Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין להגיש תביעה ייצוגית נגד הקורולה החדשה...

chenrp
שימו לב! השרשור הזה בן 6163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם יש אנשים המעוניינים להצטרף לתביעה?

האם מישהו מכיר כבר תביעה קיימת שאפשר להצטרף אליה.

רכשתי קורולה חדשה 2008 GLI ואני לא מרוצה ממנה כלל. בנסיעת מבחן (לא מכריחים לעשות אותה) הרכב התנהג סביר ולכן קניתי. אך את הנסיעה קיימתי בעכו ואני גר בכרמיאל, ובעיר שלי יש הרבה יותר עליות וירידות והגיר מתנהג אחרת לגמרי. נוחות הנסיעה יורדת דרמטית. אני לא מרוצה כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי קורולה חדשה 2008 GLI ואני לא מרוצה ממנה כלל. בנסיעת מבחן(לא מכריחים לעשות אותה) הרכב התנהג סביר ולכן קניתי. אך את הנסיעה קיימתי בעכו ואני גר בכרמיאל ובעיר שלי יש הרבה יותר עליות וירידות והגיר מתנהג אחרת לגמרי. נוחות הנסיעה יורדת דרמתית. אני לא מרוצה כלל.

אני אצטרף אליך אם אתה תצטרף אליי.

אני תובע את Panasonic. קניתי פלזמה שלהם במיטב כספי ועדיין מכבי ת"א כדורסל משחקת בה על הפרצוף! ב-"21 הישנה שלי הם לקחו גביעי אירופה!!!

אני לא מרוצה בכלל.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדעתו של אופיר.

זה שלא לקחת את הקורולה החדשה לנסיעת מבחן בכבישים בעלי אופי דומה לאלו שאתה עובר בהם יום-יום לא מספק לך עילה לתביעה ייצוגית.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדעתו של אופיר.

זה שלא לקחת את הקורולה החדשה לנסיעת מבחן בכבישים בעלי אופי דומה לאלו שאתה עובר בהם יום-יום לא מספק לך עילה לתביעה ייצוגית.

לא נתנו לי לקחת את הקורולה לעיר שלי. לכן, לא יכולתי לנהוג ברכב בעיר שלי ולחוות את הנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביעה? על? הם רימו אותך? הם שיקרו במשהו?

העובדה שאתה לא מרוצה מהתביעה לא עילה לתביעה כלל וכלל.

לא טוב לך עם האוטו? הדפס שלט "למכירה, טויוטה קורולה GLI 2008 חדשה, עדיין באחריות" רצוי שתצרף את מספר הטלפון שלך. ובהצלחה.

GS300.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לך למכור לדעתי מאשר להיכנס לתביעה עורכי דין בית משפט וכל מה שמסביב.

אגב גם אני מתעניין ברכב הזה , אפשר לשאול ממה אתה לא מרוצה בו?

למכירה מגבר פולס אודיו 4 ערוצים ba-2900-הקלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש אנשים המעוניינים להצטרף לתביעה?

האם מישהו מכיר כבר תביעה קיימת שאפשר להצטרף אליה.

רכשתי קורולה חדשה 2008 GLI ואני לא מרוצה ממנה כלל. בנסיעת מבחן (לא מכריחים לעשות אותה) הרכב התנהג סביר ולכן קניתי. אך את הנסיעה קיימתי בעכו ואני גר בכרמיאל, ובעיר שלי יש הרבה יותר עליות וירידות והגיר מתנהג אחרת לגמרי. נוחות הנסיעה יורדת דרמטית. אני לא מרוצה כלל.

תגובה רצינית, לשאלה לא רצינית בעליל..

אין עילה לתביעה מכל סוג, לא יצוגית ולא אחרת.

אתה מודה מלכתחילה שהרכב התנהג באופן סביר בלבד כבר בנהיגת המבחן, מדוע רכשת את הרכב אם הוא התנהג באופן סביר בלבד ??

מדוע לא התעקשת לקחת את הרכב ולבחון אותו בתנאי אשר מדמים את הסביבה שבו אתה תנהג ?

לצערך, יש לך 2 אלטרנטיבות בלבד:

1. לנסות וללמוד את הגיר ואת דרכי פעילותו על מנת לשפר את הנוחות ברכב.

2. למכור..

מקווה שלמדת משהו מחוויה זו לקניה הבאה שלך..

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:twisted: דניאל, התמונה קולעת בול..

הקורולה החדשה היא ההוכחה שקניית הרכב בארץ היא ממניעים של עדר ותו לא, כמה שזה קולע.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן פותח השרשור הוא רק עז אחת מעדר גדול מאוד שנקרא שבט הישראלים.

אין מה לעשות.

תתרגל לנסוע באוטו אמיתי לשם שינוי,שיודע להוריד הילוך בעליה כמו שצריך,ולא כמו יפנומטית ממוצעת8)

או שתמכור:arrow:

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נתנו לי לקחת את הקורולה לעיר שלי. לכן, לא יכולתי לנהוג ברכב בעיר שלי ולחוות את הנסיעה.

איפה בדקתה את הרכב בסוכנות בנשר? לא אמרו לך שהגיר רובוטי ויש איתו בעיה בזינוקים בעלייה שהרכב מתדרדר אחורה?

יש טופיק גדול על הקורולה 2008 שבו מובאים החסרונות והיתרונות של הרכב.

ממליץ לקרוא.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=154947&highlight=%D7%98%D7%95%D7%99%D7%95%D7%98%D7%94+%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%94+%D7%90%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%AA+2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד השירשורים ההזויים של השבוע :shock:

אוקיי, נזרום איתך: נניח ותבעת את יבואן טויוטה על הקורולה 2008, מה אתה רוצה מהם ?

אוטו אחר חדש יתנהג בדיוק אותו הדבר. אתה לא מרוצה מהאוטו - ושום דבר לא ישנה את זה (כי אמרנו כבר שאוטו אחר יתנהג בדיוק אותו הדבר). לקחת ממך את האוטו ולזכות אותך במלוא הסכום - לא בא בחשבון, האוטו תקין, זה שאתה לא מרוצה - בעיה שלך.

במקום להיכנס לסרטים (שלא יצא מהם כלום) ותביעות ייצוגיות (שגם מהם לא יצא כלום), תמכור את האוטו ותקנה משהו אחר... מקסימום תפסיד כמה אלפי שקלים - רק עו"ד והעצבים שבכל העניין יעלו לך יותר (ותצא מופסד על בטוח).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...