Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלת ביטוח - מה קורה כשפוגעים במכונית שמגיעה משמאל?

גוניקש
שימו לב! השרשור הזה בן 6119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דבר ראשון, שלום לכל יושבי הפורום. אני חדש כאן, והייתי מציג קצת את עצמי ומספר אבל היה לי יום לא מבריק בכלל ואני צריך חוות דעת מאנשים שיודעים, אז אני מקווה שתסלחו לי אם אציג ישר את הבעיה שלי.

נסעתי היום ברכב של ההורים (כן אני צעיר) בכביש עירוני עם מסלול אחד לכל כיוון וקו הפרדה מקווקוו (מרוסק? איך אומרים?) שמפריד בין הנתיבים. תכננתי לפנות שמאלה, לא בצומת אלא אל תוך סמטה בצד הנגדי. האטתי, אותתי, מלפנים פנוי, מראה פנויה, הגה שמאלה, בום. התנגשתי ברכב שעקף אותי משמאל. אולי המראה לא היתה מכוונת, אולי הוא היה בשטח מת שלי, אולי אם הייתי מרים את הראש הייתי רואה אותו. אבל כל זה לא עוזר לי עכשיו. נזק לרכב שלו, מכה בפגוש הקדמי ימני - פחחות. אצלי מכה בגלגל קדמי שמאלי ובכנף שמעליו, נשברה הצירייה ואולי גם משהו בהיגוי. חוץ מזה פנס קדמי שמאלי ועוד שטויות כאלה. החלפנו פרטים, וביקשתי ממנו והוא הסכים שלפני שהוא פונה לביטוח שיכניס את הרכב לפחח ויבקש הצעת מחיר. הנחת היסוד שלי זה שהוא אידיוט אבל אני אשם.

לי יש ביטוח חובה + צד ג'.(הרכב קצת ישן). השאלה שלי מה קורה במידה והוא פונה לביטוח שלי בתביעה, מה התהליך שמתחיל להתגלגל?

חוץ מזה, מתיאור המקרה, האם אני בוודאות אשם?

יכול להיות שאני יכול לתבוע את הביטוח שלו?

אני מצטער שאולי קצת נפלתי עליכם אבל אין לי ממש את מי לשאול.

בתודה רבה מראש,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התיאור שלך דווקא הוא האשם

עקיפה מבצעים רק כאשר הדרך פנויה ומתאפשרת עקיפה

אאל"ט בלשון החוק זה נקרא "עקיפה בדרך לא פנויה"

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדווח לסוכן ביטוח שלך הכל.

צא מנקודת הנחה שאתה משלם ביטוח צד ג' בערך 600-700 שקל לשנה, וכנראה יש לכם השתתפות עצמית של כ-1500 שקל.

זה בעצם המקסימום שאתם יכולים להפסיד.

כמובן, הנזק לרכב שלך הוא על חשבונך.

אם אתה בטוח שאתה צודק, אתה בהחלט יכול לתבוע אותו על הנזקים שנגרמו לך. הוא כמובן יטען שאתה האשם.

בסופו של דבר אתה יכול לתבוע את הביטוח שלו, הוא יכול לתבוע את הביטוח שלך, חברות הביטוח יבדקו בינן לבין עצמן מי צודק יותר ומי צריך לשלם למי.

כמובן שהצד שיוצא מקופח, תמיד יכול לפנות לבימ"ש ולנסות לשכנע את השופט בצדקתו.

מיותר לציין שבבתי משפט בישראל יש הרבה מקרים שזוכה זה שמשקר לשופט יותר טוב.

זה לא רק אנשים מן הישוב משקרים לשופט, מסתבר שגם המשטרה מרבה לשקר לבתי המשפט כדי לתפור תיקים.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פ תאורך מסתמן ששניכם תרמתם לתאונה : אתה בכך שפנית ולא בדקת כראוי שהדרך פנויה והוא שעקף אותך לפני צומת (ובנוסף סימנת על כך כדבריך).

נסו להגיע לפשרה והכי חשוב -למד מהמקרה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק בשרשור הזה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=110116

דיי דמוה למה שהתרחש איתך.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6119 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...