Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קטן , אמין, חסכוני, צעיר ובטיחותי אם אפשר עד 23,000

RipCurl
שימו לב! השרשור הזה בן 6290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עלו בראשי הרבה רכבים שונים ומשונים

קיבלתי המון המלצות לכאן ולכאן ועכשיו אני מסכם אותן כאן ושואל שוב פעם אחרונה.

1. יש את הג'סטי (הרבה מתחת לתקציב שעונה על חיסכון ואמינות) אם כי ישנה מכוערת ולא יציבה על הכביש (לפי מה שנראה לעין)

2. יש את היונדאי אקסנט 1.4 ידנית שאין לי נתוני צריכת דלק שלה והיא די אמינה ויש לה כריות אויר ו ABS (לכן די בטיחותית)

3. פיג'ו 106 (עד כאן האידיאל שלי), שמועות אומרות כי די אמינה (כמעט כמו אחותה ה 205) התנהגות כביש טובה, בעלת abs וכריות אויר והגה כוח ואף די חסכונית - המחסורים שלה הם שמאד קשה למצוא אחת במצב טוב, ושאני לא בטוח כל כך לגבי האמינות שלה כי זה רכב צרפתי בכל זאת..

4. פי'גו 205 אוטו חמוד ואמין אך המחיר שלו עולה ברבה על הג'סטי ומעבר לביצועים יותר טובים וצריכת דלק טיפה יותר גבוהה הוא לא נותו לי הרבה בטיחות\יופי\הגה כוח\כריות אויר וכו', כי מבחינת יופי אני לא מת על שתיהן אז אני רואה בזה מן הוצאה כספית מיותרת..

5. פיאט פונטו - האוטו די עדין לא מת על המראה שלו ביצועים ממוצאים צריכת דלק בערך כמו ה205 אמינות כמו רכב אירופאי..

לא מוצא בה משהו מיוחד (למרות שלאמא שלי יש אחת כזאת שנת 2004 אבל אין מה להשוות רכב 2004 ל 96-99)

6. אופציה נוספת זאת ה רנו קליאו שאני שמעתי עליה שיש לה הרבה בעיות , אבל למען האמת אני לא מספיק מכיר אותה אם כי אני נרתע מהרנו הצרפתי הידוע לשמצה בקרב המכונאים והנהגים הישראלים אשר ברובם ממליצים רק על יפאני או קוראני.

7. כאן באה המלצה לרכב אחר שלכם :)

* אני בטוח שיש הרבה שיחלקו על מה שנכתב כאן וזאת בידיוק המטרה! אני רוצה לשמוע כמה שיותר תגובות ודעות!

תודה רבה,

RipCrul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטן , אמין, חסכוני, צעיר ובטיחותי אם אפשר עד 23,000

אין דבר כזה, תצטרך להתפשר.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף פיאטסה (3 כוכבי בטיחות) ותקבל כבונוס גם מהנה לנהיגה.

תשתדל להסתכל על המבחנים ולא על האיבזור, כי יש הרבה נתונים אחרים שאי אפשר לפרסם בקלות אבל בולטים במבחנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-106 עונה על הדרישות, רק שאין לה ABS (רק ב-GTI יש). בשנתונים האחרונים יש לה 2 כריות אויר.

הפיאסטה גם מתאימה, לא בטוח לגבי מספר הכריות או ה-ABS (במחירון רשום הכל). מנוע ה-1.3 שלה די עצל.

מה-205 תרד, אני לא רואה סיבה ללכת עליה כשה-106 לא רחוקה ממנה במחיר כאשר האחרונה טובה יותר בהכל.

דווקא את הפונטו לא הייתי פוסל, אמנם לא מדובר ברכב מהנה ומתנהג כמו ה-106 אבל עדיין בשלדה אירופאית. היתרונות של הפונטו הם מרווח פנים מרשים ואפשרות לחבילת בטיחות עם שתי כריות ו-ABS (דגם HSD). האמינות שלה טובה למדי. נסה למתוח את התקציב לפונטו ספייס- שדרוג בכל פרמטר.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא לשקול רנו מגאן (צורה ישנה כמובן)

אם הדגש הוא על בטיחות, היא יכולה להיות אופציה מעניינת.

חסכונית היא בהחלט יכולה להיות - מנוע 1.4 או 1.6 ידניות.

