Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וככה כמעט הרגתי אתמול אופנוען (שוב)

יגאל
שימו לב! השרשור הזה בן 7551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היתי בשוק ממה שקרה לי אתמול, אחרי שיום שישי האחרון קרה לי מקרה דומה כשלא ראיתי אופנוען (דיברנו על זה אפילו בטופיק על נסיעת האופנוענים בשוליים)

אני חוזר אתמול בערב מכפר סבא לבית, נוסע בכביש 4 לכיוון גהה.. מתחיל לעקוף משמאל אוטו שהיה מלפניי, מסתכל במראות - הכל נקי.. מתחיל לעקוף שומע קול אדיר של אופנוע, שברתי את ההגה ימינה חזק.. היה שם אופנוען מטומטם שנסע פשוט ללא אורות עשה לפחות איזה 140, היתי בשוק, אם הרדיו היה יותר חזק או החלון היה סגור אני מאמין שלא היתי שם אליו לב, היתי מעיף אותו מהכביש פשוט. (במראה לא ראיתי כלוווום היה פשוט חושך)

חבר שלי תיאר לי מצב של החיים שלי של ה"אחרי", מה היה קורה מעכשיו לו היתי הורג אותו :cry:

בקיצור, משוגע.. אחרי זה לא ראיתי אותו היתי צורח עליו.

אני לא מבין מה אנשים כאלה עושים בכבישים

אגב בדרך לשם גם אתמול בערב אני נוסע ב443 ולפניי אחת נסעה בלי אורות גם כן, סימנתי לה אז היא נזכרה.. יש לי גם חבר שתמיד מתחיל לסוע בלילה בלי אורות עד שהוא נזכר...

איך אנשים לא שמים לב לדברים האלו אני לא מבין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי קרה מקרה שלא ראיתי אופנען והוא כמעט נכנס בי ( טעות שלי כמובן) האופנוע כבר התחיל להחליק זה בעיה היו לו אורות אבל פשוט לא ראיתי אותו.

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה היום מקרה עם אופנוען....

נסעתי בכביש של שני נתיבים בכיוון שלי ועוד שני נתיבים בכיוון השני שאת שני הנתיבים הקיצונים חסומים פחות או יותר עי" מכוניות חונות...

בי הנתיב שלי לנתיב שבא ממול יש רק קו לבן....

עכשיו אני נוסע והיה פקק בנתיב שבא מולי אני עובר ליד אוטובוס ופתאום מאחורי האוטובוס מגיח לו אופנוען ונכנס לנתיב ....(ברוחב שלו כאילו הוא חוסם לי חצי נתיב )

כמובן שאחרי חריקת בלמים הצלחתי לעצור והאופנוען המטומטמם הזה ברוב רוצפתו עוד מרים את היד שלו וצועק איזה משהו....

בן זונה שיגיד תודה עם הייתי מסתכל בשניה הזאת על הרדיו דיסק או משהו בסגנון אז הוא היה עכשיו בבית חולים.....

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה בעיה של האופנוען

אם הוא רוצה למות אז על הז*ן שלי

בעיה שלו

וגם אף אחד לא יאשים אותך אם הרגת אותו כי זה הייתה אשמתו

למה אתה אומר דברים כאלה? אף אופנוען לא רוצה למות. ותפסיק עם התפיסה הזאת ש "האופנוען הוא האשם". ת'כלס, כל אופנוען יודע שנהגי מכוניות לא שמים ז*ן עליו בגלל התפיסה הזאת.

אגב, לפני שבועיים היתה לי תאונה עם הטוסטוס, שנסעתי בציר מוריה בחיפה בנתיב הימני, ואיזה אדיוט מז*יין חתך מהנתיב השמאלי ימינה ופגע בי. רק במזל הצלחתי להתייצב ולא עפתי קיבינימט, וכל זה כשכבר הייתי בשדה ראיה שלו.

:puzzled:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויותר מעצבן זה אלה ששמים את האור הנמוך שיש בסובארו ודהייטסו-האור החלש נדלק בצידי הבקלית כמו איתות-זה אדיוטי-מה הם מתקמצנים להדליק את האור הרגיל?? אם הייתי שוטר זה כמו שהם נסעו בלי אורות!

