Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עגלה אירופאית לא אמינה.

ישי
שימו לב! השרשור הזה בן 7850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדרכי הבוקר אל האוטו חשתי במשהו מוזר... :roll:

היה איזה משהו באוויר שבישר לי שאולי מחכה לי הפתעה לא נעימה,

כמו קול קטן שלוחש לי בשקט בשקט משהו פה לא בסדר... :nono:

אז פתחתי את האוטו עם השלט והקול העצבני בד"כ של הסולנואידים בנעילה המרכזית נשמע שונה מתמיד, חלש משהו...

הדיאגנוזה הייתה ברורה לי כבר לפני שהכנסתי את המפתח לסוויץ' - הלך המצבר... שוב.

לעזאזל!!! רק לפני שבועיים החלפתי!!! :mad: :mad: :mad:

ידעתי שהייתי צריך לקנות אלמרה. :loco:

אז עכשיו אני שוב בדרך לקרליבך שיחליפו לי שוב מצבר, הפעם זה לפחות לא למצבר תחליפי מעפן אלא למצבר מרוענן...

(וזה גם רק אחרי צעקות על אחראי השירות של וולטה). :agrue:

האמת זה ממש מבעס. :puppydog:

למישהו יש מושג מה הבעיה??? טעינת יתר? זליגה?

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקו טעינה ? אם לא, זהו השלב הבסיסי ממנו יש להתחיל.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב.

הנעתי את האוטו עם כבלים (תודה זרזיר) ונסעתי לחנות שנותנת את האחריות על המצבר הזה, אותה חנות שהחליפה לי את המצבר לפני שבועיים...

דבר ראשון לפני הכל אזהרה - אל תתקרבו לשם אף פעם!!!!!

חרא של יחס, לא שמים עליך בכלל ולא שזאת לא סיבה מספקת לא לחזור לשם אבל בנוסף הם גם עושים עבודה על הפנים!!!

הם נתנו לי להתייבש איזה שעתיים עד שמישהו ניאות לנסות לטפל באוטו וכשסוף סוף סיימו את הבדיקות (כולה בדיקת טעינה...) לא עשו בסופו של דבר כלום - כן כן, חזרתי עם אותו מצבר הביתה...

נוסף על כל הצרות של המקום הזה גם כשהחזירו את המצבר הישן עשו את זה בצורה חובבנית ולא היה זרם ב-כ-ל-ל... :mad::mad::mad:

אני אחזור לשם מחר כדי שיתנו לי מצבר חילופי אחר שלא יהיה גמור כמו הנוכחי - לא היה להם לתת לי עכשיו (אז למה לעזאזל אמרתם לי לבוא ולקחת אחד?!?!?!)

המקום הוא חנות של מצברים ברחוב צדדי שצמוד לרחוב קרליבך, ליד מגרש חנייה גדול. מצטער שאין לי את השם פשוט הייתי עסוק בלצעוק על המנהל המעפן שם.

לא להתקרב!!!

כנראה שהאלטרנטור שלי לקראת סוף חייו, כי לפי מה שהם אומרים בקושי יש לי טעינה. את זה יוסי יקבע מחר ואם צריך אלטרנטור חדש אז נתקין (אייי כואב לי בכיס.......).

יש למישהו מושג איך אני בודק אם יש איזה צרכן עלוקה במערכת שזולל לי את כל החשמל?

ז"א ממש קשה לי להאמין שזה המערכת כי היא לא צורכת כלום והאזעקה היא הסטנדרטית שמגיעה עם כל הראלי. אז מה זה יכול להיות?????

מישהו?

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה, ומה עוזר ההמלצה של לא להתקרב אם אין שם?? :shock:

ניסיתי הסביר כמיטב יכולתי איפה המקום נמצא בדיוק.

הסברתי גם למה אין שם.

אין באיזור הזה עוד חנויות כאלה.

רק אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי בדיקה במפה - רח' צקלג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהאלטרנטור שלי לקראת סוף חייו, כי לפי מה שהם אומרים בקושי יש לי טעינה. את זה יוסי יקבע מחר ואם צריך אלטרנטור חדש אז נתקין (אייי כואב לי בכיס.......).

חשבת ללכת לחשמלאי-רכב (לא "ליטל") שישפץ לך אותו ?

ההפרשים בכסף יכולים להיות היסטריים...

קח בחשבון שווסת + מברשות זה בד"כ 200 שח - כל השאר זה עבודה.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת ללכת לחשמלאי-רכב (לא "ליטל") שישפץ לך אותו ?

אם יש לך המלצה לחשמלאי שיכול לעשות עבודה טובה וזולה אני אשמח לשמוע.

גם באיזור שלך, זה יחסוך לי את הכניסה לת"א.

מה הצפי לנזק בארנק? מה יעשו בליטל ומה יעשה חשמלאי? האם טיפול שחשמלאי יעשה יהיה אמין? האם החשמלאי שתמליץ עליו מכיר מכוניות PSA ויודע לעבוד איתם? יש סיכוי שחשמלאי יעשה נזק?

כל זאת ועוד בפרק הבא של איציק והתיקונים! :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הצפי לנזק בארנק? מה יעשו בליטל ומה יעשה חשמלאי? האם טיפול שחשמלאי יעשה יהיה אמין? האם החשמלאי שתמליץ עליו מכיר מכוניות PSA ויודע לעבוד איתם? יש סיכוי שחשמלאי יעשה נזק?

כל זאת ועוד בפרק הבא של איציק והתיקונים!

PSA לא המציאו את הגלגל - לא צריך מומחה בשביל אלטרנטור מעפן לפג'ו.

עלות החלפים (מבירור שעשיתי עבור חבר עם אלטרנטור מקביל שמותקן ב 205) נעה באיזור ה 150 שח לווסת + 60 שח למברשות. אלו החלקים שמתבלים לרוב.

כשמגיעים לשלב של שיפוץ יסודי מאוד, דהיינו ליפוף (לרוב כתוצאה מקצר חשמלי ששרף כליל את האלטרנטור - תחביב ידוע במכוניות GMC) לרוב משביתים את האלטרנטור וקונים אחד משופץ אחר.

חלק מהמקומות צובעים את האלטרנטור או לחילופין מגרדים אותו עם חול ע"מ שיראה חדש ונקי. שלא יטעו אותך, מדובר באלטרנטור משופץ - לא חדש.

העלות יכולה להסתכם בכל מחיר בין 500 ל 1000 שח. הכל שאלה של איפה נעשית העבודה, מה בדיוק מחליפים, מצב העומס במוסך ומצב רוחו של בעל המקום.

הצעתי היא לגשת לחשמלאי הקרוב למקום מגוריך ולבקש שיפוץ (החלפת ווסת + מברשת + ניקוי פנימי). בצע כמה הצעות מחיר ולך להכי נורמלי.

אם אתה מעוניין לשמוע את עלות המחיר של אחד משופץ ללא עבודה, רק להשכלה כללית, אוכל לברר עבורך מחר בשעות הבוקר.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...