Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שאמור לענות על 3 תנאים ב30K

erez
שימו לב! השרשור הזה בן 6560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מחפש רכב שאמור לענות על 3 תנאים, בשביל להתקיים :-) .

1. התנהגות טובה, טובה מאוד.

2. שיהיה מסוגל לבצע בקלות נסיעות ארוכות (לא 3500 סל"ד ב100 קמ"ש)

3. שיהיה ידני.

כמובן שלא יעלה מעל 30K, וכמובן לא מתחת לשנת 95.

לא מצאתי הרבה רעיונות חוץ מ306 2 ליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לשקול גם קסארה 1800 סמ"ק ומעלה (אם נכנסת בתקציב).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, אני מחפש רכב שאמור לענות על 3 תנאים, בשביל להתקיים :-) .

1. התנהגות טובה, טובה מאוד.

2. שיהיה מסוגל לבצע בקלות נסיעות ארוכות (לא 3500 סל"ד ב100 קמ"ש)

3. שיהיה ידני.

כמובן שלא יעלה מעל 30K, וכמובן לא מתחת לשנת 95.

לא מצאתי הרבה רעיונות חוץ מ306 2 ליטר.

בנוסף לנ"ל;

- סיטרואן ZX וולקן 2.0

- סקסו + 106 למינהן (ידניות כמובן, החל ממנוע 1100 ועד ל 1600 סמ"ק 8 או 16 שסתומים. גרסאות ה 1.6 קשות להשגה - ה 1.4 נחטפות).

- 306 ידנית 1600 סמ"ק

- הקסארה היא אופציה מעולה - הייתי נמנע ממנוע ה 1.8 של הקונצרן הזה.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך ללכת על יונדאי לנטרה 1600 ידנית,עונה לכל הדרישות שלך,ועוד ישאר לך עודף.

אממ, הוא ביקש התנהגות טובה, טובה מאוד.

לא נראה לי שהרכב הנ"ל עונה לו על הדרישות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנהג טוב מאוד,בהתאם למחיר,סה"כ אי אפשר לבקש איבו ב30K,הלנטרה מתנהגת לא פחות טוב מהרכבים שהוזכרו פה וגם הרכב מסוגל לעבור נסיעות ארכות ללא כל בעיה(כל עוד מטופל היטב),הרכב זריז בצורה דיי מרשימה 114 כ"ס+גיר ידני נותנים לא מעט כוח,וכמו שאמרתי כבר ב30K תוכל לקנות מודל מתקדם יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנהג טוב מאוד,בהתאם למחיר,סה"כ אי אפשר לבקש איבו ב30K,הלנטרה מתנהגת לא פחות טוב מהרכבים שהוזכרו פה וגם הרכב מסוגל לעבור נסיעות ארכות ללא כל בעיה(כל עוד מטופל היטב),הרכב זריז בצורה דיי מרשימה 114 כ"ס+גיר ידני נותנים לא מעט כוח,וכמו שאמרתי כבר ב30K תוכל לקנות מודל מתקדם יותר.
לאנטרה מתנהגת רע ! אחרי שתיסע במכוניות פיז'ו סיטרואן תבין. ה 306, הקסרה ושאר אחיותיהן לקונצרן PSA אכן יתנו מענה מצוין. במכוניות בגיל 10 אין משמעות למדד האמינות הראשוני, ומה שקובע הוא איך טיפלו במכונית לאורך שנות חייה.

בהצלחה עם צרפתיה,

אורן

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ירדת לעומק דעתי, כשאמרתי נסיעות ארוכות, לא התכוונתי שהרכב ישבוק חיים באמצע, וכשאמרתי מתנהג טוב, לא התכוונתי ל-לנטרה.

במילים פחות עדינות, אני לא יקנה לנטרה WHAT SO EVER.

הכיוון קצת יותר מעניין מקוראנית משפחתית... וכל עוד אני לא נשוי, אני לא מחפש ""אמינות"", אני מחפש רכב שלא ישאיר לי עודף, וכזה אני אקנה.

לנטרה לא עונה על אף אחד מהתנאים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי הבנתי אותך קח 306 XSI נוחות צרפתית, לא ישבוק לך חיים באמצע הנסיעה(גם הלנטרה לא תשבוק אבל נרד ממנה),סה"כ הבנתי שאתה לא רוצה משפחתית ממצועת,ה306 xsi בהחלט נראה לי הכי מתאים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

114 כ"ס ליונדאי לנטרה? קרא את הקטע הבא: http://www.lawyersandsettlements.com/case/hyundai

מסתבר ש114 "סוסים קוריאנים" שווים לכ-90 סוסים "אמיתיים"

היתה לי יונדאי לנטרה. ולא הצלחתי להבין איך לעגלה שכזאת יש 114 כ"ס. כשקראתי את התביעה הזו הבנתי :)

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיוון קצת יותר מעניין מקוראנית משפחתית... וכל עוד אני לא נשוי, אני לא מחפש ""אמינות"", אני מחפש רכב שלא ישאיר לי עודף, וכזה אני אקנה.

זה בסדר, אף אחד מהמועמדות (הפוטנציאליות באמת) שהוזכרו בשירשור לא תשאיר אותך עם עודף... לעולם :D :D :D

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלפא 146 יכולה לתת תמורה הולמת לכסף שלך.

במקרה ידוע לי על אחת עם מנוע 1.7 16v במצב טוב שמוצעת עכשיו למכירה במחיר שישאיר לך קצת עודף (לא רכב שלי).

אם תרצה פרטים, שלח לי ה"פ.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...