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויותר מעצבן זה אלה ששמים את האור הנמוך שיש בסובארו ודהייטסו-האור החלש נדלק בצידי הבקלית כמו איתות-זה אדיוטי-מה הם מתקמצנים להדליק את האור הרגיל?? אם הייתי שוטר זה כמו שהם נסעו בלי אורות!

קורה לפעמים שהנורות נשרפות באמצע נסיעה או שלא שמים לב כי זו נורה אחורית. לא צריך ישר לקפוץ למסקנה שהרוכב בכוונה נוסע בלי אורות כדי להרוג את עצמו.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה לפעמים שהנורות נשרפות באמצע נסיעה או שלא שמים לב כי זו נורה אחורית. לא צריך ישר לקפוץ למסקנה שהרוכב בכוונה נוסע בלי אורות כדי להרוג את עצמו.

זה לא רק זה. מספיק קטע אחד של כביש טיפה חשוך בשביל להבין שאתה לא רואה כלום. אני ממש לא מבין איך אפשר לנהוג ככה, בלי אורות, ועדיין יוצא לי להבהב לאנשים לפחות פעמיים שלוש בשבוע על אורות...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קרה לי פעם אחת... נהגתי בעיר וחשבתי שהדלקתי את האורות הרגילים ובדרך הרבה אנשים הבהבו לי ולא קלטתי למה... וזה לא בגלל שהתקמצנתי... זה בגלל שסיבבתי את המתג של האורות רק פעם אחת במקום פעמיים... :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קרה לי פעם אחת... נהגתי בעיר וחשבתי שהדלקתי את האורות הרגילים ובדרך הרבה אנשים הבהבו לי ולא קלטתי למה... וזה לא בגלל שהתקמצנתי... זה בגלל שסיבבתי את המתג של האורות רק פעם אחת במקום פעמיים... :shock:

לכל אחד קורה שהוא נוסע בטעות עם אורות חניה (ככה קוראים לאור הקטן הזה שאגב קיים בכל רכב לא רק סובארו/דייהטסו) בטעות. אבל מספיק קטע חשוך אחד כדי לשים לב מייד... אם נהגים אחרים לא מזהירים אותך לפני :)

ואופנוע שנוסע בכביש חשוך בלילה ללא אור קדמי... אפילו אם נשרפה לו מנורה באותה נסיעה, הוא בהחלט יכול (לטובתו...) לנסוע בכבישים מוארים, בקטע הזה של גהה הוא היה יכול לנסוע דרך העיר או בנתיבי איילון המוארים במקום.

יצא לי כבר להעיר לשליח שהאור האחורי בקטנוע שלו שרוף (לא אור ברקס - האור האדום הקבוע מאחורה). התשובה שלו היתה "אני יודע, זה אופנוע של פיצה, מה אתה רוצה". אופנוע בלי אורות בלילה. ממש חכם.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנו אוטו שמדליק ומכבה את האורות לבד (206 למשל).

בכל מקרה, אני לא חושב שיש אופנוען שרוצה למות, אבל יש די הרבה שחושבים שהם סופרמן. כמות הפעמים שאופנוען עקף אותי מימין או נדחס ביני לבין אוטו במהירויות גבוהות או עשה שטות אחרת פשוט גורמת להרגשה שהם מחפשים למות.

Peugeot 206 XT 1.4 5-Speed

שונא את צרפת אבל אוהב את הצרפתיות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, פתרון מצויין. תזמין לי 2 בבקשה (למרות שעד כה בכל המכוניות שהיו לי האורות היו מחוברים לסוויץ' - בניגוד לדורות הקודמים של ה 206).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, פתרון מצויין. תזמין לי 2 בבקשה (למרות שעד כה בכל המכוניות שהיו לי האורות היו מחוברים לסוויץ' - בניגוד לדורות הקודמים של ה 206).

איציק

ניפלאות הסוברו.....

הי כמה דברים שממש מצאתי נוחים באוטו הקודם (סוברו DL).