אמין? תלוי באקזמפלר, אך יכולה להיות אמינה.

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב אתה תוכל לקנות 106 שנת 98-9, או 306 1.4, גם כן מהשנים הללו.

ההבדל העיקרי לטעמי הינו בגודל, כאשר אני מעדיף את ה306.

שתיהן יהיו חסכוניות, ובטיפול ראוי גם יפגינו אמינות סבירה.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא כל רכב עם כריות אויר ו ABS הוא בטיחותי.

2. תתפלא רכב צרפתי יכול להיות אמין.

3.תוסיף לרשימה אופל קורסה (יש כרית אויר), פולקס פולו (2 כריות +ABSׂ) וטויוטה סטארלט (2 כריות+ABS).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל התגובות

1. לגבי ה 306 - היא לא צורכת יותר דלק מה 106?

2. לגבי ה 106 - האם היא אמינה כמו ה 205 והחלקי חילוף שלה תואמים במחיר \ או מבחינה מכנית? ואם יש לה איזה שהם מחלות מיוחדות?

3. לגבי הקליאו והבטיחות, אני מעדיף רכב חסכוני שיעשה בסביבות ה 1ליטר ל 12-18 ק"מ, הנסיעה שלי תהיה בעיקר בין עירונית על כביש מהיר ו 30% עירונית ,וגם למה דווקא ישן?

חשוב לי במקום הראשון האמינות והצריכת דלק, ורק לאחר מיכן היופי ואחרי זה הבטיחות :)

ושוב תודה למגיבים שהחליטו באמת לכתוב ולא לתת תשובה שטחית ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא כל רכב עם כריות אויר ו ABS הוא בטיחותי.

2. תתפלא רכב צרפתי יכול להיות אמין.

3.תוסיף לרשימה אופל קורסה (יש כרית אויר), פולקס פולו (2 כריות +ABSׂ) וטויוטה סטארלט (2 כריות+ABS).

קורסה אני לא רוצה כל כך כי מדובר באופל וזה יקר לתחזוקה וגם די בעיתי.

ולגבי הפולו כנ"ל

אבל הסטארלט נשמע טוב אני רק לא יודע עליה נתוני צריכת דלק ועד כמה אפשר למצוא אחת כזאת היום? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עכשיו בלי דעות קדומות, הרכבים הבאים יענו לדרישותך בצורה הטובה ביותר, כולם עם גיר ידני:

מגאן 1.4 , 306 1.4 ,106 1.4 , 205 1.4 , סקסו 1.4 , קליאו 1.4 , ZX 1.4

מבחינת אמינות כולם אמינות מאוד בתנאי שטופלו כמו שצריך.

תבדוק את העבר של הרכב שתקנה ובדוק שביצעו לו טיפולים כמו שצריך ותהנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עכשיו בלי דעות קדומות, הרכבים הבאים יענו לדרישותך בצורה הטובה ביותר, כולם עם גיר ידני:

מגאן 1.4 , 306 1.4 ,106 1.4 , 205 1.4 , סקסו 1.4 , קליאו 1.4 , ZX 1.4

מבחינת אמינות כולם אמינות מאוד בתנאי שטופלו כמו שצריך.

תבדוק את העבר של הרכב שתקנה ובדוק שביצעו לו טיפולים כמו שצריך ותהנה.

האטרקטיביות ביותר הן:

במקום הראשון ה 106

מקום שני קליאו

מקום שלישי טויוטה סטארלט

מקום רביעי 306

חשוב לי לשמוע לגבי צריכת הדלק שלהן?

אני מחפש אחת מהן יד שניה-שלישית לכל היותר

עם עד 160,000 עם בדיקה טובה שנראת טוב שנתונים 97-99

תודה,

RipCurl

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה306 1.6 עושה בערך 1-13 (60 אחוז בינעירוני), אין לי מספיק נסיון עם ה1.4 (על הבודי של ה306) כדי לקבוע נחרצות, אבל 1-15 נשמע הגיוני וסביר.

מה שכן, לא חסרות 306 1.4 עם קילומטראג נמוך ויד נמוכה. בכל מקרה, תזהר מרכבים בעלי עבר השכרה, זה היה הנפח החביב על אוויס ושות.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6290 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...