Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סבסטיאן לואב שבר את היד ולא יתחרה בראלי טורקיה , מקריי מחליף !

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 6409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סבסטאן לואב אלוף העולם בראלי פעמיים והמועמד לתואר נוסף שבר את ידו בתאונה עם אופני הרים , עבר ניתוח ויאלץ להחמיץ את ראלי טורקיה .

כאשר נותרו עוד 4 מרוצים לסיום העונה ולואב מוביל ב-35 נקודות לפתע יש אפשרות שהתמונה תשתנה .

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שרכיבה על אופני הרים מסוכנת יותר מנהיגה בראלי - למיטב זכרוני מעולם לא היתה ללואב תאונה רצינית עם מכונית.

למעשה (בלי להיכנס למלחמות עם כל האפנוענים) זו דוגמא קטנה אך מייצגת, לרמת החשיפה הפיזית של רוכבי הדו-גלגלים. בה כל טעות או תאונה קטנה, עלולה להסתיים בפגיעות גוף קשות וכואבות, לעומת ההגנה שמספקות המכוניות על הנהג גם בתאונות קשות הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר טוב מזה לא יכול להיות .

קולין מקריי נבחר להחליף את סבסטיאן לואב בקבוצת קרונוס-סיטרואן בראלי טורקיה הקרוב וזאת לאחר שלואב שבר את ידו בתאונת אופני-הרים -

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=131011

בהודעה שיצאה מטעם הקבוצה נאמר שסיטרואן חיפשו את המחליף האידאלי ואין יותר טוב מקולין מקריי בכדי לעשות את זה .

מקריי ולואב כבר נהגו יחד בסיטרואן בעונת 2003 .

ליד מקריי , בצד הנכון של הסיטרואן ישב ניקי גריסט .

1159889185.jpg

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהייה מעניין

אני אישית הייתי מעדיף את קרלוס שם... אבל זה רק אני

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וטוב שכך !!!

מעבר לזה קרלוס סיינז לא יכול לנהוג בסיטרואן כי הוא תחת חוזה של פולקסווגן לראלי-רייד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונשאלת השאלה, האם מקריי יסיים את הראלי על 4 גלגלים?

קולין הוא אחד מנהגי הראלי שיזכרו לאורך דורות, שווה ערך לדעתי למונטויה בתקופת הפורמולה 1 שלו. נהג מוכשר מאוד שמוצא עצמו לא אחת מעורב בתאונות רק שבראלי זה רק אתה.

ירון אדרי - 050-6565666

מדריך ומאמן ספורט מוטורי

מנהל מקצועי ספורט מוטורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון , בראלי זה לא רק אתה יש גם נווט בכסא הימני...:-D

קולין מקריי הוא אחד מנהגי הראלי הטובים , הכשרוניים והוירטואוזיים שאי פעם היו בראלי העולמי .

יש לו את זה בגנים המשפחתיים , אבא שלו זכה שבעים אלף פעם באליפות בריטניה בראלי .

קולים זכה כבר בגיל צעיר בהשגים מרשימים - בתחילה עם טלבו סנבים ולאחר מכן עם אופל קורסה .

משם קפץ קדימה לסיירה קוזוורט וזכה באליפות האנגלית .

דיויד ריצ'ארדס מפרודרייב זיהה אותו וסימן אותו והחתים אותו לקבוצה , שהריצה אז את פרוייקט הסובארו לגאסי RS , קולין הצליח לרסק גם אותה מדי פעם .

ב-95 , לאחר קרב עם קרלוס סיינז , היה הראשון שהביא אליפות עולם עם האימפרזה טורבו .

בתקופה שלו הוא נהג נגד הגדולים ביותר - ברנס , מאקינן , קנקונן , סיינז , אוריול ובסוף גם לואב - כולם אלופי עולם בראלי בשלב זה או אחר של הקריירה שלהם .

לזכותו 25 נצחונות ב-WRC אם אני זוכר נכון כרגע .

לאחר שלא השיג חוזה כמו שרצה ב-WRC ניסה את מזלו בראלי דאקאר , פורשה-קררה קאפ , ASCAR (נאסקאר בריטי ) וכמובן השיג פודיום ב-24 שעות של לה-מאו עם פרארי .

אלו היו 60 שניות על קולין מקריי .

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירון , בראלי זה לא רק אתה יש גם נווט בכסא הימני...:-D

זהו שלא רציתי לציין זאת עקב חוסר המזל שלהם בשנים האחרונות.

אני זוכר שלפני דאקאר דיברנו כמה חברים על התחביב הזה שהיטיב שמר לתאר והנה, גם הניסאן על הגג.

הסיבה שקולין לא מצא קבוצה טמונה בכך שהדרישות הכספיות שלו היו גבוהות מאוד.

אולי הוא מראש רצה סכום מוגזם בידיעה שסביר שהוא לא ייקבל ואז הוא יוכל להתפנות לפרוייקטים אחרים.

בכל מקרה לדעתי "הפרישה" שלו באה בזמן ולראייה המרוצים השונים בהם הוא עוד השתתף.

מעניין אם נראה את שומאכר תופס הגה אחר :?:

ירון אדרי - 050-6565666

מדריך ומאמן ספורט מוטורי

מנהל מקצועי ספורט מוטורי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שלא רציתי לציין זאת עקב חוסר המזל שלהם בשנים האחרונות.