אני זוכר שבDL לעשות זינוק בעליה היה הדבר הכי קל בעולם, האוטו היה ננעל בעליה כאשר משלבים הילוך ראשון (ככה לא היה צריך ללחוץ על הברקס).

מענין אם יש את זה בדגמים החדשים יותר?

-וכל הענין עם האורות אפשר לגשת לחשמלאי שיחבר את האורות לסויץ.

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק

ניפלאות הסוברו.....

הי כמה דברים שממש מצאתי נוחים באוטו הקודם (סוברו DL).

אני זוכר שבDL לעשות זינוק בעליה היה הדבר הכי קל בעולם, האוטו היה ננעל בעליה כאשר משלבים הילוך ראשון (ככה לא היה צריך ללחוץ על הברקס).

מענין אם יש את זה בדגמים החדשים יותר?

-וכל הענין עם האורות אפשר לגשת לחשמלאי שיחבר את האורות לסויץ.

זה לא מדויק. אם אני זוכר נכון בדוושת הברקס יש נקודה שאם עוברים אותה בעוצמת הלחיצה בעמידה, הברקס ננעל עד שעוזבים את הקלאץ'. כך שהיה צריך ללחוץ חזק יותר על הברקס, לעזוב, האוטו לא היה מתדרדר, ללחוץ על הגז ולעזוב קלאץ.

בטח איציק יודע :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבילי טעות מעצבנת כזו הסתיימה בדו"ח. נסעתי מוקדם בבוקר של איזה יום שבת בהיר וחם כאשר שמש זהרה בכל עוצמתה ולא היה אף ענן קלוש אחד בשמיים הכחולים. פשוט היה לא יאומן שלו"ח השנה הצביע על ינואר. כרגיל הדלקתי אורות (אני נוסע בכביש מהיר עם אורות גם בקיץ, מומלץ לכולם) ויצאתי לדרכי. בכביש מס' 4 לא רחוק מפניה שמאלה לבית אורן עוצר אותי שוטר עם מבט של "תתכונן להידפק כי לי דפקו משמרת בשבת" בעיניים.

- שלום!.. רישיונות!..... זה אוטו חברה?..... למה אתה נוסע בלי אורות ביום חורפי זה?

- אני????

- אתה, אתה...

(לא האמנתי, יצאתי לבדוק אולי מנורה נשרפה, כי היתי בטוח ב-100% שהדלקתי אורות)

- וואלה... אורות חניה...

- אני רושם לך דו"ח...

(הדו"ח מלכתחילה היה די צפוי לאור המבט הנ"ל בעיניו)

כל מסע השיכנועים שלי וקריאות להתחשבות ולרחמנות לא עזרו. בסוף בקשתי להוסיף לדו"ח שנסעתי עם אורות חניה. חשבתי ללכת למשפט, עד כדי כך היתי בטוח שצדק ינצח. א"כ נרגעתי ושילמתי את הדו"ח...

כך פעם אחת ויחידה שסיבבתי "קליק" אחד פחות ממה שצריך וזה עלה לי... נדמה לי 165 ש"ח...

*** ההודעה נערכה: תוקנו טעויות הקללדה ושגיאות קתיב ***

ט.ל.ח.

Reaching for Venus De Milo

But shes never gonna hold you tight

Styx - Killing The Things That You Love

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוסקר עם כל הכבוד לכסף שלך לסוע בלי אורות זה באמת מסוכן, ועובדה היא המקרה שקרה לי בשבוע שעבר.. באותו יום גם כמו שכתבתי נסעתי בכביש 443 (בחלקו חשוך) אחרי אישה שפשוט שכחה מהאורות שלה.. בכלל אני לא יכול להבין איך בלילה ניתן לשכוח אורות, הרי כל פנים האוטו חשוך לחלוטין, זה לא מציק לאנשים?

מה שכן זה שבאמת מגוחך אולי לסוע ב"חורף" כשבחוץ השמש שורפת עם אורות,

בקיצור זה יכול להיגמר ממש ממש רע, דבר כל כך קטן אבל כל כך קטלני, יותר מחגורות בטיחות אפילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7551 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...