולאזן, מה שעלה לי כמאה ומשהו ש"ח.

כשהתקשרתי לספר לו על העלות הנוספת שהוא גרם לי, ועוד לפני שביקשתי פיצוי, הוא טען שהוא לא מכיר אותי, לא מכר לי כלום וניתק.

אני מאחל לו מכל הלב שיתפוצץ לו צמיג טרקטור (מנופח יתר על המידה כמובן) בפרצוף.

שי

ידעתי שמיד תגיב עם המקרה הפרטי שלך....

למען הסדר הטוב כדאי שתדע שלך הוא עשה תרגיל מסריח פעם אחת אבל יש לו קהל לקוחות עצום שמרוצה מהשירות ומהמחירים.

אני החלפתי אצלו צמיגים כמה פעמים ואף פעם לא היתה בעיה של מחיר עם/בלי מע"מ או שטות אחרת... (שלא לדבר על עוד כמות בלתי מבוטלת של מכרים שלי וחברים קרובים שגם כן החליפו אצלו צמיגים ולא היתה שום בעיה).

בנוגע ללחץ האויר - לצערי נתקלתי בזה בהמון מקומות, גם אצלו, אבל אני לא יסע עד קיבינימט וישלם יותר בשביל למצוא מישהו שימלא לי לחץ אויר נכון... (ביציאה משם אני בודק לחץ אויר לפי הוראות היצרן וממשיך לנסוע - למרות שעם האימפרזה והלגאסי לא היתה בעיה כזו, הוא מילא כנדרש).

אותך הוא בפרוש ניפנף...השאלה הנשאלת היא: למה :?:

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ביקשתי ממנו לדחוס 32 PSI בכל 4 הצמיגים, ובדקתי טוב שכך הוא כיוון את מכשיר הדחיסה, אני מניח שמכשיר הדחיסה שלו דורש כיול כי בדיקה לאחר מכן עם מד דיגטאלי הראתה לחץ של 38 PSI בכל 4 הצמיגים !

לחץ אוויר לא נכון, זאת לא סיבה לוותר על מחיר תחרותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחץ אוויר לא נכון, זאת לא סיבה לוותר על מחיר תחרותי.

תתפלא לשמוע אבל תמיד יהיו גם כאלה שיוותרו בגלל לחץ אויר לא נכון...

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, סיימתם?

ראשית, שירות של מקום לא נקבע לפי המרוצים, אלא לפי אלו שלא מרוצים

מה ההבדל בין שם לכאן מלבד העובדה שבמקרה הזה אתה בצד של המרוצים?

מהיכן הבנתם שמה שהפריע לי הוא נושא לחץ האוויר? זה פרט שולי לעומת שאר הדברים. וכאמור, גם המחיר היה ממוצע למדי (ומדובר על 4 יוקוהמות) וזה עוד לפני שמכניסים את העובדה שנאלצתי לבצע איזון במקום אחר.

אותך הוא בפרוש ניפנף...השאלה הנשאלת היא: למה :?:

איציק

לא יודע, אבל אשמח אם תאיר את עיני...

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, שירות של מקום לא נקבע לפי המרוצים, אלא לפי אלו שלא מרוצים.

מי קבע את זה, אתה :?:

לידיעתך, סקר שביעת רצון בנוגע לשירות של מקום נקבע בעיקר לפי מדד הלקוחות המרוצים.

מה ההבדל בין שם לכאן מלבד העובדה שבמקרה הזה אתה בצד של המרוצים?

ההבדל הוא שאתה מקרה יחסית נדיר מול המון לקוחות אחרים שיצאו מרוצים. אל תשכח שהניסיון שלי איתו הוא גדול יותר משלך בצורה משמעותית...

אותך הוא ניפנף בפעם הראשונה שדרכת אצלו אבל אני קיבלתי לאורך כל הדרך את השירות שרציתי: צמיגים טריים במחיר טוב, קרוב לבית ושיהיה מהיר. זה היה ככה בכל הפעמים שהייתי אצלו ואצל כל המכרים והחברים שלי שהגיעו אליו.

מהיכן הבנתם שמה שהפריע לי הוא נושא לחץ האוויר? זה פרט שולי לעומת שאר הדברים. וכאמור, גם המחיר היה ממוצע למדי (ומדובר על 4 יוקוהמות) וזה עוד לפני שמכניסים את העובדה שנאלצתי לבצע איזון במקום אחר.

כמו שאמרתי קודם לכן, הוא ניפנף אותך.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...