Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוכב אופניים נהרג מפגיעת רכב בקריית ביאליק

TheHunter88
שימו לב! השרשור הזה בן 6453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3301197,00.html

רק עניין של זמן עד שזה יקרה.

כל רוכבי האופניים האידיוטים האלה, מה לעזעזל אתם עושים על כביש מהיר כזה?! מה לעזעזל אתם עושים על הכבישים בכלל?!

אחרי זה מתלוננים שצריך לגרד אותם עם שפכטל מהכביש... לא פלא אחרי שאתם מפריעים לתנועה בכל הכבישים ומעצבנים את כולם.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האידיוטים זה לא רוכבי האופניים זה הנהגים העצבניים שאין להם כוח לרוכבי האופניים עוקפים אותם במרחק של חצי מטר מהרוכב ועושים מיני שטויות של נהגים מפגרים ליד רוכבים.

אומנם זה פורום רכב אבל אני יוצא להגנת רוכבי האופניים

אם אתה לא יודע לנהוג על 100 כ"ס, לא יעזרו לך 500.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוכבי אופניים אין שום מקום על הכביש!

הם עוצרים את התנועה, יוצרים פקקים, מעצבנים אנשים, והכי גרוע לא יודעים בגרוש את חוקי התנועה. קופצים לך בצמתים, בכיכרות, חושבים שהם יכולים לעבור צומת גדולה וסואנת על האופניים. והכי מעצבן שהם יעשו את זה גם כשהמדרכות ריקות ואפשר להכניס במדרכה 3 רוכבי אופניים אחד לצד השני.

כל עוד האידיוטים האלה ימשיכו להיות על הכביש, זק"א ימשיכו לגרד אותם עם שפכטלים ואנחנו נצטרך להתבאס שהם נכנסו בנו.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם גם אני רוכב אופניים אולם כביש עמוס בתנועת מכוניות לא מתאים לרכיבת כביש.

כביש 4 ללא שוליים, רוכבים על הכביש מכוניות חולפות במרחק של נגיעת יד מהרוכב.

צומת פי גלילות על הצומת הזאת אין בכלל מה לדבר ועוד בשעות עומס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בידיוק לפני ימים בודדים חבר שלי נסע בשדרות משה דיין בראשל"צ והיה רוכב אופניים בנתיב שמאלי!

לא הייתה ברירה, הוא חתך לגדר בצד. הנזק 3000 שקל.

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דבר אחד שהם נוסעים על כבישים מהירים זה ניחא

אבל החוצפנים האלה לא נצמדים למעקה כמה שיותר ורוכבים בשטח השוליים כמו בני אדם אלא נכנסים לנתיב

כנראה לא נאה להם לרכב בשוליים

ושלא נדבר על אלה שרוכבים בקבוצות של 3 רוכבים אחד ליד השני ותופסים כמעט נתיב שלם! למה קשה למטומטמים האלה לרכב בטור אחד אחרי השני בתוך השוליים בלי להפריע לתנועה?

ואני לא מדבר על כבישים ללא שולים כמו כביש החוף שאין ברירה לפזול קצת לנתיב אלא על כבישים עם שוליים קלאסים של 3 מטר

אני רק מרחם על הנהג המסכן שיאכל אותה חזק עכשיו בגלל רוכב אופניים טיפש שנסע על כביש בחוסר אחריות

E34 1995 BMW 540I M-SPORT WHITE

2001 SUZUKI GSX-R750 BLACK CUSTOM PAINT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור רוכב אני מגנה את אל שרוכבים "באמצע הנתיב". זה לא בריא לאף אחד.

אבל, וזה אבל לא קטן, אין כמעט דרכים אחרות לרוכבים לרכב מנקודה מסויימת לאחרת. גם ברכיבות שאני עושה שבכלל בשטח אין מנוס מלהשתמש בקטע קטן בכביש כגישור.

אם היו שבילים מסודרים לרוכבי אופניים הבעיות הנ"ל היו נפתרות.

מנהל תחום אופנועי שטח בחברת HM-MOTO, יבואנית אופנועי SHERCO, AJP וRIEJU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתה ברירה, הוא חתך לגדר בצד. הנזק 3000 שקל.
אתה מוכן להסביר למה לא היתה ברירה? האם הוא חסך בטיפול הבלמים האחרון?

האם רוכב האופניים התפרץ אל לפני הגלגלים שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל, וזה אבל לא קטן, אין כמעט דרכים אחרות לרוכבים לרכב מנקודה מסויימת לאחרת. גם ברכיבות שאני עושה שבכלל בשטח אין מנוס מלהשתמש בקטע קטן בכביש כגישור.

אם כבר שבילים מסודרים לכולם אני דורש שביל לרוכבי האופנועים,לרוכבי הקטנועים,למכוניות,אוטובוסים,מוניות,עגלות סופרמרקט.

כמו שאתה מבין כול אחד יכול לדרוש נתיב לעצמו,אבל לאופניים אין מה לעשות על הכביש מכתחילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוכן להסביר למה לא היתה ברירה? האם הוא חסך בטיפול הבלמים האחרון?

האם רוכב האופניים התפרץ אל לפני הגלגלים שלו?

לא הייתי שם אז אני לא יודע. דווקא בלמים היו חדשים. הוא בלם בחוזקה אבל זה לא הספיק, הרוכב התפרץ ולא היה לאן לברוח, מצד ימין היה רכב אחר

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק 100% מילא שאין שבילים לאופניים, גם ע"פ החוק אסור לרכוב על המדרכה (ככה לפחות אמרו לי כבר פעמיים 2 שוטרים שראו אותי רוכב על המדרכה).

אז על המדרכה אסור, בכביש אסור, לא נרכב?

אופניים פי 1000 יותר בריאים מרכב ואני ממליץ לכולם בחום לנסיעות בתוך העיר, סתם בשביל הכיף/ בריאות לרכב מידי פעם על אופניים.

VW PASSAT 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6453 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...