ואני התכוונתי למשהו אחר לגמרי...

הסיבה שקולין לא מצא קבוצה טמונה בכך שהדרישות הכספיות שלו היו גבוהות מאוד.

אולי הוא מראש רצה סכום מוגזם בידיעה שסביר שהוא לא ייקבל ואז הוא יוכל להתפנות לפרוייקטים אחרים.

בכל מקרה לדעתי "הפרישה" שלו באה בזמן ולראייה המרוצים השונים בהם הוא עוד השתתף.

הסיבה שדרש סכום כל כך גבוה מחולקת לשניים למעשה (ולא ל-3 כמו שאנחנו רגילים מהצבא...) .

האחת היא שהוא מעריך את עצמו כנהג ברמה הגבוהה ביותר והיה למעשה נהג הראלי הראשון שקיבל משכורת שדומה לנהג פורמולה-1 , הוא היה זה ששדרג את משכורות נהגי הראלי , שעד אז היתה משכורת רעב...סתם...

הסיבה השנייה היא המחוייבות ולמה אני מתכוון . כאשר הוא גורם לקבוצת יצרן ולספונסר לשלם לו סכום גבוה כל כך הוא יוצר אצלהם מחויבות לפרוייקט מה שאומר שהסיכוי או לפחות הרצון להצליח יהיו יותר גבוהים בגלל ההשקעה .

לאחר שעזב את סיטרואן הוא כמעט היה סגור בסקודה והחוזה היה בכיוון הנכון אבל עניין המחויבות הפריע לו , סקודה לא שאפו כל כך גבוה כמו שהוא רצה ותכנן .

לגבי שאר המרוצים - אלו היו פרוייקטים יותר בשביל הכייף מאשר כל דבר אחר .

גם החוזה בניסאן לדאקאר וגם שאר הדברים . ניסאן לא באמת חשבו שהוא ינצח ולכן לקחו את דה-ווילייר הדרום-אפריקני שמנוסה יותר בראלי-רייד , אבל מה ? קולין מקריי אצלם זה אומר יותר חשיפה תקשורתית וזה יותר טוב לקבוצה ולספונסרים...ככה עושים ספורט מוטורי .

מעניין אם נראה את שומאכר תופס הגה אחר :?:

אין סיכוי , כי הוא להבדיל מנהגי פורמולה-1 אחרים שפרשו אמר שאחרי פורמולה-1 שום דבר כבר לא מעניין אותו . הפסד שלנו .

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

COLIN MC'CRUSH , אני מבקש אתכם.
שמר הגדיר את זה מצויין.

עם כל הכבוד לקולין (ויש כבוד) הוא ממש לא מתאים להחליף את הנהיגה השקולה והמדוייקת של לואב. קולין נוהג הכי on the edge שאפשר - שזה עובד זה מדהים לצפיה, אבל זה גם מייצר הרבה מכוניות מרוסקות.

שחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ולא יהיו הרבה נהגים שנוהגים כמו סבסטיאן לואב אבל...קולין מקריי בהחלט הנהג המתאים בכדי לקחת נקודות ממרקוס גרונהולם .

לקולין למרות ההתרסקויות הרבות שלו יש הרהב מאד נצחונות , דווקא במרוצי ראלי בעלי אופי דומה לטורקיה . מרוצי ראלי עפר קשיחים ושוברי מכוניות .

96 - ניצחון באקרופוליס

97 - נצחון בספארי בקנייה

98 - נצחון באקרופוליס

99 - נצחון בקנייה

2000- נצחון באקרופוליס

2000 - מקום שני בקפריסין

2001 - נצחון בקפריסין (מול העיניים שלנו !!! )

2001 - נצחון באקרופוליס

2002 - נצחון באקרופוליס

2002 - נצחון בקנייה

יש לו בהחלט הוכחות לגבי ראלי מסוג כזה , שלא בדיוק המהירות היא שקובעת .

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה של סיטרואן (כרונוס) כרגע היא למנוע (במידת האפשר) מגרונהולם לנצח את כל ארבעת המירוצים ו"לגנוב" את אליפות הנהגים מלואב (במידה שהשבר מסובך מספיק כדי למנוע ממנו להשתתף בכל הארבעה/להיות תחרותי מספיק) ולאסוף כמה שיותר נקודות עבור אליפות היצרנים (שם המצב צמוד למדי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נוציא לרגע את קולין מקריי מהמשוואה הזו .

אתם עכשיו מנהלי קבוצת סיטרואן-קרונוס , הנהג שלכם מוביל בהפרש מכובד אבל לא מספק באליפות העולם כשנותרו עוד 4 סיבובים לסוף .

טלפון והופ הוא מודיע ששבר את היד ואתם צריכים לשבור את הראש מי יחליף אותו...?

זהו בדיוק , אין הרבה אופציות פתוחות לשימוש שישתלבו ברמה של התוצאה שאתם מצפים לה.

בקאדר הנוכחי של הנהגים קצת קשה למצוא מישהו למרות שאני אישית הייתי הולך על ג'יג'י גאלי האיטלקי .

אולי עם הציוד המתאים , התמיכה ובעיקר הצ'אנס הוא עוד יעשה משהו .

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...